BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Vidra

A sjecate se kad ste trazili od mene da otvorim dupli nick pa da zajedno drukamo prema dolje, ja sa nekog novog nicka a vi sa ………( necu spomenuti ime tog nicka s kojeg ste pisali jer sam obecao nekome da necu)

Ja sam vas glatko odbio a vi ste se naljutili

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ali kolega Plavi nećete sad valjda i vi početi lagati??

Nisam ja od vas tražio 50 kuna za bilancu već ste vi trebali otići u drugu sobu u Finu i platiti tih 50 kuna za gfi, ali vam je bilo preskupo……………

I ja nigdje ne govorim da vi meni niste platili piće ili klopu, tu temu ste počeli vi i kolega dizel.
Ja sam samo napisao da niti vama niti kolegi dizelu nisam ništa dužan ( osim vama janjentinu, međutim to je teško očekivati da ću ispuniti obzirom da ste me vrijeđali )

A na vaše savjete nisam nikad ulagao, osim jednom pbz, a zauzvrat ste od mene tražili da stavim nalog na prodaju na 20.000 kuna ( što sam ja odbio, pa ste nalog stavili vi!!! )

eto željeli ste istinu, pa eto………..

a meni je novac puno manje važan nego vama sindikalistima [bye]
zato se i držite ovog foruma ko pijavica mrtvog konja, da bi ste mogli navlačiti ljude kad vi prodajete…….. [tongue]

kako lkpc??
hvalili ste je na 1.8xx a sad šutite??
gdje su forcasti??

Ne znam što ja lažem, koji dio?
Kako niste ulagali na moje savjete, pa što je bilo sa INGR, VART, ZABA??
Što se janjetine i vrjeđanja tiče, ja se ne sjećam da sam vas uvrijedio, prije bih rekao da je bilo obrnuto kada ste svojevremeno sa 15-tak nickova pisali da me treba izbaciti sa foruma, da sam ovo i ono.., tako je bilo, nije li?
LKPC superiška, veli teta Bara, da se još samo malo strpimo, veli slušaj mene imam ono žensko, 6. ćulo.

Forcaste imate na temik LKPC.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

hehehehehehe

A sjećate se vi kad sam ja nudio limunadu pa niste htjeli piti…………nego ste zahtjevali viski-colu………..iako znate da vam jako škodi?? [rolleyes]

http://www.kucilooro.webs.com/



Ali kolega Plavi nećete sad valjda i vi početi lagati??

Nisam ja od vas tražio 50 kuna za bilancu već ste vi trebali otići u drugu sobu u Finu i platiti tih 50 kuna za gfi, ali vam je bilo preskupo……………

I ja nigdje ne govorim da vi meni niste platili piće ili klopu, tu temu ste počeli vi i kolega dizel.
Ja sam samo napisao da niti vama niti kolegi dizelu nisam ništa dužan ( osim vama janjentinu, međutim to je teško očekivati da ću ispuniti obzirom da ste me vrijeđali )

A na vaše savjete nisam nikad ulagao, osim jednom pbz, a zauzvrat ste od mene tražili da stavim nalog na prodaju na 20.000 kuna ( što sam ja odbio, pa ste nalog stavili vi!!! )

eto željeli ste istinu, pa eto………..

a meni je novac puno manje važan nego vama sindikalistima [bye]
zato se i držite ovog foruma ko pijavica mrtvog konja, da bi ste mogli navlačiti ljude kad vi prodajete…….. [tongue]

kako lkpc??
hvalili ste je na 1.8xx a sad šutite??
gdje su forcasti??

Ne znam što ja lažem, koji dio?
Kako niste ulagali na moje savjete, pa što je bilo sa INGR, VART, ZABA??
Što se janjetine i vrjeđanja tiče, ja se ne sjećam da sam vas uvrijedio, prije bih rekao da je bilo obrnuto kada ste svojevremeno sa 15-tak nickova pisali da me treba izbaciti sa foruma, da sam ovo i ono.., tako je bilo, nije li?
LKPC superiška, veli teta Bara, da se još samo malo strpimo, veli slušaj mene imam ono žensko, 6. ćulo.

Forcaste imate na temik LKPC.
[/quote]

Naravno da nije bilo tako………….nikad ja nisam uložio niti u vart niti u zabu niti u ingru na vaš savjet………ja nikad ne ulažem na tuđe savjete pogotovo kad znam da dolaze od navlakača poput vas……….hehe

Tako da mi je malo smiješna ta vaša konstatacija da treba sad kupovati lkpc………pa ja sam to kupovao ispod 1.000 kuna i vama i ivani prodavao kad ste vi prepoznali njezin potencijal,hehe

tako da možete mirno i spokojno pisati knjigu navlačenja………samo uzmite instrukcije iz gramatike

http://www.kucilooro.webs.com/


hehehehehehe

A sjećate se vi kad sam ja nudio limunadu pa niste htjeli piti…………nego ste zahtjevali viski-colu………..iako znate da vam jako škodi?? [rolleyes]

Kolega vidra što vam je sada opet?
Pa ja ne pijem viski kolu, ako popijem rijetko kada nešto od alkohola, to je isključivo dobro vino.

