BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vidis kako se mnogi sjecaju Barona [proud] covjek se borio protiv vjetrenjaca.I BIO JE U PRAVU …samo se bojim da nebi druge godine ovako spominjali Vlada111 u istom kontekstu….valjda pamtite njegove targete [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


vidis kako se mnogi sjecaju Barona [proud] covjek se borio protiv vjetrenjaca.I BIO JE U PRAVU …samo se bojim da nebi druge godine ovako spominjali Vlada111 u istom kontekstu….valjda pamtite njegove targete [undecid]

Vlad je to malo previše uzimao k srcu. Ipak su to samo novci i svaki dan je nova prilika.
Udavio je sa onom preniskom procjenom Crobexa kada se je već počelo zarađivati, i još je inzistirao na petom valu toliko da sam i sam u općem ludilu bio značajnom u kešu bar dva tjedna. Onda sam puka i počistio ask na Korfu. Koja sreća…

who dares, wins

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)



samo da se nadovezem na jucerasnji dan-zao mi sta nisam prodao..
nalog mi je bio nekih 30-ak lipica iznad max cijene.
uh al me pocelo znojit kad je krenulo na 27,20-mislio sam to je to…
cekam ponedjeljak.. [cool]

A meni žao što nisam dokupio.Vidjet ćemo idući tjedan ko je u pravu [proud]
[/quote]
Samo da ne bude kao ona zadnja procijena na ckml.

who dares, wins

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)

A meni žao što nisam dokupio.Vidjet ćemo idući tjedan ko je u pravu [proud]


Samo da ne bude kao ona zadnja procijena na ckml.
[/quote]

A što je falilo kolega sa CKML?
Rast sa 2200 na 2800 i stabilizacija oko 2650. Ne može bolje.

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)


A meni žao što nisam dokupio.Vidjet ćemo idući tjedan ko je u pravu [proud]


Samo da ne bude kao ona zadnja procijena na ckml.
[/quote]

A što je falilo kolega sa CKML?
Rast sa 2200 na 2800 i stabilizacija oko 2650. Ne može bolje.
[/quote]
Mlinovima ništa već postu od Lavgara posvećenom tome. Moderator ga je brzinski sklonio u općenito ali mi nije promakao.

who dares, wins

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)



A meni žao što nisam dokupio.Vidjet ćemo idući tjedan ko je u pravu [proud]


Samo da ne bude kao ona zadnja procijena na ckml.
[/quote]

A što je falilo kolega sa CKML?
Rast sa 2200 na 2800 i stabilizacija oko 2650. Ne može bolje.
[/quote]
Mlinovima ništa već postu od Lavgara posvećenom tome. Moderator ga je brzinski sklonio u općenito ali mi nije promakao.
[/quote]
Sklonio je i moj post o Mlinovima izgleda da je modernator kupovao. Ipak i ovdje ima cenzure.


Premješteno iz teme: VLDS (Validus)



A meni žao što nisam dokupio.Vidjet ćemo idući tjedan ko je u pravu [proud]


Samo da ne bude kao ona zadnja procijena na ckml.
[/quote]

A što je falilo kolega sa CKML?
Rast sa 2200 na 2800 i stabilizacija oko 2650. Ne može bolje.
[/quote]
Mlinovima ništa već postu od Lavgara posvećenom tome. Moderator ga je brzinski sklonio u općenito ali mi nije promakao.
[/quote]
Sklonio je i moj post o Mlinovima izgleda da je modernator kupovao. Ipak i ovdje ima cenzure.
[/quote]

Ovaj je bio opravdano sklonjen jer je promašio trend koji je istina Bog bio krhak te bi ga dva, tri neopravdano negativna posta mogla u ono doba i zaustaviti. Takva Burza… samo što je onda bilo većih razloga za rast ČKML od VLDS sutra recimo. No nikad se ne zna.

who dares, wins



Svi smo mi Baron… [cool]

Baron je jedan od onih koje je MASTER potjero sa mojnovac,a uputio mu je rečenicu koja je grozna:Lažljivče, kupi četkicu za zube,ne zadovoljavaš higijenske minimume.Onda je Baron presto pisati,a znao je o dionicama,on je još početkom 2005 otvorio temu INGR.

Ne želim nikoga prozivati,ali nek se zna.
[/quote]

Pomiješali ste 2 različita forumaša. Tamo je pisao baronx koji nema veze s baronom s ovog foruma. Nije da je to nešto bitno ali eto .
A to da je tzv. Master tamo uveo tiraniju , cenzuru i time rastjerao sve kvalitetne forumaše s onog foruma je sasvim točno, ali ni to nije bitno jer onaj forum i tako skoro nitko više ne posjećuje [lol]
Kako je "master" sijao, tako sada žanje [bye]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Evo drugovi, jeftini provod, sa živom muzikom, kavijar, birana pića, posluga na visini zadatka, žene uključene, ne mora da dođeš sa vlastitom!!!!!!!

MOŽE LI BOLJE???
http://www.hotelsumadija.com

NE M O Ž E DRUGOVI!!!!!!!!!!!!!! ( kao bi rekao drug Španac!! )

naročito pogodno za ekipu koja ulaže u sklekove i slične pihdarije………..
[thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

crklo u HEP-u , naravno u Sisku

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

ljudi a kad ono dinkeci idu na skijaču……………..

deluks:

"Ovo moze izjavit samo gubitnik..
Sjecam se još iz svojih malađih dana—
Na velikim natzjecanjima znalo je bit momaka koji su bili tri klase iznad ostalih..
Za njima su jalnuši uvijek tracali i iznosili gadosti da su dopingirani, drogirani…

Umjesto da su prihvatili poraz i stisnuli pobjedniku ruku…

Zato su se iz tih "dopingiranih" razvili Mirko Filipovic, Zeljko Mavrovic, Mario Preskar,…a ovi koji su ih prozivali, danas il su po zatvorima il kvartovski lopovi"

kolega vi to nama nešto evocirate iz vlastitog iskustva???

da ne mislite i vi napisati knjigu, kao kolega plavi?? [thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close