BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Strožim moderiranjem po meni.

lp

Potpisujem. U tom slucaju Vi bi barem bili moderirani – da ne velim da bi vec popusili ban za neke stvari.

Da li možete pristupiti stranicama Središnje klirinško depozitarno društvo – polazna stranica?
SKDD ili bivši SDA..?
Da li je do mene tj.mog pristupanja tim stranicama ili je do njih?

Štednja je mudrost trošenja.


Da li možete pristupiti stranicama Središnje klirinško depozitarno društvo – polazna stranica?
SKDD ili bivši SDA..?
Da li je do mene tj.mog pristupanja tim stranicama ili je do njih?

Nemoj ići na sda.hr
Odi na skdd.hr

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene



Strožim moderiranjem po meni.

lp

Potpisujem. U tom slucaju Vi bi barem bili moderirani – da ne velim da bi vec popusili ban za neke stvari.
[/quote]

Kolega, hočete mi učiniti nešto molim vas?

[rolleyes]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Da li možete pristupiti stranicama Središnje klirinško depozitarno društvo – polazna stranica?
SKDD ili bivši SDA..?
Da li je do mene tj.mog pristupanja tim stranicama ili je do njih?

Nemoj ići na sda.hr
Odi na skdd.hr
[/quote]

U tome je problem, dosad sam pristupao preko sda.hr, hvala na pomoći.
p.s.sada moram promijeniti u posjetama /bookmarks/ skdd.hr

Štednja je mudrost trošenja.




Strožim moderiranjem po meni.

lp

Potpisujem. U tom slucaju Vi bi barem bili moderirani – da ne velim da bi vec popusili ban za neke stvari.
[/quote]

Kolega, hočete mi učiniti nešto molim vas?

[rolleyes]

lp
[/quote]

Vama? Ni da mi platite. I dajte se konacno naucite da se ako nekom pisete s kakti postovanjem "Vas" pise s velikim pocetnim slovom dok se "vas" odnosi na mnozinu. Evo, ucinio sam Vam besplatnu poduku iz hrvatskog.

Uvaženi kolega Alien zašto držite besplatne poduke nekome tko nema ni kulture ni stila ni znanja iz gramatike.

Slati nekome prijetnje?? Pa gdje to ima?
I to samo zato što mu se ne sviđa vaš tekst o nekoj dionici. Strašno.

Pa evo kolege Vilim Ribić, kolega Sever i kolegica Spomenka stalno pljuju po Hidroelektri i Tehnici a ja mrtav hladan gledam kako se trude nanijeti što veću štetu mom portfelju.

Naravno nema zamjerke prema dotičnim kolegama. Njihovo je pravo da misle to što misle. Druga je stvar da li su u pravu.

Do sada su rijetko bili u pravu.

Između ostalog, napadaju me da su moji prijatelji u minusu? Što je notorna neistina!!
Svi moji prijatelji su u kešu, novčanim fondovima, zlatu, nekretninama i bojim se da imaju vrlo malo dionica.

Jedino ja sam znatnije izložen. Ali ja nisam kukavica da bih umirao od straha ako mi porfelj oscilira 100-200.000 kuna gore dolje.
Deca pa to je obična kartušina, u jednom trenutku prevrijedna u drugom bezvrijedna i ne može vam donijeti sreću.

Sreću se ne može kupiti ni prodati, jer da može, sindikat bi bio najsretnija čeljad na svijetu, a vidimo da nisu, nego samo cijuču po forumu ko miševi.

LP

PS: dajte si nabavite gitare da vas mogu pokopati dostaojanstveno ko Boba Marleya, a ne ko gubitnike i luzere [tongue]

http://www.kucilooro.webs.com/

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/kosor-u-2010.-vjerojatno-uopce-nece-biti-bozicnica,64139.html

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Osjećam škrgut zubiju, u zraku se čuje, zima je, kako vani tako i na burzi.
Sutra kreću sa rasprodajom sporopaleći, koji su tek danas shvatili što ih je snašlo.

