BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega deluks vi imate ozbiljnih problema sa elementarnom matematikom

ujedno preporučam da pogledate kad je uvaženi kolega đeronimo počeo hvaliti dalekovod [bye]

http://www.kucilooro.webs.com/


prica se da ste plavom duzni stado janjetine….

Kolega, koliko ste vi to plavom janjaca duzni

Ma nije mi dužan ništa, nema veze, nisam ja kolegu svojevremeno savjetovao da bi naplatio uslugu, već iz dobrote.

Ne mora janjce samo neka ne kajla i neka ponekad napiše da je pogriješio a da sam ja u pravu ( ne mora svaki puta, pšreviše bi piskaranja bilo, nebitnog) i sve 5 ( pet ).

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

hahahaha, a kad će onih 50 kuna za bilancu žitnjaka

pa tko se ozbiljan kladi s nekim tko nema 50 kuna za bilancu, ma dajte molim vas??? [tongue]

http://www.kucilooro.webs.com/


hahahaha, a kad će onih 50 kuna za bilancu žitnjaka

pa tko se ozbiljan kladi s nekim tko nema 50 kuna za bilancu, ma dajte molim vas??? [tongue]

Uh, ja sam mislio da je to bila šala za tih 50 kuna, ali dobro, mogu ja to platiti, nije problem.
Ne boj te se, ja neću tražiti i dalje one janjce, očete mi napisati broj vašeg tekućeg računa, uplatio bi vam internet bankarstvom kada dođem doma, negdje predvečer.

Nadam se da mi nećete zaračunati kamate??

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Plavi daj pojasni o kakvim je to janjetinama rijec…
Svi znamo da je kolega vidra dobro zaradio na vasim savjetima 2007.( drugi par opanaka je kaj je sve to popušio u 2008.)..
Jel vas vodio na koju od tih obecanih janjetina?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



hahahaha, a kad će onih 50 kuna za bilancu žitnjaka

pa tko se ozbiljan kladi s nekim tko nema 50 kuna za bilancu, ma dajte molim vas??? [tongue]

Uh, ja sam mislio da je to bila šala za tih 50 kuna, ali dobro, mogu ja to platiti, nije problem.
Ne boj te se, ja neću tražiti i dalje one janjce, očete mi napisati broj vašeg tekućeg računa, uplatio bi vam internet bankarstvom kada dođem doma, negdje predvečer.

Nadam se da mi nećete zaračunati kamate??

lp

[/quote]

neću ne bojte se kolega plavi, iako osobno mislim da je grozno kad netko nema 50-60 kuna za platiti da bi vidio interesantnu bilancu tvrtke žitnjak dd

tamo se moglo zaraditi lijepih novaca, međutim ( zašto to ne reći ) kolega plavi mi nije vjerovao na riječ pa onda nije čudo što nije uspio zaraditi na tom tickeru

mene je naravno užasno kosnulo to što kolega nema 50-60 kuna a želi zaraditi, čak i više nego što me pogodio njegov nedostatak povjerenja

tako da mislim da je kolega mogao zaraditi dvadesetak janjetina………….međutoa vlastita škrtost ili nedostatak tih pišljivih par kuna su ga u tome onemogućile

doista šteta, iskreno sam mu želio pomoći [cry] [cry]

http://www.kucilooro.webs.com/


Plavi daj pojasni o kakvim je to janjetinama rijec…
Svi znamo da je kolega vidra dobro zaradio na vasim savjetima 2007.( drugi par opanaka je kaj je sve to popušio u 2008.)..
Jel vas vodio na koju od tih obecanih janjetina?

kolega možete li vi otkriti kolegama forumašima tko je platio SAV ceh na našem prvom druženju u kaptol centru??
ono kad ste bili vi, mig 29, ona cura, zimzi, đeronimo i još nas par??

slobodno se pohvalite [tongue]

http://www.kucilooro.webs.com/


Plavi daj pojasni o kakvim je to janjetinama rijec…
Svi znamo da je kolega vidra dobro zaradio na vasim savjetima 2007.( drugi par opanaka je kaj je sve to popušio u 2008.)..
Jel vas vodio na koju od tih obecanih janjetina?

