BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hoću li ja biti kriv ako vi zbog svoje tvrdoglavosti i neznanja izgubite si to malo što vam je ostalo????
N E Ć U !!!!!!!!!

Žao mi je, ali DEPRESIJA, prema takvima kao što ste vi, neće imati milosti!!!!!!!!!!!!!!

kolega Vidra, danas pričate o depresiji, a prije dvadeset dana ste najavljivali oporavak. Evo prilažem link. Sve je crno na bijelo,

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=7203&pg=62

a za one koje nemaju set up za 10 potova po stranici citiram Vidru na dan 01.12.2009 u 09:22h:

"Mislim da sad kad smo se ( opet ) nakrcali možemo u oporavak!
-zahvaljujem svima koji su svojim lošim postovima i izmišljotinama plašili sirote ulagače da ( pre ) jeftino pordaju svoje dionice.
-iako osobno mislim da to nije fer i da bi trebali potpasti pod istragu Hanfe ili za to ovlaštenih organa gonjenja
-nažalost uvijek se jedni te isti uplaše i prodaju u krivi čas
-ali to je tako otkad je svijeta i vijeka"

Evo kolege,pa sad vi recite tko ovo uopće više razumije??

Dakle kolega Vidra, možete li nam objasniti vaše gotovo svakotjedne spinove i zašto to radite?

srdačno Vaš, GMB GUBERNATOR


Gospodarske prognoze
Kina planira 8-postotni gospodarski rast u 2010. godini
Kina, treća gospodarska sila svijeta, svoje je gospodarstvo pomogla snažnim interventnim mjerama, a vlada je najavila i snažan industrijski rast u idućoj godini.
Autor: Luka Capar/VLM
21.12.2009 11:49
(Foto: arhiva VL)

Kina je objavila da u idućoj godini planira gospodarski rast od osam posto, i to ponajviše zbog utjecaja globalne gospodarske krize, poručio je službeni Peking.

Kinezi su slične prognoze davali i u proteklih nekoliko godina, ali svake su godine premašili predviđeni rast. Analitičari tako predviđaju da će taj rast biti najmanje devet posto, ako ne i više.

Kina, treća gospodarska sila svijeta, svoje je gospodarstvo pomogla snažnim interventnim mjerama, a vlada je najavila i snažan industrijski rast u idućoj godini.


želiš reći da će imati rast od samo 8% zbog krize u Hrvatskoj? i dok mi ne izađemo iz krize cijeli svijet će čamiti na rubu depresije [lol]



likvidirao je portfelj prije mjesec i pol dana

Ma baš čudno likvidirao portfelj u jeku kad je najžešće drukao da bul počinje ovdje na forumu. Jao jao jao. A one priče o dokupu kako se dionice trebaju držati i slično baš kad je krobeks bio na 2200-2300 sve dokumentirano na forumu. jao jao jao. Pa dugo je trebalo da se odate. No eto i vama je jezik brži od pameti.
A šta se tiče da sam ja vas zvao pa nemojte biti smješni i monstrumozno lagati. Isto kao i o vašoj prodaji atpl na 1500 jao jao jao. Kupio atpl na 2000 pa mu je pukao tek na 1000 kuna. Pa to ni Dizl ne bi popušio!

Nego dajte vi još koji komentar slobodno a posebice ono o Tisku i autoputu na 1500. Još tvrdio da to nije rekao. Ajoj ajoj ajoj. I vi pričate o kredibilitetu [thumbsup]
[/quote]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



mislim da ovo danas nije kraj korekciji i nevidim razlog za kupnju , barem ne još koji dan .
Bolje još malo pričekati sa kupnjom ….

Milsim da je ovaj post buy signal
[lol]
[/quote]

I ovo je buy signal, odlazi jedna od zadnjih Sanaderovih uzdanica [thumbsup]

Kosor: Odluka o smjeni Kalmete danas ili sutra

Konačna odluka o mogućoj smjeni ministra mora, prometa i infrastrukture Božidara Kalmete bit će donijeta vjerojatno danas ili sutra, izjavila je danas premijerka Jadranka Kosor Hrvatskom radiju, ustvrdivši da pitanja odgovornosti treba uskladiti s praksom u cijelom svijetu.

