BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)


Samo da podsjetim da je kolega Geronimo rekao da je sve ispod 380 kuna odlična kupnja.
Doduše nije se očitovao o lokalnom dnu i gdje bi ta kupnja mogla postati fenomenalna ali u svakom slučaju ono što je dobro je da su svi svjesni koliko je dobro kupovati DLKV ispod 380 kuna.

U trenutku pisanja ovog posta, rezultat je slijedeći:
dlkv=-3,23 sa pola milje prometa
hdel=-0,52 sa odličnim prometom od 33251 kn. Bila je i u +5%. Nije loše sa dionicu koja će se listati na Varšavskoj burzi.
Kak bu završili u 16 sati……..kuchilo?
I gle, kaj vi indijanci imate između sebe, dajte to rješavajte p.m.-ovima. Ne trkeljaj po temi gdje nemaš dionica. Ja ti ne trkeljam po hidri, nemoj ti ni ovdje.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)



Samo da podsjetim da je kolega Geronimo rekao da je sve ispod 380 kuna odlična kupnja.
Doduše nije se očitovao o lokalnom dnu i gdje bi ta kupnja mogla postati fenomenalna ali u svakom slučaju ono što je dobro je da su svi svjesni koliko je dobro kupovati DLKV ispod 380 kuna.

U trenutku pisanja ovog posta, rezultat je slijedeći:
dlkv=-3,23 sa pola milje prometa
hdel=-0,52 sa odličnim prometom od 33251 kn. Bila je i u +5%. Nije loše sa dionicu koja će se listati na Varšavskoj burzi.
Kak bu završili u 16 sati……..kuchilo?
I gle, kaj vi indijanci imate između sebe, dajte to rješavajte p.m.-ovima. Ne trkeljaj po temi gdje nemaš dionica. Ja ti ne trkeljam po hidri, nemoj ti ni ovdje.

[/quote]

Rezultat performansa HDEL i DLKV je potpuno jasan svakome tko zna i malo o trgovanju na burzi kolega.Dalekovod pada sa većim postotkom na većem prometu što znači da ima puno više onih koji žele prodati od onih koji žele kupiti a HDEL pada malim postotkom na malom prometu jer nema nikoga tko bi želio prodati tako perspektvnu dionicu.To je bar jasno.
Kolega ja želim da dođete na temu HDEl i trkeljate tamo kako samo vi znate.
Pa svi su dobrodošli, nismo mi tamo negostoljubivi kao vi ovdje, niti ne želimo zataškavati istinu kao vi ovdje,svatko tko piše argumentirano i sa poznavanjem materije kao npr. ja, je dobrodošao.
I koji si to ti faktor da meni govoriš gdje ću ja pisati a gdje neću?
Ali kad ste me tako lijepo zamolili, ima da odsada ovdje budem redovni gost-kolumnist i da iznosim svoja viđenja dnevnog trgovanja,preporuke i smjernice.
I ne tražim da me plaćate za kolumnu.
ZA VAS GRATIS !!!
[thumbsup]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


hehehehehehe

A sjećate se vi kad sam ja nudio limunadu pa niste htjeli piti…………nego ste zahtjevali viski-colu………..iako znate da vam jako škodi?? [rolleyes]

Kolega , sluzba je sluzba a druzba je druzba…

Vi investirate pod utjecajem alkohola, zato vam rezultati i jesu porazavajuci…
Sami ste napisali da ste bili pijani kada ste kupovali neke dionice..

Ja alkohol izuzetno rijetko pijem, jer sportasi ne konzumiraju alkohol…

Zbog vaseg zdravlja i novca( jer pijani investitori rade greške) vam savjetujem da malo smanjite cug, jer kako ste krenuli s tim viski kolama bojim se da ce investiranje u dionice Jack Danielsa biti jedan od najboljih pickova za 2010. [lol]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Što je s forumom moj novac?

propao je na zadovoljstvo desetina članova koje je "master" otjerao svojim primitivnim istupima [thumbsup]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

http://www.poslovni.hr/134767.aspx pogledajte ovo zaduzenje ,a vi trkeljate o nasem zaduzenju….. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


http://www.poslovni.hr/134767.aspx pogledajte ovo zaduzenje ,a vi trkeljate o nasem zaduzenju….. [cool]

Ma koja zaduženja koji dugovi,pogledajte kolko je Grčka dužna [shocked]…3 X bdp…i….ništa.A mi tek dužni jedan bdp.Ima da dignemo još 80 miljardi ojrića i da spiskamo al još nećemo stići Grke jer će oni za to vrijeme već biti na 4 bdp [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Vodi li USKOK istragu protiv bivšeg premijera Ive Sanadera, kako o tome nagađaju mediji; može li se sudska kazna prepoloviti ili čak i više umanjiti pomoću plavih kuverti; zašto se imovinski sporovi razvlače unedogled?

