BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


UKOLIKO u predstojećih 60 dana ne osigura kvalitetna bankovna jamstva za izgradnju autoceste od Bara do Boljara, hrvatski konzorcij Konstruktor mogao bio ostati bez posla u Crnoj Gori vrijednog 2,77 milijardi eura.

Naime, Vijeće za izgradnju autocesta u Crnoj Gori u petak je Konstruktoru s kojim je sklopljen ugovor o koncesiji za izgradnju te autoceste, dao rok od dva mjeseca za dostavu novih financijskih jamstava.

Crna Gora započinje pregovore s drugoplasiranim s natječaja

Jasno vam je kaj će se dogoditi sa crobexom ako i kada IGH izgubi posao.
Btw sretno vam bilo u ponedjeljak.

A baš ste me mogli poslušati.
Najbolji su mi oni kji kažu da igh neće padati i da sanjam o 1700.
Još bum se vratio radi IGH da ga kupim na 700


kolega nismo li se u posljednjem kvartalu debelo razilazili u misljenjima?
sad bi vi IGH po nominali kupovali, nije posteno prema forumasima koje ste nagovarali na kupnju…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Poštovani Vidra/Badman/Kucilo/Karoje/Volkovska banka/Karoje/Bubašpara/Karoje/Stevica/Karoje,

vidim, obraćate se mome bratu, ali s obzirom da on više nije u RH, niti se bavi tržištem kapitala,niti čita forum, evo rado ću vam ja odgovoriti umjesto njega.

Vi ste decidirano tvrdili da se sa crobex-a 1250 ide na crobex 700 bodova. Evo sve je dokumentirano na ovoj temi. žalosno je da se sada pokušavate izvući. Žao mi je što ste propustili krasan rast najboljoj dionici i firmi na burzi: LEDO

Vezano za margin moga brata,bojim se da ste u krivu, nije mu pukao margin, nego je zapao u margin call u vrijeme kada je ATPL pala sa 2000 na 1000 u tjedan dana. U sljedećih dva dana cijena se odbila na 1500, gdje je prodao najveći dio količine ATPL-a (imate i to dokumentirano na stranicama "što smo danas tržili") i lijepo zatvorio tu partiju. No i uprkos toga, gubitak je bio popriličan s obzirom da je ATPL kupovao i preko 2500.

Kada je ATPL pala na 500 kuna,ponovno je otvorio margin,i ostalo je povijest… likvidirao je portfelj prije mjesec i pol dana sa glavnicom pristojno većom negokada je crobex bio na razinama 5400. Veoma uzbudljiva vožnja, rekao bih. Na neki način mu i zavidim zbog svega toga.

A što se tiće smijanja iza leđa, kolega..mislim da ste zamijenili sindikate. Ako je netko forumska luda, to ste na žalost vi, a vaš jučerašnji telefonski poziv meni, je samo odraz vaše nemoći, slabosti i rastresenosti. Vi ste jedna tužna priča s nesretnim završetkom.

Eh da… neka se kolege Beebl, Ceda, Verdi, Barbossa, ukoliko žele, slobodno jave i demantiraju vaš navod. Ne vjerujem da im je u interesu da ih se veže sa bilo kojim drugim nickom, pa tako i sa onim moga brata.

srdačno Vaš,

GMB GUBERNATOR

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


kolega vidra/badman/feđo kolika je božicnica bila u HDELu? mislim da usporedimo samo…

Tam bu umjesto bozicnice dobili lopate da si snijeg ociste ispred vrata [lol]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

Kolegica Lanica i Delux, Upravi Pearl Harboura nije drugo preostalo nego da podjele to malo keša što još imaju radnicima, nek kupe parizera,tirolske i Podravkine paštete i dobro se najedu za Božić.
Jer od 01.01.2010. na meniju je samo KRUH I VODA !!!
A još i kad se vrati barba Luka, ima da mažu mašinsko ulje na kruh i glođu dizalice za poseban teret. [bye]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

O Hypo Adria bank netreba trošit riječi dovoljno govori sama povezanost sa SANADEROM
tako njihove analize i istraživanja snase kud su usmjerena da nekažem ( ZNA SE ) mafia

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)


Možda se Vlada ne sekira oko toga iz slijedećeg razloga:

– RECIPROCITETI DUGOVANJA ……. Vi nama ovo- mi Vama ono….
Npr. moj odvjetnik u Srbiji bio je i odvjetnik jedne hrvatske firme koja je potraživala
svoje nekretnine – natrag………. pa, neće Srbi da dadu ništa….. u sve su se uknjižili delom
kobajagi pre rata –masu sporova je između dve države….

– RATNA ODŠTETA……ogroman dug Srbije koji će morati jedanput biti plaćen….kako s tim stojimo?
– OSTALA POTRAŽIVANJA VLADE RH…………
– Srbija bi tako morala vratiti masu započetih zajedničkih investicija …..
– …………….