Neka se nitko ne boji, uvijek će se naći netko tko je spreman kupiti dionice, samo je pitanje po kojoj cijeni.
Jedino će se oni na hidroelektri polakomiti, jer tamo više niti bog ne može nikome da pomogne, rookieji fedya i badman, te kolega vidra su na izmaku snaga potuklo ih i dotuklo do nogu.
Čujem da je kolega vidra završio u krevetu, srećom ne bolničkom, doma je na kučnoj njezi, ako je ovo kriva informacija unaprijed se ispričavam.

I meni su potukli danas luku, izgleda meni da ona ide ispod 1400, teška su vremena nastupila, sve je moguće ( pa tako i hidroelektra na 50 kuna).

Ja sam danas dodatno pokratio ADPL, sreća je kad u ovim crnim danima možeš prodati dionicu sa 100 % zarade, nije li? Drago mi je da je dio forumaša konačno prepoznao ovu dionicu i kupovao ovih dana, mislim da će isti scenarij biti i sa lukom, živi bili ( i zdravi ), pa vidjeli.

Već dulje vrijeme privatno govorim, zaboravite amerikance kineze i ostale napaćenje narode, pogledajte malo u vlastito dvorište.

lp

Ma o čem ti pričaš maleni?

1. Rekao si da luka ide na prko 2000 prije 2 tjedna, kako sad ispod 1400, mislim da to tvoji prijatelji zovu neznanje. Ali opet to si ti mr. 100% pa nemože biti onda neznanje, što je to?

2. Ne kupuju forumaši adpl pa to si i ti govorio prošlih mjeseci, jer nemaju znanje, kupuje samo trezor, tj. sad ne kupuje [lol].

3. Misliš da treba pogledati u svoje dorište jel [undecid], pa kad sam to ja govorio prije točno godinu dana bilo je drvlje i kamenje da kaj laprdam??

Sinko tko tebi piše te analize, jer ovo nije onaj plavi koji je kupovao prošle godine ingru i bio u njoj 100 %, da bi onda 2 dana poslije pričao kak je prodao s gubitkom, ili ipak je?

Kaj mislite Vi korisnici poslovnog, jel nas još jednom navukao?

Mene je i fala bogu sad imam sve dokumentirano tu kak veli gubi, ne može se pobjeći od napisane riječi.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Hebiga matija
ostao mu fond bez love kupujući adpl od njega i njegovih.
Tako to ide, a sada nemre kupovati lkpc više.
Sada bu cijeli fond i plavi kao ingra prije godinu i pol.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ali ja želim donositi odluke, tj. dio odluka na temelju onoga što se piše, jer kad imaš minus i taj minus ti je omogućila analiza korisnika plavog, onda lijepo to pokažeš ostalim korisnicima, pa ostali korisnici znaju da mu je analiza za drek, tj. kak sam napisao, pola pogodi pola fula, pola tajminga pogodi pola tajminga fula, to onda nije investitor, čak ni špekulant, već kockar, a onda mi ne treba on, već odem na crveno ili crno i 50:50 su mi šanse isto kao i s njegovim analizama. Kužite poantu sada?
Nema se znanja kako bi rekao jedan bivši "popularni" korisnik.

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

http://www.poslovni.hr/135207.aspx

Koji klinac sam kupovao ovu dionicu 1800 kuna, i to kad je plavi rekao da nema više prodaje ispod te razine????

Još bu ovi luđaci dole zakurili po ovoj zimi to sve i onda bum imao pepela po 1800?

Al ajde opet mogu reći da me plavi zeznuo.

Barem mi je na 2 dionice napravio gubitak, na 2 zaradu, pa to se zove rulet, a ne investiranje.

Umjesto da je predlagao prodaju, on veli kupuj, to raste preko 2000 ćuna.

Nažalost imam dokumentirano da nemam znanja i da kad god sam slušao plavog sam popušio. No krasno, al dobro do 10 mjeseca iduće godine valjda bude došla do 1800, jel bude plavi ili da prodajem sad, kratko i jasno?

New Report

Close