BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega dizel lažima nećete ništa postići, osim da dobijate redovitije jedinice na svoj konto.

Sad su vas svi prokužili, možete pisati što god hoćete.
Možete i nastaviti sa lažima, ni to vam neće pomoći da ne pogubite ono malo novaca što vam je ostalo nakon milijunskih gubitaka 2008. godine.

Nemate znanje nego insajde!!
Sindikat je u rasulu jer su neki počeli shvaćati da su i oni navučeni………..raspad je neminovan!!

2 x lp

I popijte koju limunadu da se smirite, puno bolja je od viski-cole [kiss]

http://www.kucilooro.webs.com/


Kolega GUBERNATOR…

Meni je kolega vidra u DT "u povjerenju šapnuo" da prodam ptkm po 130 hihihihihi
Naravno da ga nisam poslušao, a naravno da sam bio u pravu jer je ptkm zavrsila na 195 kn koji tjedan kasnije..

Ima li Vidra znanje?

NEMA!

Kolega Vidra, ajde nam se još malo pohvalite "kak ste nam platili cugu u kaptol centru " HAHAHAHAHAHAAHAHAHAH

umjesto da štedi novac kojeg, sudeći prema burzovnim ulaganjima, ima sve manje i manje, on okolo plaća pića po gradu. svašta… bilo bi mu pametnije da si pribavi koju knjigu, pa neće morati plaćati pića. Možda mu Plavi pokloni svoju…[undecid]

Plavi, hoćeš li? [cool]

Kolega Vidra…

Blamirate se po forumu,pa ljudi vam se smiju gdje god stignu…
Svi su vas provalili…

Savjetovali ste kupnju MMTZ po 80 k, Kupovali Dlkv po 1800…

Evo i neki Iz vaseg jata pisu da ste javno priznali da imate barem 30 nickova…

Kolega Vidra da li je merlin bio vas nick?

Kolega vidra, ajde se pohvalite kak ste " nam vi platili cugu "

hahahahahahahahahahahahahahahahhahahahah " ja sam vama platio cugu"

hahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahaha

vidra care ti si nama platio cugu
hahahahahahahahah zakon

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Savjeti za dioničare:

Tema je :Konstruktivnost u svakom pogledu

1. Izbjegavati čitanje nekostruktivnih nickova(memoritati ih na papir, tko sve piše loše i nekostruktivno) jer njima je u interesu probuditi strah u vama
ako manipuliraju vašim osjećajima, onda će manipulirati i vašim odlukama
2. Izbjegavati odgovaranje tim nickovima jer što više rasprave to njima bolje, bez obzira
što iznesete dokaze, oni će se praviti ludi, i pisati negativno i dalje kao da se ništa nije desilo
3. Nastavite pisati konstruktivno i istraživati u vezi firme u koju ulažete
4. Naučite biti radosni, jer iz nesigurnosti ne izlazi ništa dobro

Ako se budete toga pridržavali biti će vam puno bolje………..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Tak je i meni trubio a i široj okolici, kolega vidra mislim, da mi je platio lignje, ko da mi je platio ljetovanje na Canarima.
A nikada nije hvala rekao za sve one dionice na kojima je zaradio zbog mene.
Baš bez veze, još me žicao 50 kuna za onu bilancu Žitnjaka, mislim halo … 50 kuna..

Ajme što je nekima novac važan, pa nije novac sve na svijetu, ima i drugih stvari, djece, lijepih žena, auta, kolega vidra da li je vama novac sve u životu??

Ako je onda vam sigurno nije ugodna ova 2009. godina, nakon tolikih gubitaka.

NHF

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

samo da vas obavjesti da je jedan političar jako poznat upravo pao prije 15 min
javnost će biti obavještena uskoro


Možda mu Plavi pokloni svoju…[undecid]

Plavi, hoćeš li? [cool]

Mislim da neću, kolega mene žica 50 kuna za neku bilancu Žitnjaka iz 2006. a još mi nije rekao niti hvala za sve one zarade iz 2006 i 2007. koje je ostvario zbog mene i mojih savjeta.
Mislim kolega, da li bi vi dali njemu knjigu na mojem mjestu?
Ja mislim da ne bi.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Tak je i meni trubio a i široj okolici, kolega vidra mislim, da mi je platio lignje, ko da mi je platio ljetovanje na Canarima.
A nikada nije hvala rekao za sve one dionice na kojima je zaradio zbog mene.
Baš bez veze, još me žicao 50 kuna za onu bilancu Žitnjaka, mislim halo … 50 kuna..

