BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vidim kolega Merlin je izričito popularan korisnik u zajednici………kako kaže mudra izreka naših starih…..za dobrim konjem se uvijek puno praši…… pa onda ovi koji kaskaju iza malo gunđaju ali to je sudbina svih ljudi koji su prerasli granice poimanja sredine u kojoj se nalaze…….. [thumbsup]

Nego što nam je sa našim najdražim premijerom u egzilu…….jel se njegova visost vraća ili ne [smiley]

Kolega Volkovska banka, dali je Merlin onaj kolega koji više ne piše i kojemu je Vidra ukrao avatar?

puno vam hvala, samo da znam tko je tko.


gospodine Vidra/Badman/Volksbank/Stevica/Karoje/Predator/Apoksimen/Sančo/Kucilo,

Možete li mi dati target dna za IGH? Moj je jedan kolega na vašu preporuku prodao LEDO po 6900 i kupio IGH po 4200. Na Ledu bi imao gubitak od 13%,a sada na IGH ima gubitak od 40%. Što mu je za činiti? Da li da dokupljuje IGH ili da mučki prizna gubitak svoje imovine?
unaprijed hvala,

GMB GUBERNATOR

kolega governor vi imate neke teške paranoje. Neznam zašto me proglašavate svim ovim nikovima. A šta se tiče vašeg pisanja neki moj prijatelj je uložio na vašu preporuku u Atpl na 1800 Tisk 400 i sada jadan nezna šta će. Šta mu je za činiti? Da li da dokupljuje Atpl i Tisk ili da mučki prizna gubitak svoje imovine?



gospodine Vidra/Badman/Volksbank/Stevica/Karoje/Predator/Apoksimen/Sančo/Kucilo,

Možete li mi dati target dna za IGH? Moj je jedan kolega na vašu preporuku prodao LEDO po 6900 i kupio IGH po 4200. Na Ledu bi imao gubitak od 13%,a sada na IGH ima gubitak od 40%. Što mu je za činiti? Da li da dokupljuje IGH ili da mučki prizna gubitak svoje imovine?
unaprijed hvala,

GMB GUBERNATOR

kolega governor vi imate neke teške paranoje. Neznam zašto me proglašavate svim ovim nikovima. A šta se tiče vašeg pisanja neki moj prijatelj je uložio na vašu preporuku u Atpl na 1800 Tisk 400 i sada jadan nezna šta će. Šta mu je za činiti? Da li da dokupljuje Atpl i Tisk ili da mučki prizna gubitak svoje imovine?
[/quote]

Kolega, zamijenili ste me sa bratom. On je governor, i otišao je sa tržišta prije koji mjesec. Ja sam njegov mlađi brat GUBERNATOR. Ne sjećam se da je moj brat ikada ikome preporučio da kupuje ATPL po 1800, ali je istina da je pisao afirmativno na ATPL i izgubio velik dio vrijednosti portfelja u 2008 zbog držanja ATPL do ca 1500. i to nije nikakva tajna. Srećom pa se u 2009 na vrijeme domogao velike bačve znanja koju je dobio od g.Warrena Buffeta, te prepoznao genijalnost g.Ivice Todorića i na krilima te genijalnosti zaradio na LEDU blizu 300% na glavnicu. Bilo je tu još nekih tickera koji su izvrsno odradlili, oni su služili uglavnom za diverzifikaciju.

A kolega Vidra je baš javno _preporučao_ kupnju IGH na preko 4000 kn. Za sve koji ne vjeruju neka otvore temu "građevinari u hrvata…" i provjere navod.

srdačno Vaš,

GMB GUBAERANTOR

Zanimljiva je ova ekipa na forumu,"mlađi brat","stariji brat",još će i moja baba na kraju pisati po forumu.

Ma kolega governor nije nikakva sramota biti izbačen s foruma. Ma preproučivali ste vi sve i svašta nemojte se sada sramiti vaših preporuka . evo baš gledam temu koju ste preporučili i tamo pišete da smo na početku novog bul marketa. Tada je lokalno dno krobeksa bilo

CROBEX 2.232,75

Ma recite vi meni koja bi budala prodavala dionice ako smo na početku bul marketa kako to tada a valjda i danas volite reć? Ja iskreno vjerujem da ste u pravu i da vaš bul samo šta nije počeo. Sada već brutalno zarađujete a šta će tek bit kad bul krene [thumbsup]




gospodine Vidra/Badman/Volksbank/Stevica/Karoje/Predator/Apoksimen/Sančo/Kucilo,

Možete li mi dati target dna za IGH? Moj je jedan kolega na vašu preporuku prodao LEDO po 6900 i kupio IGH po 4200. Na Ledu bi imao gubitak od 13%,a sada na IGH ima gubitak od 40%. Što mu je za činiti? Da li da dokupljuje IGH ili da mučki prizna gubitak svoje imovine?
unaprijed hvala,

GMB GUBERNATOR

kolega governor vi imate neke teške paranoje. Neznam zašto me proglašavate svim ovim nikovima. A šta se tiče vašeg pisanja neki moj prijatelj je uložio na vašu preporuku u Atpl na 1800 Tisk 400 i sada jadan nezna šta će. Šta mu je za činiti? Da li da dokupljuje Atpl i Tisk ili da mučki prizna gubitak svoje imovine?
[/quote]

Kolega, zamijenili ste me sa bratom. On je governor, i otišao je sa tržišta prije koji mjesec. Ja sam njegov mlađi brat GUBERNATOR. Ne sjećam se da je moj brat ikada ikome preporučio da kupuje ATPL po 1800, ali je istina da je pisao afirmativno na ATPL i izgubio velik dio vrijednosti portfelja u 2008 zbog držanja ATPL do ca 1500. i to nije nikakva tajna. Srećom pa se u 2009 na vrijeme domogao velike bačve znanja koju je dobio od g.Warrena Buffeta, te prepoznao genijalnost g.Ivice Todorića i na krilima te genijalnosti zaradio na LEDU blizu 300% na glavnicu. Bilo je tu još nekih tickera koji su izvrsno odradlili, oni su služili uglavnom za diverzifikaciju.