Vratit će nam oni k*tu. Mi ćemo drugima vračat naravno jer nemamo kičmu ni ponos. Evo ovi podnose zahtjev za članstvom bez izručenja ratnih zločinaca i još za nagradu im ukidaju vize. Mi smo dužni nama nitko nije dužan. Bezbroj puta viđeno. Dabog da nas okupirali. Ja ovu državu više ne doživljavam. A i europa nek ide u mp3. Jadno jadno.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

O Hypo Adria bank netreba trošit riječi dovoljno govori sama povezanost sa SANADEROM
tako njihove analize i istraživanja snase kud su usmjerena da nekažem ( ZNA SE ) mafia


kolega jeste li vi možda profesor Hrvatskog jezika?

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


kolega vidra/badman/feđo kolika je božicnica bila u HDELu? mislim da usporedimo samo…

Tam bu umjesto bozicnice dobili lopate da si snijeg ociste ispred vrata [lol]
[/quote]
kolega delux neozbiljni ste. nemojte biti ko feđa/badman/vidra, pa hdel je proeuropska firma koja će kotirati na varšavskoj burzi jednog dana..zar stvarno mislite da radnici nisu dobili božičnicu? nažalost imam osjećaj da feđo zna odgovr jer nakon posta o parizeru i tirolskoj iz ponovo ,po ne znam koji put , pokazuje svoju nezrelost kao i stupanj osobnog razvoja. Kolega feđo/badman/vidra da li imate informaciju o božičnici u HDELU ili nemate?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

@ lanice,
uvažene kolege imaju puno važnijeg prosvjetiteljskog posla na temi ulpl [lol] ,
stoga iskažite malo razumjevanja za njihovu neinformiranost, lp

Lanica

Da Snase
To vam je kao S mrader isto značenje

http://www.index.hr/vijesti/clanak/vidosevic-imamo-dovoljno-novca-za-gradnju-peljeskog-mosta/466140.aspx

ovaj nadan je lik iz bajke…nadane daj ti rađe imovinsku sebe i sebi bližnjih da mi vidimo od 93 kolko si napredovao[lol] [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Premješteno iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)

…ccc…kolega Sava…ja tebi nudim jednostavan odgovor…ako kreneš put sjevera Europe priupitaj prosječnog stanovnika te iste nama sjajne i bajne (nama još nedostižne) EU gdje se nalazi naša nam draga i sveta zemlja HRVATSKA…prvo će te blijedo gledati, jer naravno ne zna, ako i zna počne te odmah gledat svisoka jer zna da si iz banana zemlje…a radi se samo o cca.max 2200 km udaljenosti…sad mi je upravo palo na pamet kad je pokojni Herjavec slikovito ispričao što je trebao sve učiniti da bi nešto prodao od svog asortimana, u primjerice Njemačkoj…legenda od čovjeka…nego reci ti meni koji su to HR brendovi koji se prodaju u EU…kaj Vegeta?…prašak za juhu…kaj Švabu ili Francuza briga za heb.prašak…to naši gastarbajteri kupuju, pa naša javnost misli kako stranci luduju za tim…ili vino?…stavi se u poziciju prosječnog Švabe…čisto onako iz fore…i počinje ti vikend, petak je kraj radnog dana…kažeš sam sebi, e sad ću se razvalit od alkohola i lagano relaks…dođeš u dućan i imaš pet butelja vina na polici…talijansko,francusko,njemačko,čileansko i naše…koje bi vino odabrao?…jednostavno…jedan vikend talijansko, a drugi francusko…još bolje ako si zadrti hans piti češ njemačko…to ti se zove potrošačka logika…i to su stvari koje funkcioniraju stotinama godina…i nešto ružno zas kraj…da nema Slovenije,Bosne,Srbije,Crne Gore i Makedonije – Hrvatska nema više kome što prodat…takvo ti je činjenično stanje o kojem se ne govori i diskutira…a na spomen izrečenog odmah ti govore kako si lud i da to nije istina…je,je…P.S.ovi Norvežani su bezobrazno bogati…prosječna plača iznosi (prema zadnjoj statistici) 38,000 N(j)OK-a iliti toliko kuna +/-…nisam gledao tečaj…hm!…ajde zdravo!…

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...


likvidirao je portfelj prije mjesec i pol dana

Ma baš čudno likvidirao portfelj u jeku kad je najžešće drukao da bul počinje ovdje na forumu. Jao jao jao. A one priče o dokupu kako se dionice trebaju držati i slično baš kad je krobeks bio na 2200-2300 sve dokumentirano na forumu. jao jao jao. Pa dugo je trebalo da se odate. No eto i vama je jezik brži od pameti.
A šta se tiče da sam ja vas zvao pa nemojte biti smješni i monstrumozno lagati. Isto kao i o vašoj prodaji atpl na 1500 jao jao jao. Kupio atpl na 2000 pa mu je pukao tek na 1000 kuna. Pa to ni Dizl ne bi popušio!

Nego dajte vi još koji komentar slobodno a posebice ono o Tisku i autoputu na 1500. Još tvrdio da to nije rekao. Ajoj ajoj ajoj. I vi pričate o kredibilitetu [thumbsup]

New Report

Close