Ajme što je nekima novac važan, pa nije novac sve na svijetu, ima i drugih stvari, djece, lijepih žena, auta, kolega vidra da li je vama novac sve u životu??

Ako je onda vam sigurno nije ugodna ova 2009. godina, nakon tolikih gubitaka.

NHF

lp

Kolega Plavi pa nama je pricao da vam je platio stado janjetine, jer ste ga vrhunski savjetovali oko investiranja..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ali kolega Plavi nećete sad valjda i vi početi lagati??

Nisam ja od vas tražio 50 kuna za bilancu već ste vi trebali otići u drugu sobu u Finu i platiti tih 50 kuna za gfi, ali vam je bilo preskupo……………

I ja nigdje ne govorim da vi meni niste platili piće ili klopu, tu temu ste počeli vi i kolega dizel.
Ja sam samo napisao da niti vama niti kolegi dizelu nisam ništa dužan ( osim vama janjentinu, međutim to je teško očekivati da ću ispuniti obzirom da ste me vrijeđali )

A na vaše savjete nisam nikad ulagao, osim jednom pbz, a zauzvrat ste od mene tražili da stavim nalog na prodaju na 20.000 kuna ( što sam ja odbio, pa ste nalog stavili vi!!! )

eto željeli ste istinu, pa eto………..

a meni je novac puno manje važan nego vama sindikalistima [bye]
zato se i držite ovog foruma ko pijavica mrtvog konja, da bi ste mogli navlačiti ljude kad vi prodajete…….. [tongue]

kako lkpc??
hvalili ste je na 1.8xx a sad šutite??
gdje su forcasti??

http://www.kucilooro.webs.com/

Kolega Vidra…

Nije li malo cudno da vas toliko forumaša proziva?

Zapitajte se malo…

Pa upravo ste priznali da ste Plavom duzni janjetinu!!!!!

Pa kako vas nije sram hvaliti se " kako ste vi platili cugu" ?????

Kolega Vidra…

Ja ne pratim tko kada placa cugu, vjerojatno se desilo da sam 5 puta zaredom plati, pa onda pet puta drugi neko….Mi takve stvari ne gledamo…
Novac nam nije toliko bitan…

Vi ste optereceni time, pa ako vas to toliko opterecuje, osnovat cemo akciju gdje ce grupa " grupo" uplatiti dobrovolji prilog za pomoc kolegi vidri [bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Tak je i meni trubio a i široj okolici, kolega vidra mislim, da mi je platio lignje, ko da mi je platio ljetovanje na Canarima.
A nikada nije hvala rekao za sve one dionice na kojima je zaradio zbog mene.
Baš bez veze, još me žicao 50 kuna za onu bilancu Žitnjaka, mislim halo … 50 kuna..

Ajme što je nekima novac važan, pa nije novac sve na svijetu, ima i drugih stvari, djece, lijepih žena, auta, kolega vidra da li je vama novac sve u životu??

Ako je onda vam sigurno nije ugodna ova 2009. godina, nakon tolikih gubitaka.

NHF

lp

Kolega Plavi pa nama je pricao da vam je platio stado janjetine, jer ste ga vrhunski savjetovali oko investiranja..
[/quote]

Nije, nisam jeo Janjetinu, a da ju je platio kolega vidra, to je neki nesporazum valjda?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

I za kraj!!
Čitajte mi s usana……

Neću ući u vaš sindikat!! NEĆU!! Badava ste se trudili!! NEĆU!!

ja nisam član nijednog sindikata, i neću ni k kolegi Severu ni kod kolege Vilima ni kod kolegice Spomenke, hehe, a ni u SSSH navlakača!!!!

3x lp

[wink]

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close