BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Decki, odoh na sport…

I vama bih preporucio, umjesto Viski kole…

Uzdravu tijelu zdrav je i duh!!!!!!!

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Decki, odoh na sport…

I vama bih preporucio, umjesto Viski kole…

Uzdravu tijelu zdrav je i duh!!!!!!!

samo nemojte sutra kupovati dalekovod……….
[bye]

http://www.kucilooro.webs.com/



Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
A može li netko komentirati zašto je krepao forum mojnovac?

trenutno je forum off line
predlažem svim forumašima da se nastavimo družiti ovdje
pozdrav

[/quote]

hihi

izgleda da si ostao bez para kada si niti svoju najdrazu igracku vise ne mozes priustiti [lol]

sto kazes na prijedlog da prodas traktor (koji nisi niti trebao kupiti) pa da tim novcem platis hosting? [lol]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Inače ne pratim burzu,svakih sat vremena,ali danas ću malo više vremena potrošiti sa Vama.
Zatrpao me snjeg,pa moram ostati doma. [proud]

Život nije vrijedan ako se stalno bojite, treba se radovati, pada snijeg, život teče ne stoji, idu godine, svaka minuta treba da cijeni. U vremenu teškoće pronaći dobrotu i na njoj graditi svoj život, svakom biću koje se raduje, voli i dijeli ljubav želim da osjeti ono što daje, a to je toplinu i radost Božje ljubavi…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Život nije vrijedan ako se stalno bojite, treba se radovati, pada snijeg, život teče ne stoji, idu godine, svaka minuta treba da cijeni. U vremenu teškoće pronaći dobrotu i na njoj graditi svoj život, svakom biću koje se raduje, voli i dijeli ljubav želim da osjeti ono što daje, a to je toplinu i radost Božje ljubavi…..

bravo kolega

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو

Zna li netko što se dogodilo sa stranicom "mojnovac.com"????


Zna li netko što se dogodilo sa stranicom "mojnovac.com"????

Crče

TUĐMANOVI
Miroslav Tuđman: Nečasni Sanader nije smio postati počasni šef HDZ-a
Autor/izvor: SEEbiz / Jutarnji.hr
ZAGREB – Iskreno me razočaralo vodstvo današnjeg HDZ-a. Mnogi su nam članovi stranke nakon Franjine smrti okrenuli leđa.

Ivo Sanader je 2002. godine uveo nove iskaznice i desetke članova isključio iz stranke – rekla je Ankica Tuđman u novoj Areni povodom desete godišnjice smrti prvog predsjednika RH Franje Tuđmana. Franjin sin, predsjednički kandidat Miroslav Tuđman, još je oštrije progovorio o bivšem premijeru.

– Njegova teza da HDZ nije Tuđmanov nego Sanaderov, završila je njegovim nečasnim odlaskom. Odgovorna dužnost poput premijerske ne može se napuštati. Nevjerojatno je da netko tko nečasno ode postane počasni predsjednik HDZ-a s izvršnim ovlastima – izjavio je Miro Tuđman.

Sanader Ankicu Tuđman nakon smrti prvog predsjednika Republike nije nikada kontaktirao.

I dok je prema bivšem predsjedniku Vlade odapela par strelica, bivša prva dama Hrvatske nije se željela izjasniti o Jadranki Kosor.

– Slabo pratim politiku, stoga ne želim isticati dobre i loše poteze Sanaderove nasljednice – objasnila je Ankica Tuđman.

Ankica je ponosna na svog sina Miroslava, za kojeg smatra da bi bio odličan predsjednik, te dodaje da ima sjajan javni nastup i da je kao dijete bio najmirniji, ali pomalo"vragolast".

Od Tuđmanove smrti najviše ju je uzrujala zloćudna bolest njene kćeri Nevenke, od koje se izliječila, te optužbe na njen račun od kojih je oslobođena na sudu. Ankica kaže kako se najviše druži s Đurđom Šušak, suprugom pokojnog ministra obrane Gojka Šuška, dok za Ivića Pašalića i Zlatka Canjugu, nekadašnje moćne bliske suradnike svog supruga, tvrdi da ih je izbjegavala i dok je Franjo bio živ.

Kažu da su priče o financijskom krahu obitelji Tuđman lažne jer se "prvo izmislilo da imaju milijarde" i dodaju da im je od Tuđmanova nasljedstva pripala tek obiteljska kuća u Nazorovoj ulici u Zagrebu.

http://www.kucilooro.webs.com/

Ivo Sanader: Nisam primio proviziju od Hypa, tužit ću medije!
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Najoštrije odbacujem lažne napise nekih medija da sam za nekakvo tobožnje posredovanje u poslovanju Hypo-Alpe-Adria Banke ikad dobio proviziju, niti je ta banka financirala HDZ-a – demanti je koji je medijima poslao bivši premijer, a danas počasni predsjednik HDZ-a Ivo Sanader.

http://www.seebiz.eu/hr/banke/sanader-nisam-primio-proviziju-od-hypa%2c-tuzit-cu-medije!,63619.html

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ma moj kolega Smola i ostala dušebrižnička ekipa,
Neznam što i čemu više uspoređivate SP i Crobex pa i dolar, i indirektno drukate na dolje.
Po vama ako USA bude sa minusom u nas će biti potop i katastrofa.
Što onda uz te vaše analize ne napišete:
– da su indexi u USA na najvišim razinama unazad godinu dana
– da je nastao ogromana findamentalni gap crobexa u odnosu na USA indexe.
– da je realna vrijednost sada crobexa 1500-1700 da nema HT i INE sa kojima umjetno održavaju
crobija.

Tko drugom jamu kopa sam u nju upadne.

Korkyra

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Ma moj kolega Smola i ostala dušebrižnička ekipa,
Neznam što i čemu više uspoređivate SP i Crobex pa i dolar, i indirektno drukate na dolje.
Po vama ako USA bude sa minusom u nas će biti potop i katastrofa.
Što onda uz te vaše analize ne napišete:
– da su indexi u USA na najvišim razinama unazad godinu dana
– da je nastao ogromana findamentalni gap crobexa u odnosu na USA indexe.
– da je realna vrijednost sada crobexa 1500-1700 da nema HT i INE sa kojima umjetno održavaju
crobija.

Tko drugom jamu kopa sam u nju upadne.

čuj ništ nebu tu propalo zato jer sam ja nekaj napiso, to je samo moje mišljenje….
ako hočeš iskreno želim da ova država propadne totalno jer drugo nije ni zaslužila, znači
ljudi koji u njoj žive su izabrali taj put i koče poštenog čovjeka u napretku….kaj bi trebo
poželit tim ljudima nego propast….tolko

New Report

Close