BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: HGSP (HG Spot d.d.)

mr Antiša aj budi srce i otkrij nam na čemu si zadnjem zaradija na burzi?
tHx

Premješteno iz teme: HGSP (HG Spot d.d.)


mr Antiša aj budi srce i otkrij nam na čemu si zadnjem zaradija na burzi?
tHx

Tisak 40 % u 3 mjeseca, ingra 40% također u tri mjeseca, od trećeg mjeseca sve skupa cca 100 %, ukupno od kada sam na burzi cca 60% plusa. S obzirom da se dionicama bavim aktivno od početka 2008 g, ja mislim da su ovo jako dobri rezultati.
Sada već mjesec i pol cash izašao sam iznad 2200 bodova.

ŽIVJETI NA -22 * C…………….

Dok traju žestoke rasprave oko izgleda minusa na portfeljima, a koji su nastali prijateljskim
uvjeravanjima i stručnim debatama dobronamjernih , nekoliko riječi o sasvim konkretnoj i
nesofisticiranoj temi , funkcioniranja na -22 stupnja celzijevih….

U dvije-tri noći od kad su temperature novembra postale povijest, smrznulo je u okolici apsolutno
sve….U posljednji trenutak na vikend kući, zatvorili smo cijevi i ispustili vodu..kao ne bi došlo
do pucanja cijevi , a sve boce u kojima je tekućina , na vrijeme maknuli na sigurno…

Automobil koji je bolje klase izbacili smo iz grijane garaže..a u nju smjestili auto za sve prilike
koji je uvijek neuredan i aktivno nam služi u svim prilikama…sad smo sigurni da nam stražnjice
neće doživjeti stresove prilikom kretanja , a brave neće niti smrznute…električnu ogradu
ostavili smo otvorenu jer je sve smrznuto i mogli bi neugodno ostati blokirani….
Očistili smo dio do prometnice , a međunarodna cesta do koje imamo niti 100 metara..očišćena je
u uskom grlu bez pješačke tj.biciklictičke staze…..opasno za sve…..
Plina za sad ima….čak i bazenski dio grije se do potrebne temperature…no, zabrinuto iščekujemo
povećanje troškova…uspoređujemo troškove po domaćinstvima.sa poznanicima…bez skromnosti pišem.. režijski troškovi ..za novembar bili su po obračunu realne potrošnje za kuću
od 440 m2 ukupno ..7000,00 kn. ..ili cca 16,00 kn /m2 …puno ili malo …? ne znam , kako je kod drugih….
Mnogi poslovni partneri često puta su me pitali, kako je živjeti na tako niskim temperaturama.

Naš život pripremljen je gradnjom objekata sa svim mogućim dvostrukim i trostrukim izolacijama
kod gradnje …svaka ušteda kasnije se skupo plaća..sve je osigurano dobrom izolacijom..
podovi, zidovi,stropovi, krovovi,gradnja kuće je planirana za ove temperature..Poslovni
objekti su sa predprostorima a grijanje je usavršena tehnologija, gdje uvijek ima alternativne stavke
u slučaju teškoća…i ono mora biti ekonomično do kraja.

Sutra je novi radni dan na -22 * C ….. eventualna kontrola štete u poslovnom smislu zbog niskih temperatura je prvi dio razgovora sa djelatnicima…
zatim, kontrola prometa tj. prihoda zbog niskih temperatura….

Hoće li ovako niske temperature još više produbiti teškoće s kojima se borimo ove godine , i
kako će se Vlada nositi sa dobavom energenata……?

Prekrasna slika bijelog pejzaža u idiličnom kraju, narušena je teškom ekonomskom krizom…
Hoćemo li naći izlaz iz nje …?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ODBJEGLI premijer Ivo Sanader počeo je svoje pripreme za blagdane koji nam dolaze te je danas na Britanskom trgu u Zagrebu kupio božićno drvce

bilo bi bolje da je kupio malo vece drvo i 2 metra konopa.

