BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.jutarnji.hr/

dok dođe na red onaj zadnji trebat će 100 g

[thumbsup]Traži se nova Uprava Burze, Motušić pred smjenom [thumbsup]

Na konstituirajućoj sjednici Zagrebačke burze Adrisov član Uprave Plinio Cuccurin izabran je za predsjednika, a novi NO pokrenuo je postupak izbora nove Uprave, oglasila se priopćenjem Burza.
Osim izbora Cuccurina za predsjednika Ratko Bajakić iz ICF-a izabran je za potpredsjednika NO.

Na sjednici, kojoj su prisustvovali svi članovi NO-a, jednoglasno je donesena odluka o raspisivanju natječaja za novu Upravu. S obzirom da su pojedini članovi NO-a prije Skupštine iskazivali nezadovoljstvo Upravom, kojoj je na čelu Roberto Motušić, ova odluka sugerira da Motušić broji svoje zadnje dane na čelu Burze. [thumbsup] Ovo je samo jedna od odličnih vijesti sad čekamo Smijenu Samadola pod kojim HANF-a dozvoli sve moguće nepravilnosti. Jedna od njih je i forum na business.hr
gdje jedan forumaš pod nickom Sanader s par pomoćnih nickova maltretira forum i iznosi teške neistine o Todoriču jednom od uglednih Hrvatskih gospodarstvenika. No Samadol i HANF-a ne rade svoj posao za što je odlično plaće. Kad je došao na čelo HANF-e CROBEX je bio 5.500 bodova a danas ? Očito je potrebno još puno smijena na samom vrhu da ova naša nekad ugledna burza konačno oživi iz ovig mrtvila. Gdje su fondovi , gdje se ulaže novac od naših mirovina, dionice badava ali nitko ne kupuje ?
[thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.24sata.hr/news/zlocin-u-gruborima-uhitili-zeljka-sacica-i-policajce-/149951/

nehvataju bandite iz hanfe
sjetite se onog iz vrha hanfe kad je dao interviju da je crobex na 2000 precjenjn to samo može u ovoj ljepoj našoj da neprođe nekažnjeno
banda zaštićena

Premješteno iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Kolega fedya…moj prosjek ulpl je daleko ispod 700 kn…
A kupio sam 30 % tek od kolicine koju mislim kupit…
A i dividenda ce sjesti…

nego kolega kako se osjecate u ovoj dionici…
ovdje se sigurno moze osjecati samo netko tko je bio u paklu, samo je pakao gori
Meni je jako zao vidre i vas zbog novaca koje ste izgubili, ali tako vam je to, dok jednom ne smrkne drugom ne svane

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Premješteno iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Kolega fedya…moj prosjek ulpl je daleko ispod 700 kn…
A kupio sam 30 % tek od kolicine koju mislim kupit…
A i dividenda ce sjesti…

nego kolega kako se osjecate u ovoj dionici…
ovdje se sigurno moze osjecati samo netko tko je bio u paklu, samo je pakao gori
Meni je jako zao vidre i vas zbog novaca koje ste izgubili, ali tako vam je to, dok jednom ne smrkne drugom ne svane

Dakle prosjek ULPL vam je na 685?
Čujte, kolega DELUX,slabo čujem turiranje tog vašeg V12, izgleda da se zvuk gubi zajedno sa vašim novcima.
Recite,kako je to kad vam brokerski račun radi na tri cilindra?

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Kolega Fedya…

Ne bojte se vi za moju lovicu…

a Kaj se geronima tice, vidim da ga prozivate, pa covjek moze kupit više ulpl nego vi pounja…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega fedya

Prestanite druge krivite za svoj neuspjeh

Ulzite u znanje…

Kolega fedya

svi znamo da vas je tresnuo margin call pa da na kraju dana kupujete po jednu dionicu hdela nebi li spasili portfeljcic

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

evo ovako:

sto se tice margin calla – kada popusis margin call potrebno je prodati cijeli portfelj i vratiti margin.

razlog tome je taj sto si vrlo vjerojatno zahebo cijelu analizu i fulao trend.
a to se dogadja amaterima.

vracajuci margin call popustiti ces samo 20% portfelja umjesto puno puno vise.

ovo pravilo si dobro zapamtite.
moglo bi vam puno novca spasiti.

nisam li zlatan?
[smiley]

Premješteno iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)


Kolega Delux,probaj se malo educirati u svezi TA,ona se može primjeniti samo kod likvidnih dionica,kod nas možda samo HT i skoro nitko više.Možda ste mislili na trendove?Pročitajte malo literaturu.

HT ima najgori graf od svih dionica na ZSE.

Premješteno iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)



Kolega Delux,probaj se malo educirati u svezi TA,ona se može primjeniti samo kod likvidnih dionica,kod nas možda samo HT i skoro nitko više.Možda ste mislili na trendove?Pročitajte malo literaturu.

HT ima najgori graf od svih dionica na ZSE.
[/quote]
Nije o tome tema kakov je graf,tema je primjena TA.

obožavam strvine-posebno ovce

Premješteno iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

TA kod HT ne djeluje.

Premješteno iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)



Kolega Delux,probaj se malo educirati u svezi TA,ona se može primjeniti samo kod likvidnih dionica,kod nas možda samo HT i skoro nitko više.Možda ste mislili na trendove?Pročitajte malo literaturu.

HT ima najgori graf od svih dionica na ZSE.
[/quote]
Ali zato ima dobru dividendu a i dobit za razliku od ove ovdje.

obožavam strvine-posebno ovce

New Report

Close