BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Alien

slazem se…

Ali cekaj, kad su adpl, ledo odradili, a vidra u tome nije sudjelovao, on automatski piše o nekakvim insajdima…

Ti alien jako dobro znas za neke nickove koji su pisali psljednjih tjedana na velikoj depresiji, a neki još pišu…
Ako vec ima svoj stav, onda neka piše sa glavnim nickom

Gle, ono na kaj ja pokusavam bezuspjesno skrenuti paznju jest slijedecih par stvari:
1. nikog zivog ne interesira tko je bolji investitor
2. prepucavanja ko je kaj kad rekao i prognozirao su infantilna (da se ne izrazim grublje) jer kad se ide cackati u povijest po forumu da se naci kojekakvih gluposti i totalnih promasaja od sviju – to nije nikakvo cudo jer, napisah vec jednom, nije se rodio onaj koji ce svaki puta zaraditi i svaki puta pogoditi
3. kenjaza o alkoholu – daj molim te. Samo mi nemoj reci da se nisi nikad napio.

Stoga, ponasajmo se ko odrasli ljudi i pokusajmo tako komunicirati jer ovo ostalo je totalna kenjaza

Pozz.
sada sam prelistao dvije stranice ove teme unazad i vidim da ste se prisjetili nekih nikova kojih odavno više nema. U to vrijeme nisam bio registriran nego sam samo sa strane čitao, ali realno gledano tada je forum bio puno bolji. U većini slučajeva nisam se mogao složiti s likovima Ivek123/Baron, guru Vlad mi je topio procesor od količine ega koja je izlazila iz svakog njegovog posta ali realno tada je bilo poprilično konstruktivnih postova, šteta što je zajednica tako izrazito negativno reagirala na te likove, čini mi se da je tada bilo više ravnoteže između mede i bizona.
Znam da su u većini slučajevima bili iritantni i uspjeli dobrano iznervirati barem polovicu forumske zajednice, ali svejedno mi fale.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Kolega Vidra…

Nemojte okretat temu…

Urlali ste i skakali da je igh na 4200 super pick i da ste se natovarili do grla…

Dajte nam objasnite sto sada radite s tim IGH…
Da li ste prodali?

Ima i dokaz di vi savjetujete kupnju jer " ide to na 6-7"

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Jeste li ?

NISTE
Dakle opet LAŽETE

Ja sam dlkv prodao na 490 kn, imate sve dokumentirano, dakle gotovo na vrhu…

U BRUTALNOM sam plusu, jer BRUTALNO dobro koristim TA..
Kolege su mi savjetovale da vas ne pozivam na seminar, jer kazu da treba jedno 15 god da vi savladate osnove…

Ali dragi kolega Deluks, pa vi ste taj koji ili lažete ili nemate pojma. Ne znam samo šta je gore po vas. Sjetite se kako ste tupavo tvrdili da je "lokalno dno" ma šta god to značilo bilo tamo početkom 6 mjeseca.
Sreća vaša da ste prijatelj s onim Governatorom jer bi vas on odma prijavio Hanfi
[thumbsup]


Pozz.
sada sam prelistao dvije stranice ove teme unazad i vidim da ste se prisjetili nekih nikova kojih odavno više nema. U to vrijeme nisam bio registriran nego sam samo sa strane čitao, ali realno gledano tada je forum bio puno bolji. U većini slučajeva nisam se mogao složiti s likovima Ivek123/Baron, guru Vlad mi je topio procesor od količine ega koja je izlazila iz svakog njegovog posta ali realno tada je bilo poprilično konstruktivnih postova, šteta što je zajednica tako izrazito negativno reagirala na te likove, čini mi se da je tada bilo više ravnoteže između mede i bizona.
Znam da su u većini slučajevima bili iritantni i uspjeli dobrano iznervirati barem polovicu forumske zajednice, ali svejedno mi fale.

i burza je bila bolja.

Ali kolega vidra..

Sto da sada rade s hdelom oni koji su kupili po 350…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

James,

definitivno.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


Ali kolega vidra..

Sto da sada rade s hdelom oni koji su kupili po 350…

isto što i oni koji su kupili dalekovod na 430 kun, ulpl na 730 kuna, što su preporučivali g.vilim i gđica spomenka!!

neka postanu dugoročni investitori kao moj uzor, benjamin graham i ja [thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/

…kad se dječica svađaju…ja kažem…pametniji popušta…
ajmo djeco…tko je pametniji…il brate nek vam mama dadne štogod pojest…
možda se smirite…možda je sve zbog adrenalina… [sad]

Kolega vidra

Ulpl je od tada pao 10 %, daje dividendu od 40 kn, a i bilanca mu je stabilna kao čelik

Hdel je zavario 30 % daje dividendu 0 kn , a bilanca mu je kao orahova ljuska na oceanu..

Kolega vidra ne brinem ja za vas, vi ste naviknuli na minus, ali sto ce ovi koji su kupili na vas savjet…kada ce oni doci na nulu…a oni, sto ce oni????

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

pa dajte ih vi savjetujte što da rade s dalekovodom?
da kajlaju po kupnji ili prodaji???

unaprijed se veselim vašoj analizi
2 x lp

možete koristiti đoker zovi đeronima [lol]

http://www.kucilooro.webs.com/


pa dajte ih vi savjetujte što da rade s dalekovodom?
da kajlaju po kupnji ili prodaji???

Kolega Vidra…

dlkv je takodjer 10 % od cijene gdje je geronimo savjetovao da je ok poceti kupovati..

Vasi djokeri su ispucani, nemate koga pitati za savjet, ja vam od sad naplacujem savjete oko investiranja, proca se da ste plavom duzni stado janjetine….

Kolega, koliko ste vi to plavom janjaca duzni

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close