A kolega Vidra je baš javno _preporučao_ kupnju IGH na preko 4000 kn. Za sve koji ne vjeruju neka otvore temu "građevinari u hrvata..O." i provjere navod.

srdačno Vaš,

GMB GUBAERANTOR
[/quote]
Sto je sa savjetima vaseg mladjeg brata o kupovini tiska na 300 i autoputu do 1500kn? nakon toga je tisak pao na 220, a to nije autoput nego makadan.

WWW.THEVENUSPROJECT.COM


Zanimljiva je ova ekipa na forumu,"mlađi brat","stariji brat", još će i moja baba na kraju pisati po forumu.

Ma nisu oni prava braća, već "topla" braća… ali nemojte o tome, malo su osjetljivi na te stvari [lol]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


gospodine Vidra/Badman/Volksbank/Stevica/Karoje/Predator/Apoksimen/Sančo/Kucilo,

Možete li mi dati target dna za IGH? Moj je jedan kolega na vašu preporuku prodao LEDO po 6900 i kupio IGH po 4200. Na Ledu bi imao gubitak od 13%,a sada na IGH ima gubitak od 40%. Što mu je za činiti? Da li da dokupljuje IGH ili da mučki prizna gubitak svoje imovine?
unaprijed hvala,

GMB GUBERNATOR

Kolega , ovo je dokaz da svatko mora mislite svojom glavom prije kupovine….
Ipak kolega vidra nema nikakvu odgovornost za tudji novac, mozda jedino moralnu.

P.s jedino me zanima da li istina ono kaj je napisao SvJuraj, da mu je neka braniteljska udruga podarila novac da ulaze za njih…onda tu postoji odgovornost…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



gospodine Vidra/Badman/Volksbank/Stevica/Karoje/Predator/Apoksimen/Sančo/Kucilo,

Možete li mi dati target dna za IGH? Moj je jedan kolega na vašu preporuku prodao LEDO po 6900 i kupio IGH po 4200. Na Ledu bi imao gubitak od 13%,a sada na IGH ima gubitak od 40%. Što mu je za činiti? Da li da dokupljuje IGH ili da mučki prizna gubitak svoje imovine?
unaprijed hvala,

GMB GUBERNATOR

Kolega , ovo je dokaz da svatko mora mislite svojom glavom prije kupovine….
Ipak kolega vidra nema nikakvu odgovornost za tudji novac, mozda jedino moralnu.

P.s jedino me zanima da li istina ono kaj je napisao SvJuraj, da mu je neka braniteljska udruga podarila novac da ulaze za njih…onda tu postoji odgovornost…
[/quote]
Najgore je što je pad građevinara tek započeo bit će dug i bolan po dioničare.


to je sa savjetima vaseg mladjeg brata o kupovini tiska na 300 i autoputu do 1500kn? nakon toga je tisak pao na 220, a to nije autoput nego makadan.

poštovana budalo,

kao prvo to mi je stariji brat,a ne mlađi. kao drugo ne znam o kojem autoputu pričate i o kojih 1500 kuna. Znam da je trenutna fer vrijednot tiska prema izračunima moga brata negdje oko 500 kuna što je ne jednom napisao. sauključenim očekivanjima i više.

srdačno Vaš,

GMB GUBERNATOR



gospodine Vidra/Badman/Volksbank/Stevica/Karoje/Predator/Apoksimen/Sančo/Kucilo,

Možete li mi dati target dna za IGH? Moj je jedan kolega na vašu preporuku prodao LEDO po 6900 i kupio IGH po 4200. Na Ledu bi imao gubitak od 13%,a sada na IGH ima gubitak od 40%. Što mu je za činiti? Da li da dokupljuje IGH ili da mučki prizna gubitak svoje imovine?
unaprijed hvala,

GMB GUBERNATOR

Kolega , ovo je dokaz da svatko mora mislite svojom glavom prije kupovine….
Ipak kolega vidra nema nikakvu odgovornost za tudji novac, mozda jedino moralnu.

P.s jedino me zanima da li istina ono kaj je napisao SvJuraj, da mu je neka braniteljska udruga podarila novac da ulaze za njih…onda tu postoji odgovornost…

[/quote]

Da, mislim da bi kolega Vidra morao snositi matrijelnu odgovornost za gubitke nanesene braniteljskoj udruzi sv.Juraj ukoliko je za njihove novce kupovao IGH na preko 4K.


Da, mislim da bi kolega Vidra morao snositi matrijelnu odgovornost za gubitke nanesene braniteljskoj udruzi sv.Juraj ukoliko je za njihove novce kupovao IGH na preko 4K.

Kolega to je vrlo zanimljivo i dobro pitanje..
Sve ovisi kako je sastavljen ugovor…koji bi pravno trebao postojati…
Branitelji su ponos naše države, jer da nije bilo branitelja nebi bilo ni nas sada ovdje…
Nadam se da mu branitelji nisu podarili novac i da je sve to neslana šala, jer ako jesu , sudeci po rezultatima investiranja, nazalost , onda su branitelji u TEŠKOM GUBITKU…

Zamislite kupovati IGH po 4200 a sada je 2600
Zamislite kupovat HDEL po 350 a sada je 225
Zamislite kupovat THNK po 2200 a sada je 1400

i najvaznije

zamislite NE KUPOVAT ledo po 5k…
Al dobro, fulao je i AZ a kamoli nece on

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close