BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize


Bayern 1,
Hoffenheim 1,
PSV 1,
…pofuk, ivana?

Jeli ovo kolega da će Bayern izgubit ili dobit, obzirom da je u gostima.
Još MANU 1, i Sporting 1

Korkyra

Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize

da će dobit, automatski pišem 1.
ova 3 su mi dosta, neću bit pohlepan.

Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)

Već sam upozorio na zbivanja sa dionicama tipa BLSC,LKPC,ADPL……gdje dionice nakon višednevne baruštine ”bljesnu” u skokovima 20-30% bez ikakva razloga……čeka se ”rešeto” na asku da se dionica na mizernom prometu podigne 10-15% i taku u par dana….a potom -istovar…..a to što vi orkestrirano izražavate vjernost i zahvalnost vašem ”guruu” koji vas je ”prosvjetlio” i ”piknuo” dionicu koja će biti ”lansirana” – okačite o nešto……sva ta genijalnost se puno lakše može ovako prikazati……..družina se natovari nekom dioničicom kojom se da lako manipulirati (s par stotina tisuća kuna )…….i krene se u ”projekt”…..prva ekipa ima zadatak počistiti ask i dići cijenu 7-8%…..s nekih 50.000 kn……potom se na bidu postavljaju nalozi koji trebaju dati privid kupnje i ”njegovati” dostignute položaje…..budući nikom nije jasno što se dešava s tom dionicom prodavači ne žele prodavati jer očekuju daljnji porast …..a ”janjad” ulijeće u mrežu kupujući i dišući cijenu daljnjih nekoliko postotaka…..ukoliko zamka uspije i pojavi se dovoljno ovaca na bidu – slijedi istovar……ako nema dovoljno naivčina – prelazi se na plan b)…..dionica se drži na ledu par dana ”njegujući” tečaj…..a potom se napravi sljedeći skok za daljnjih 5-7% što će ponovo ”uzburkati” maštu pohlepnim naivaca…….no ovaj korak je kritičan jer ako ne bude dovoljno naivaca……umjesto ovaca bi mogao biti ošišan ”pastir”……..mislim da smo trenutno u ovoj drugoj fazi jer izgleda ”pastiri” postaju nervozni……..svjesni da bi njihova ”vuna” mogla završiti u vreći…..jer novaca i ovaca na ovoj burzi je svakim danom sve manje te ova taktika ”puši – duši” sve manje daje ”mlijeka”…….zašto ovo pišem ……zato jer je dosta da kravatirani neradnici i manipulatori varaju naivnu djecu koja se izgleda iz kladionica prebacila na burzu i treidanje……

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

A može li netko komentirati zašto je krepao forum mojnovac?

obožavam strvine-posebno ovce

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


A može li netko komentirati zašto je krepao forum mojnovac?

Jer je većina investitora u 2008 moj/svoj/novac pretvorila u tuđi ili nićiji novac.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


A može li netko komentirati zašto je krepao forum mojnovac?

Jer je većina investitora u 2008 moj/svoj/novac pretvorila u tuđi ili nićiji novac.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Mozda nisu platili webhosting [undecid]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


A može li netko komentirati zašto je krepao forum mojnovac?

Upravo sam htio pitati. Znači ni vi ne možete ući na tu stranicu???

Nisu platili zato jer im se to ne isplati,porikavat će mnogi portali, i ne samo oni.

obožavam strvine-posebno ovce

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)


koliko su narasle druge dionice u ovakvom slučaju?očekujete u ponedjeljak blokadu?

Kolega, ovdje imamo pregršt iskusnih i dobro informiranih forumaša, koji će vam rado odgovoriti na vaš upit. To su cijenjene kolege Fedya, peromadjar, vidra, stevica, operenhajm. Sve odreda, gospoda. [cool]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)



koliko su narasle druge dionice u ovakvom slučaju?očekujete u ponedjeljak blokadu?

Kolega, ovdje imamo pregršt iskusnih i dobro informiranih forumaša, koji će vam rado odgovoriti na vaš upit. To su cijenjene kolege Fedya, peromadjar, vidra, stevica, operenhajm. Sve odreda, gospoda. [cool]
[/quote]
kolega čista 100… [lol] [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)



koliko su narasle druge dionice u ovakvom slučaju?očekujete u ponedjeljak blokadu?

Kolega, ovdje imamo pregršt iskusnih i dobro informiranih forumaša, koji će vam rado odgovoriti na vaš upit. To su cijenjene kolege Fedya, peromadjar, vidra, stevica, operenhajm. Sve odreda, gospoda. [cool]
[/quote]
Fedya, peromadjar,operenhajm su isti lik, pomnije pogledajte stare postove i vremena pisanja ,trojka se javlja gotovo po pravilu u isto vrijeme.Nikad pojedinačno, i samo kritiziraju , kontra cijelog svijeta su,to je njihovo pravo, al večina forumaša ih je skužila.

New Report

Close