To su samo neka od pitanja koja su učenici četiri srednje zagrebačke škole na susretu u Prirodoslovnoj školi Vladimira Preloga postavljali ministrima pravosuđa i obrazovanja Ivanu Šimonoviću i Radovanu Fuchsu te predstavnicima MUP-a i USKOK-a.

Stižu li optužnice?
Đake je zanimalo i što ima prioritet na sudovima, hoće li biti novih optužnica za malverzacije u privatizaciji, jesu li loši zakoni ili je problem u njihovu provođenju, kako riješiti problem osuđenika koji bijegom u BiH pobjegnu i od kazne?

I da je pokrenuta istraga, o postupcima i predmetima koji se vode ne možemo govoriti – odgovorila je predstavnica USKOK-a znatiželjnoj učenici Prirodoslovne škole Idi Guth, koju je zanimalo koliko točnosti ima u nagađanjima da se protiv Ive Sanadera vodi istraga.

http://www.kucilooro.webs.com/

http://www.seebiz.eu/hr/banke/die-presse-u-hypu-tragaju-za-stotinama-jahti-kupljenih-na-leasing,63741.html

http://www.kucilooro.webs.com/

Ima još nekoliko mjesta, primjerice cijeli Pag ili Korčula, koja mogu doživjeti isto što i Dubrovnik

DUBROVNIK – Da tijekom instaliranja nove prijenosne stanice u Komolcu prije dvije godine nije ukradena stara stanica, koja je i dalje mogla služiti u slučaju kvara ili nezgode, Dubrovnik bi ovih dana imao struju.
VEZANE VIJESTI
Vijesti

* ‘U ratu je bilo bolje, bar smo imali kruha’
* Dubrovnik ponovno dobio struju
* Vlahušić: Struja bi u Dubrovnik trebala stići oko 19 sati
* Struja u Dubrovnik stiže do večeri?

Bez interne istrage

To je Jutarnjem potvrdilo više izvora iz HEP-a, koji mnogi smatraju glavnim krivcem za nestanak struje u Dubrovniku. Novu prijenosnu stanicu snage 110 kV s distributivnim dijelom od 35 kV prije dvije godine instaliralo je poduzeće Rade Končar. No, prilikom zamjene starih novim srednjonaponskim blokovima nestala je cijela stara instalacija. U HEP-u do danas nije pokrenuta interna istraga tko je i u koje svrhe otuđio dijelove stare prijenosne stanice. Bivšoj Upravi HEP-a godinama su stizale prijave potrošača nezadovoljnih lošim održavanjem trafostanica u hrvatskim gradovima.
Nisu imali za održavanje

Saznajemo da je razlog kvarovima bio u smanjenim troškovima za održavanje trafostanica, koji su 2008. u potpunosti ukinuti zbog dubioza nastalih u HEP-u prethodnih godina.

Opasnost od ponavljanja slučaja Dubrovnik i dalje je prisutna, posebno u Dalmaciji, i u zimskim, i u ljetnim mjesecima. Naime, strujom iz jedne distribucijske stanice opskrbljuje se cijeli otok Pag, veći dio Korčule te niz manjih gradskih središta.

http://www.kucilooro.webs.com/

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

jaca amsterdam spašava hrvatske firme-čitajte sutra u jutarnjem..osniva se fond za spas hrvatskog gospodarstva težak 10 000 000 000 kuna..e pa,ako ovo ne digne crobex,neće ga gospa više dignuti…


Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

jaca amsterdam spašava hrvatske firme-čitajte sutra u jutarnjem..osniva se fond za spas hrvatskog gospodarstva težak 10 000 000 000 kuna..e pa,ako ovo ne digne crobex,neće ga gospa više dignuti…

Ne,ne,osniva se fond Spasimo banke u humanitarnoj akciji Dajmo im da kamatare [bye]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

svaka kriza je prikrivena prilika……. [thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close