Nažalost, u resoru bilo kojeg ministra kad se zaredaju (nesreće) na ovaj način da je onda normalno govoriti o onome što spada u ono što se zove odgovornost, rekla je Kosor, dodavši da ne misli da ministar Kalmeta ima krivnje. Sigurno da ministar nije mogao utjecati na nasukavanje (trajekta) Marka Pola, ali to su poslovi koji spadaju u djelokrug ministra, rekla je Kosor u emisiji Hrvatskog radija "Kako Vlada vlada".

Ministar Kalmeta upitan, nakon obilaska ozlijeđenih putnika u željezničkoj nesreći u Zagrebu, razmišlja li o ostavci, odgovorio je – "razmišljam o svemu tome, razmišljam o svemu i razmišljat ću". "Nije mi lako, jer u mom resoru samo u ovoj godini imali smo tri željezničke nesreće i to da je brod udario u otok", rekao je Kalmeta.

(Hina/pd)

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Dobro, očito je da ruše veliki, a ne mali! Treba odrediti razinu rizika i ući, jer dno će se teško pogoditi. Tko ima muda, ja sam ih našao negdje!

Vas dugo nije bilo kolega..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

CROBEX ide za KALMETOM

Jadranka Kosor: Smijenit ću Kalmetu

http://www.seebiz.eu/hr/politika/kosor-smijenit-cu-kalmetu,64128.html [cool]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Dobro, očito je da ruše veliki, a ne mali! Treba odrediti razinu rizika i ući, jer dno će se teško pogoditi. Tko ima muda, ja sam ih našao negdje!

Vas dugo nije bilo kolega..
lp
[/quote]

A evo, muka me natjerala opet na poslovni. Forum MojNovac je ispario!? Volio bi da se ovdje podigne kvaliteta pisanja, ali ne vidim kako je to moguće napraviti?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




Dobro, očito je da ruše veliki, a ne mali! Treba odrediti razinu rizika i ući, jer dno će se teško pogoditi. Tko ima muda, ja sam ih našao negdje!

Vas dugo nije bilo kolega..
lp
[/quote]

A evo, muka me natjerala opet na poslovni. Forum MojNovac je ispario!? Volio bi da se ovdje podigne kvaliteta pisanja, ali ne vidim kako je to moguće napraviti?
[/quote]

Pozdrav Dubrovniku [thumbsup]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




Dobro, očito je da ruše veliki, a ne mali! Treba odrediti razinu rizika i ući, jer dno će se teško pogoditi. Tko ima muda, ja sam ih našao negdje!

Vas dugo nije bilo kolega..
lp
[/quote]

A evo, muka me natjerala opet na poslovni. Forum MojNovac je ispario!? Volio bi da se ovdje podigne kvaliteta pisanja, ali ne vidim kako je to moguće napraviti?
[/quote]

Vrlo jednostavno,nek svi pišu pod svojim pravim imenom i prezimenom.Kao ja na primjer [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




Dobro, očito je da ruše veliki, a ne mali! Treba odrediti razinu rizika i ući, jer dno će se teško pogoditi. Tko ima muda, ja sam ih našao negdje!

Vas dugo nije bilo kolega..
lp
[/quote]

A evo, muka me natjerala opet na poslovni. Forum MojNovac je ispario!? Volio bi da se ovdje podigne kvaliteta pisanja, ali ne vidim kako je to moguće napraviti?
[/quote]

Strožim moderiranjem po meni.
Ovdje netko otvori nick i odmah misli da je popio svu pamet ovog svijeta.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Dobro, očito je da ruše veliki, a ne mali! Treba odrediti razinu rizika i ući, jer dno će se teško pogoditi. Tko ima muda, ja sam ih našao negdje!

Vas dugo nije bilo kolega..
lp
[/quote]

A evo, muka me natjerala opet na poslovni. Forum MojNovac je ispario!? Volio bi da se ovdje podigne kvaliteta pisanja, ali ne vidim kako je to moguće napraviti?
[/quote]

nikako, takvi smo mi ovdje. Lajavi i zahebani [tongue]


Strožim moderiranjem po meni.
Ovdje netko otvori nick i odmah misli da je popio svu pamet ovog svijeta.

lp

Jeste. Neki čak i prete komšijama pa ih moderišu dan dva i opet puste sa lanca. Neki budu izbačeni pa otvore novi nick i budu moderisani dan dva. Sve je to deo berze i rata oko nje. Šta se mene tiče nema problema. Kom nepaše ne mora da piše. Od cele berze jedino je forum likvidan.

New Report

Close