Ma dobro nije to sada bitno toliko, jest da je zaradio na nekim mojim savjetima, tipa INGR PBZ, ZABA, VART itd. ali nema veze.

Nažalost ja nisam ništa zaradio na njegovim savjetima, a davao mi je preporuke, sva sreća da nisam uzimao ništa od tih preporuka joj kad se sjetim… NACE ili GIPK svojevremeno… uh….
To su tada bili tzv. Dark Horse-i.

Mislim da je bilo crnila, ali za one koji su kupili te dionice, mislim da su ih iste zaista zavile u crno.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

[



Plavi daj pojasni o kakvim je to janjetinama rijec…
Svi znamo da je kolega vidra dobro zaradio na vasim savjetima 2007.( drugi par opanaka je kaj je sve to popušio u 2008.)..
Jel vas vodio na koju od tih obecanih janjetina?

kolega možete li vi otkriti kolegama forumašima tko je platio SAV ceh na našem prvom druženju u kaptol centru??
ono kad ste bili vi, mig 29, ona cura, zimzi, đeronimo i još nas par??

slobodno se pohvalite [tongue]
[/quote]
Cekajte kolega vidra

sto vi sada hocete time reci…
Vi ste platili..

Ja sam platio u avenue molu, gorici..

Nisam imao potrbu da to sad napisem, al kad ste vi poceli…

Ovo ipak nije nivo na kojembi trebali razgovarat…
Mozemo jedan drugoga podjebavat, al ovo su ipak cinjenice na koje ja ne obracam previse paznju…
Kolega Vidra , izaberite restoran, dobro se najedite, posaljite mi broj racuna i ja cu vam uplatiti cifru…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Plavi daj pojasni o kakvim je to janjetinama rijec…
Svi znamo da je kolega vidra dobro zaradio na vasim savjetima 2007.( drugi par opanaka je kaj je sve to popušio u 2008.)..
Jel vas vodio na koju od tih obecanih janjetina?

kolega možete li vi otkriti kolegama forumašima tko je platio SAV ceh na našem prvom druženju u kaptol centru??
ono kad ste bili vi, mig 29, ona cura, zimzi, đeronimo i još nas par??

slobodno se pohvalite [tongue]
[/quote]
možda je dizel u to vrijeme bio u dionicama?!? [sealed]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



Plavi daj pojasni o kakvim je to janjetinama rijec…
Svi znamo da je kolega vidra dobro zaradio na vasim savjetima 2007.( drugi par opanaka je kaj je sve to popušio u 2008.)..
Jel vas vodio na koju od tih obecanih janjetina?

Ma dobro nije to sada bitno toliko, jest da je zaradio na nekim mojim savjetima, tipa INGR PBZ, ZABA, VART itd. ali nema veze.

Nažalost ja nisam ništa zaradio na njegovim savjetima, a davao mi je preporuke, sva sreća da nisam uzimao ništa od tih preporuka joj kad se sjetim… NACE ili GIPK svojevremeno… uh….
To su tada bili tzv. Dark Horse-i.

Mislim da je bilo crnila, ali za one koji su kupili te dionice, mislim da su ih iste zaista zavile u crno.

lp
[/quote]

Ja na NACE zaradio masno u vrlo kratkom roku, a tad nisam poznavao doticnog.

ali uvaženi kolega plavi, to je tako kad je netko preškrt da investira 50 kuna u bilancu žitnjaka………. malo me podsjećate na onog škota koji je molio boga da dobije na lutriji a nije kupio srećku

a u crnilo je Ingra zavila puno više ljudi, a pogotovo vaši hvalospjevi o njoj kad je bila na 60.000 kuna i 65.000 kuna

i to ne samo ulagača nego i stotine tisuća udjelničara u mirovinskim fondovima
to bi hanfa prvo trebala ispitati
[thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close