BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne kolega, vi nemate snage priznate da je kolega plavi neusporedivo bolji investitor od vas, sto vec svi znaju…
Pa vidite da vas i stari forumaši ismijavaju…
Ja doista nemam pojma koji je uzrok tome, ako je alkohol,kao sto ste napisali, potrazite strucnu pomoc

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ne kolega, vi nemate snage priznate da je kolega plavi neusporedivo bolji investitor od vas, sto vec svi znaju…
Pa vidite da vas i stari forumaši ismijavaju…
Ja doista nemam pojma koji je uzrok tome, ako je alkohol,kao sto ste napisali, potrazite strucnu pomoc

A koga briga tko je bolji investitor? Ja primjerice osobno znam par ljudi pred kojima se svi mozete sakriti, ali takve necete cuti da se kurc.. po forumu svojim uspjesima. Recimo, jedan od njih je na LSE kupovao SXX.L na 0,5 a prodao na prek 12. Sam si izracunaj koliki mu je profit

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


dobro da sam prodao dlkv [kiss] kao da sam znao da euforija neće dugo potrajati!!

samo do iskrcaja ovih što su se raspisali sinoć, hehe

Jos da ste prodali Hdel kad sam vam savjetovao, po 350 kn
Ajmeeee zadnja na hdelu 230 kn

[bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

joj kolega predragi delukse, a zamislite da ste vi prodali dalekovod na 450 kuna kad sam vam ja to savjetovao, gdje bi vam bio kraj???

bili bi ste u prebrutalnom plusu, ovako ste u minusu
i vaše kolege također………..
a navlakuša je sve manje, kao i novaca za navlakuše…….
[cry]

http://www.kucilooro.webs.com/

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ali kolega vidra….
A evo i THNK ode u ambis, ili kako bi stevica rekao , pade na patos

A kada ste vi meni savjetovali da ja dlkv prodam po 450 kn????

Jeste li ?

NISTE
Dakle opet LAŽETE

Ja sam dlkv prodao na 490 kn, imate sve dokumentirano, dakle gotovo na vrhu…

U BRUTALNOM sam plusu, jer BRUTALNO dobro koristim TA..
Kolege su mi savjetovale da vas ne pozivam na seminar, jer kazu da treba jedno 15 god da vi savladate osnove…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ali kolega vidra….
A evo i THNK ode u ambis, ili kako bi stevica rekao , pade na patos

A kada ste vi meni savjetovali da ja dlkv prodam po 450 kn????

Jeste li ?

NISTE
Dakle opet LAŽETE

Ja sam dlkv prodao na 490 kn, imate sve dokumentirano, dakle gotovo na vrhu…

U BRUTALNOM sam plusu, jer BRUTALNO dobro koristim TA..
Kolege su mi savjetovale da vas ne pozivam na seminar, jer kazu da treba jedno 15 god da vi savladate osnove…

jesam hidroelektre mi!!!
nego mi vjerovatno taj posto obrisan, tad se valjda još nije moglo pisati paušalno kao što to neke kolege danas čine
ono u stilu ide atpl na 100 kn i slično??
ah sad mi je užasno neugodno zbog vas i ostalih kolega u dalekovodu, ali dobro pisao sam ja vama i kad je pao na 430 da je preskupo i kad je pao na 390kn, i kad je bio na 380kn ( dalje nisam smatrao da je potrebno, jer ćete i sami shvatiti……….ali eto, izgleda da niste )

stvarno mi je jako žao što taj moj post nije dospio do vas i vaših cijenjenih članova sindikata

pitati ću vilima i spomenku gdje je zapelo??? [angry]

http://www.kucilooro.webs.com/

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

kome ste ga proslijedili???

nadam se da niste umočili kojeg od članova sindikata ili nekog nedužnog forumaša?? [cry]
da niste umočili vilima ribića ili spomenku, ne daj bože??????
osim toga nije lijepo od vas da niste kolege upozorili da ga vi ne vidite kao priliku na 490 kn dok ga je jedan vaš kolega dizao u nebesa i govorio kako ide UP uP????

a mogli ste i njega opomenuti da će dalekovod pasti na novo lokalno dno?

sad se lako praviti pametan [bye]

http://www.kucilooro.webs.com/

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


kome ste ga proslijedili???

Kolega ja nemam pojma kome sam prodao dlkv na 490, al znam da sam na HDEL-U po 360 okitio nekog iz vašeg jata, a to ste mi i vi rekli, još ste mu se smijali ko ludi…imao samm nekih 400 komad i pras sve po bidu…

Ako je to zaista netko iz vaseg jata, meni je zao, jer ti decki su svi ok…nemogu reci da smo prijatelji, ali s njima imam korektsan odnos.

Još nesto kolega…nevjerujem da ga je itko dizao u nebesa na 490 kn..
Druga stvar…ovdje raspravljate samnom, a druge kolege i njihove postupke raspravljajte s njima…

Niste mi odgovorili na pitanje u prethodnom postu..
Jeste li i tada bili pijani??? Ako jeste,opraštam vam…ali klonite se alkohola, krivim putem hodate..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



kome ste ga proslijedili???

Kolega ja nemam pojma kome sam prodao dlkv na 490, al znam da sam na HDEL-U po 360 okitio nekog iz vašeg jata, a to ste mi i vi rekli, još ste mu se smijali ko ludi…imao samm nekih 400 komad i pras sve po bidu…

Ako je to zaista netko iz vaseg jata, meni je zao, jer ti decki su svi ok…nemogu reci da smo prijatelji, ali s njima imam korektsan odnos.
[/quote]

Los pokusaj i to vrlo. Naime, jako dobro znamo da ti je to rekao jedan kolega koji ne-znam-zasto vise ne pise na forumu no i on se malo zaje… jer je precuo da je kupovna cijena SA PROVIZIJOM bila 360. Sto znaci da je cijena na bidu bila ispod 360. Kog si nakitio nemam pojma, no ja sam tu losu kupovinu uspjesno kasnije kompenzirao trejdanjem i na kraju s time zbrisao u JNAF kojeg znas kak sam odradio. Meni je pak zao, sto doticni brbljavi kolega nije vise imao prilike cuti apdejtane vijesti o DLKV pa da se ne zaletite u nj na previsokim cijenama, al Boze moj takav je zivot.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ne kolega alien

To mi je rekao Vidra, u Dream teamu, vi niste bili, a bili smo Conan, Vidra, James, Sakai, Febo i ja..
Ja neznam zasto se vi javljate,ja nisam napisao da se odnosi na vas

A rekao mi je VIDRA, to svi tamo mogu potvrditi…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Alien

slazem se…

Ali cekaj, kad su adpl, ledo odradili, a vidra u tome nije sudjelovao, on automatski piše o nekakvim insajdima…

Ti alien jako dobro znas za neke nickove koji su pisali psljednjih tjedana na velikoj depresiji, a neki još pišu…
Ako vec ima svoj stav, onda neka piše sa glavnim nickom

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

na Insajd info i moja bi pokojna baba znala "investirati"!!!

a što sam ja vama govorio u nekoj birtiji, doista se više ne sjećam, a koliko znam vi ste nedavno dematirali da sam vas brifirao o stanju marketa???!?!??

odakle sad ta kontradikcija??
dajte se izjasnite…………da li ste lagali kad ste negirali savjete ili lažete da ste bili u toj birtiji???

unaprijed hvala

2 x lp

ako treba zvati ću kolege iz obavještajne da mi daju ispis razgovora u toj birtiji [bye]
moji razgovori se svi snimaju

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close