BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)



Kolega Delux,probaj se malo educirati u svezi TA,ona se može primjeniti samo kod likvidnih dionica,kod nas možda samo HT i skoro nitko više.Možda ste mislili na trendove?Pročitajte malo literaturu.

HT ima najgori graf od svih dionica na ZSE.
[/quote]
Ali zato ima dobru dividendu a i dobit za razliku od ove ovdje.
[/quote]
Ok. [lol]

CIJENJENI ZAPOSLENICI POSLOVNOG FORUMA, MODERATORI, NE MISLITE LI VALJDA OPET ZAJEBAVATI FORUMSKU ZAJEDNICU S ONIM TIKVANOM, OVAJ PUT OMOTAN U SKIJAŠKI ŠAL, REKLAMA ZA MAESTRO ILI MASTERCARD KOJI ĆE SAD OPET SKAKATI PREKO EKRANA SVAKI PUT KAD PROBAM OTVORITI ILI SE ULOGIRATI. DANIMA JE ZAJEDNICA PROTESTIRALA, PA POBOGU, JEL STE VI RAZUMNI LJUDI ILI ŠTO?

M A K N I T E G A S A S T R A N E

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


CIJENJENI ZAPOSLENICI POSLOVNOG FORUMA, MODERATORI, NE MISLITE LI VALJDA OPET ZAJEBAVATI FORUMSKU ZAJEDNICU S ONIM TIKVANOM, OVAJ PUT OMOTAN U SKIJAŠKI ŠAL, REKLAMA ZA MAESTRO ILI MASTERCARD KOJI ĆE SAD OPET SKAKATI PREKO EKRANA SVAKI PUT KAD PROBAM OTVORITI ILI SE ULOGIRATI. DANIMA JE ZAJEDNICA PROTESTIRALA, PA POBOGU, JEL STE VI RAZUMNI LJUDI ILI ŠTO?

M A K N I T E G A S A S T R A N E

i ja se slažem da nas ne tlači..

Perfektan i sjajan nastup Andrije Hebranga večeras.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Perfektan i sjajan nastup Andrije Hebranga večeras.

Gdje je nastupio?
U Ludnici? [bye]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Perfektan i sjajan nastup Andrije Hebranga večeras.

apsolutno ako uostalom i svih kandidata i buducih predsjednika do sad u otvorenom
svaka im čast svima
pofuk



CIJENJENI ZAPOSLENICI POSLOVNOG FORUMA, MODERATORI, NE MISLITE LI VALJDA OPET ZAJEBAVATI FORUMSKU ZAJEDNICU S ONIM TIKVANOM, OVAJ PUT OMOTAN U SKIJAŠKI ŠAL, REKLAMA ZA MAESTRO ILI MASTERCARD KOJI ĆE SAD OPET SKAKATI PREKO EKRANA SVAKI PUT KAD PROBAM OTVORITI ILI SE ULOGIRATI. DANIMA JE ZAJEDNICA PROTESTIRALA, PA POBOGU, JEL STE VI RAZUMNI LJUDI ILI ŠTO?

M A K N I T E G A S A S T R A N E

i ja se slažem da nas ne tlači..
[/quote]

Ako koristite firefox skinite si addon https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1865 i po vasem izboru bye bye reklame zauvijek.


Perfektan i sjajan nastup Andrije Hebranga večeras.

Ne vraćamo se valjda opet na 2007.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Premješteno iz teme: ULPL (Uljanik plovidba d.d.)


Veleuvaženi kolega Fedja!
Ma gledajte ipak naše pisanje ima nekakvog rezona. Pogledajte samo moj podsjetnik danas ujutro na ono šta sam napiso prije jedno mjesec dana:

16.12.09. | 16:54

Badman | privatna poruka | profil
korisnik od: 24.01.2009.

ocjena poruke
50%
zajednica

moderatori
Samo da ponovim, tehnička nije povoljna za Ulpl. Uostalom već sam dao kratkoročni target – 610 kuna. sve smo bliži tom targetu.

Vidite kolega Geronimo je ipak poslušao većeg znalca o tehničkoj i postavio se na 610! Šteta šta me nije slušo na 730 no eto pokazuje volju za učenjem i slušanjem. A to je odlika jednog velikog investitora! [thumbsup]

svaka vam čast kolega, vođen vašom mudrom analizom ja sam danas uspio prvi put nakon dužeg vremena ući u ulpl
sreća moja pa nisam slušao razno-razne hohštaplere nego sam slušao vas i strpljivo čekao to vaše Prvo Lokalno dno
nadam se da je i kolega fedya uspio nešto ubost????

sad sam miran, imam odličan ulaz, a čekam i onaj vaš drugi i treći target lokalnog dna koji ste mi poslali na pm

preporučam se i za ubuduće……..svaka vam dala [thumbsup]

a kolega dizel i đeronimo se ne bi smjeli ljutiti na vas, vi ste svoju analizu podijelili nesebično samnom, a to što oni nisu pogodli, nema veze mladi su, naučiti će

nije mi jasno zašto ste vi još uvijek moderirani a imate brutalno znanje, dok je kolega dizel odmoderiran a nema pojma????
vjeko budi ljubazan kao što si lijep pa odmoderiraj kolege badmana i fedyu, vidi se da su pristojni, kulturni, imaju znanje imaju novac imaju STIL!!!! a sve u sklopu akcije ….Dajmo im da pišu..[kiss]

http://www.kucilooro.webs.com/

Premješteno iz teme: ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Hvala na podršci kolega Vidra. Ma ne ljute se oni na mene vide da me slušaju jer vide da imam brutalno znanje. [thumbsup] Kirurški precizno sam odredio lokalno dno na 610 kn još prije nekoliko tjedana. Možda su kolege malo bile preeuforčne kad je raslo al znate burza brzo svede tu euforiju na minimum.
Šta dalje? Onome ko je pratio moje postove i današnje trgovanje na crobexu sve je jasno! [cool]

usput hvala kolega vidra šta ste zainteresirani za besplatnu poduku iz TA. Već mi se javljaju i drugi članovi ovog foruma stoga ozbiljno mislim u Staševici organizirati tečaj. Za kolege Geronima i Dizla besplatno naravno [thumbsup]


Ako koristite firefox skinite si addon https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1865 i po vasem izboru bye bye reklame zauvijek.

Fakat…mane štani klamare…. [bye]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

zašto je moj post o analizi ulpl premješten a bedastoće koje piše dizl i đeronimo nisu????

zbog čega je važniji đeronimov dokup od mog prvog ulaza u ulpl??

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close