Inače volim običnu vodu, Studenu ili Janu, može i Evian.
Ili nekakve sokiće.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ali kolega plavi to nije upućeno vama nego kolegi deluksu, nemojte krasti tuđe postove kao što ste to napravili sa stilom pisanja kolege fedye

znate i sami da nemate stila [lol]

http://www.kucilooro.webs.com/




Ali kolega Plavi nećete sad valjda i vi početi lagati??

Nisam ja od vas tražio 50 kuna za bilancu već ste vi trebali otići u drugu sobu u Finu i platiti tih 50 kuna za gfi, ali vam je bilo preskupo……………

I ja nigdje ne govorim da vi meni niste platili piće ili klopu, tu temu ste počeli vi i kolega dizel.
Ja sam samo napisao da niti vama niti kolegi dizelu nisam ništa dužan ( osim vama janjentinu, međutim to je teško očekivati da ću ispuniti obzirom da ste me vrijeđali )

A na vaše savjete nisam nikad ulagao, osim jednom pbz, a zauzvrat ste od mene tražili da stavim nalog na prodaju na 20.000 kuna ( što sam ja odbio, pa ste nalog stavili vi!!! )

eto željeli ste istinu, pa eto………..

a meni je novac puno manje važan nego vama sindikalistima [bye]
zato se i držite ovog foruma ko pijavica mrtvog konja, da bi ste mogli navlačiti ljude kad vi prodajete…….. [tongue]

kako lkpc??
hvalili ste je na 1.8xx a sad šutite??
gdje su forcasti??

Ne znam što ja lažem, koji dio?
Kako niste ulagali na moje savjete, pa što je bilo sa INGR, VART, ZABA??
Što se janjetine i vrjeđanja tiče, ja se ne sjećam da sam vas uvrijedio, prije bih rekao da je bilo obrnuto kada ste svojevremeno sa 15-tak nickova pisali da me treba izbaciti sa foruma, da sam ovo i ono.., tako je bilo, nije li?
LKPC superiška, veli teta Bara, da se još samo malo strpimo, veli slušaj mene imam ono žensko, 6. ćulo.

Forcaste imate na temik LKPC.
[/quote]

Naravno da nije bilo tako………….nikad ja nisam uložio niti u vart niti u zabu niti u ingru na vaš savjet………ja nikad ne ulažem na tuđe savjete pogotovo kad znam da dolaze od navlakača poput vas……….hehe

Tako da mi je malo smiješna ta vaša konstatacija da treba sad kupovati lkpc………pa ja sam to kupovao ispod 1.000 kuna i vama i ivani prodavao kad ste vi prepoznali njezin potencijal,hehe

tako da možete mirno i spokojno pisati knjigu navlačenja………samo uzmite instrukcije iz gramatike
[/quote]

Da li je istina da sam vas nazvao 2006. i rekao pokupit ćemo sve do 14 000 na Ingri, uzmi si?

JE

Da li ste kupili??

JESTE

Da li je Ingra nakon toga rasla??

JE

DA li ste Ingru prodali na ca. 14 500 iako sam vam savjetovao da to ne radite??

JESTE

DA li je Ingra nakon toga otišla na 18 000 poslije i preko 20 000

JE

Ima li ovdje iti jedna neistina??

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Naravno da nije, slagali ste sve što se mene tiče………za ostalo me boli kita!
I nemojte svojatati Ingru, to je krajnje stupidno. Svatko može kupiti i prodati bilo koju dionicu.
Evo recimo ja sam vama prodavao Luku Ploče prije nekog vremena i izuzetno sam ponosan što je završila u dobrim rukama.

Čim je se zasitite vratiti ćete mi je uz nadoknadu za držanje na nekih 1.200-1.300 kn

Nego imam jednu molbu na vas kolega plavi. Dajte molim vas vratite kolegi Fedyi stil koji ste mu ukrali…………..

Eno ga plače ko ljuta godina i moli me da urgiram kod vas da mu to ne radite!
Kaže da mu je još samo taj stil ostao……..

Budite ljubazan…………ko što ste visok i plav [pray]

2 x lp

http://www.kucilooro.webs.com/

A sad vas pozdravljam, idem na ručak, pa se dalje zabavljajte sami.

Baš ste mi vi i kolega deluks skratili današnji dosadni dan na burzi…………da vas nema trebalo bi vas izmisliti…….

hvala vam [wink]

http://www.kucilooro.webs.com/

Što je s forumom moj novac?

Naravno da nije, slagali ste sve što se mene tiče………za ostalo me boli kita!

Onda ćemo pustiti audio zapis, samo da vidim sa moderatorima da li je to moguće.
Pa da vidimo da li lažem ili ne.

lp i dobar tek

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Na DAX-u novi ATH,5,896.23
52wk Range: 3,588.89 – 5,896.23
[thumbsup]

New Report

Close