Mesić u Omanu: Nova prilika za hrvatske građevinare?
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/mesic-u-omanu-nova-prilika-za-hrvatske-gradevinare%3f,64074.html

citat:Hrvatski predsjednik u ponedjeljak je posjetio monumentalno zdanje džamije sultana Kabusa, otvoreno 2001. godine, i Muzej oružanih snaga…..

p.s. sagradit ce nasi jos starije monumentalno zdanje džamije sultana Kabusa. [lol] [lol]

Kolega Vidra

ponavljam post da vas podsjetim

Kolega vidra nemojte opet laprdat i gubit i to malo kredibiliteta koji vam je ionako ostao samo u vasoj grupici koja se sad svodi na 3-4 čovjeka..
Čast ste odavno izgubili…
Vi kazete da ste napisali da je na 1200 dno ???

Dajte to malo potvrdite linkom…

Ja znamda ste s predvidjali crobex na 999 bodova u 4 mjesecu 2009..
A Badman predvidjao na dan kada je crobex bio 1250 da ce ici na 700—
Naravno da sam JA OTVORIO TEMU "OPORAVAK TRZISTA KAPITALA "tocno kad je bilo dno i sve predvidio dok je vidra cekao crobex na 999

Kolega Vidra

Jeste li predvidjali crobex u 4 mjesecu 2009. na 999 bodova

JESTE

Evo link gdje Vidra predviđa crobex ispod 1000 bodova, na pocetku rasta ..
Naravno da je SVE fulao

http://www.poslovni.hr/Fo…&pg=4&#post778031

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/lQHaWqyEa5dRmF5aSfjtZg==.pdf

http://business.hr/hr/Naslovnica/Afere/2009.-godina-koju-zelimo-sto-prije-zaboraviti

Deset britanskih vojnikinja vraćeno iz Afganistana zbog trudnoće
Incidenti se događaju, no to nema nekoga velikog utjecaja na borbenu spremnost. Ovo samo pokazuje da su muškarci i žene koji se bore protiv talibana zapravo vrlo obični ljudi, kaže pukovnik Robin Matthews.
Autor: Bernard Karakaš/VLM
21.12.2009 10:52
(Foto: afp)

Deset je trudnih vojnikinja, pripadnica britanskih postrojbi u Afganistanu, vraćeno u domovinu jer su testovi pokazali da su ostale – trudne. Prema strogim vojnim pravilima britanske vojske zabranjen je fizički kontakt između muškaraca i žena u vojsci, a s tim su pravilom upoznati svi vojnici i vojnikinje po dolasku u Afganistan.

Danas gotovo deset posto britanskih vojnika raspoređenih u Afganistanu čine žene, što je nova situacija za britansku vojsku. Žene do sada nisu bile uključene u borbene operacije poput intervencije britanske vojske na Falklandima ili u Koreji.

– Incidenti se događaju, no to nema nekoga velikog utjecaja na borbenu spremnost. Ovo samo pokazuje da su muškarci i žene koji se bore protiv talibana zapravo vrlo obični ljudi – kaže pukovnik Robin Matthews, časnik britanske vojske.

Gospodarske prognoze
Kina planira 8-postotni gospodarski rast u 2010. godini
Kina, treća gospodarska sila svijeta, svoje je gospodarstvo pomogla snažnim interventnim mjerama, a vlada je najavila i snažan industrijski rast u idućoj godini.
Autor: Luka Capar/VLM
21.12.2009 11:49
(Foto: arhiva VL)

Kina je objavila da u idućoj godini planira gospodarski rast od osam posto, i to ponajviše zbog utjecaja globalne gospodarske krize, poručio je službeni Peking.

Kinezi su slične prognoze davali i u proteklih nekoliko godina, ali svake su godine premašili predviđeni rast. Analitičari tako predviđaju da će taj rast biti najmanje devet posto, ako ne i više.

Kina, treća gospodarska sila svijeta, svoje je gospodarstvo pomogla snažnim interventnim mjerama, a vlada je najavila i snažan industrijski rast u idućoj godini.

Kolega Badman , uzalud pokusavate zatrpati temu da se ne vide postovi koji prikazuju vidrine promašaje

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega Deluks kolko je bio krobeks 9.6. 2009. Dali još uvjek tvrdite da je bio 1700 ili tako nešta?

čemu te vaše laži?

New Report

Close