BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

ugasite burzu i gledajte htv2 puno zanimljivije
jake snage hdz u obranu kalmete
toliko budalaština to nema ni u ALAN FORDU

Premješteno iz teme: THNK (Tehnika d.d.)

Drugovi štovatelji lika i djela našeg najdražeg druga Milutina Bandića!!!!!!!

PROGLAS!!!!!!!!!

ISTINA JE!!!!!!!!!

Danas u 20 časova, pred svim releventnim predsjedničkim kandidatima, funkcionerima, opštinstvom i srezom, kao i nesamostalnim umjetnicima te neizbježnim drugom Duškom Ljuštinom, DAJE SE NA ZNANJE!!

Otvara se fantastično prelijepi MSU, koji su drugovi iz naše najdraže TEHNIKE radili pregalački šest kratkih godina, koje su nam proletjele kao san zimske noći.
Radovi su koštali zanemarivih 400-500 miljona kuna. Kvadrat prostora, naglašavam Umjetničkom prostora, je kostao samo 38.589 eura po kvadratu!!
NIŠTA U ODNOSU NA KORIST koju naš napaćeni narod ima kad vidi nadrealiste na djelu.

Može li itko bolje od ovog?????????????

NE MOŽE DRUGOVI!!!!!!!! Jer mi smo u preimućstvu!!!!!!! Mi vodimo, mi delamo, mi dijelimo jabuke!!!!!!!!!

Smrt fašizmu drugovi

Biti će krvi, al ne moje......

Kolega VRANA

Najljepse vas molim da mi ne saljete zahtjeve za prijateljstvom, jer me ne zanima sto vi pišete…
Ako vas zanima što ja pišem, vi to mozete vidjeti…

Hvala.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


A vi kolega governator pričate da su građevinari u banani a Vdkt će valjda briljirati u idućem razdoblju. Dok se vi ne iskrcavate. Malo ste pretjerali u vašim lažima. Uradite domaću zadaću i nađite preporuku Vidre za IGH, prije no što počimate baljezgati.

ne znam da li se obraćate meni, ali ja nisam governator, ja sam GUBERNATOR.

nadalje…kolega ne razumijem vas, kao niti kolegu Vidru. Ovaj kaže da pišem protiv Viadaukta kako bih kupio na bidu i da mu je to odvratno, a Vi pišete da hvalim VDKT kako će briljirati kako bih se iskrcao. Predlažem da se vas dvojca sjednete i dogovorite što ja zapravo pišem. Kada se dogovorite pa nam se javite, može?

Također bih zamolio moderatore da pripaze korelaciju IP adresa Vidra/Badman jer mi je gotovo nevjerojatno nakon očiglednih ispada nervoze, vrijeđanja i slično od strane kolege Vidre, da uopće ga uopće itko može podržati. Kao što smo imali prilike čitati mnogi kolege su se zgrozili silinom njegove blamaže unazad nekoliko tjedana i ne ustručavaju se to napisati i tome se čuditi. Što se to uopće događa sa kolegom Vidrom?

srdačno Vaš,

GMB GUBERNATOR


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
ugasite burzu i gledajte htv2 puno zanimljivije
jake snage hdz u obranu kalmete
toliko budalaština to nema ni u ALAN FORDU

nemoj vriđat ALAN FORD [lol]

VIDRA

Evo još jednog povijesnog posta kojeg ste napisali 3.12.2009.
Ocekivali ste da ce igh u pozitivnu blokadu..

Tada je bio 3350 kn…
Par dana kasnije 2700

Zaista ste "povijesna licnost ovog foruma", nitko u povijesti nije imao toliko promašaja..

Evo link koji sve potvrđuje..
http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1441&pg=1227&#post911027

Nema laži, nema prevare…Vidra u živo

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1441&pg=1228&#post911034

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Zašto kolega vidra i kolega Fedya ne žele komentirati ADPL koji su ne tako davno popljuvali i sprdali se sa tom dionicom?

Što je bilo, gdje su kud su nestali?

Rookie i čarobnjak.

Mogu li napisati, bravo DELUX, bravo plavi, bravo još neki, mi smo pogriješili, vi ste bili u pravu?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


VIDRA

Evo još jednog povijesnog posta kojeg ste napisali 3.12.2009.
Ocekivali ste da ce igh u pozitivnu blokadu..

Tada je bio 3350 kn…
Par dana kasnije 2700

Zaista ste "povijesna licnost ovog foruma", nitko u povijesti nije imao toliko promašaja..

Evo link koji sve potvrđuje..
http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1441&pg=1227&#post911027

Nema laži, nema prevare…Vidra u živo

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1441&pg=1228&#post911034

A pogledajte što kolega Vidra piše prije nekih mjesec i pol dana tj. na dan 23.10.2009 na temi “građevinari u hrvata”

Sugerira rasprodaju Todinih perjanica i kupnju građevinara. A pazite argument “država se neće odreći građevinara”

Živa istina, evo sve ima crno na bijelo:

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2250&pg=27

Samo za info, na taj dan je IGH koštao preko 4.000kn, THNK 2.200 kn, HDEL 318 kn.

A Konzum 160 kn, Ledo 6.900.

Pogledajte sada gdje su cijene jednih a gdje drugih.

Strašno… stvarno mi je žao svih tih ljudi koje je zaveo u crno… [cry]

Poštovani forumaši…

Neki clanovi foruma su u posljednje vrijeme jasno napisali da donose odluke pod utjecajem alkohola…
Iako je cuveni Kostolani pisao da je nekada alkohol pomogao njegovom burzovnom odlucivanju, narocito kad je bio neodlučan—KLONITE SE TOGA!!!!!

Alkohol opcenito nije dobar, šteti zdravlju, šteti obitelji, šteti društvu,
ALKOHOL I DROGA SU NAJVECE ZLO…

Evo jedna povijesna pjesma koja opisuje sto se dogodilo jednoj prelijepoj mladoj djevojci koja je precesto posezala za viskijem..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Bravo kolega DELUX. Dolje ALKOHOL, gore SPORT i zdrav život!!

Ja radim na hiljade sklekova, moji mišići uopće više ne osjećaju napor dok ih radim i mogao bi ih raditi 2 sata neprekidno.
Kolega Plavi redovito trči, a za vas je poznato da se rekreativno bavite boksom i svojedobno bili omladinski šampion.

I kako onda ne bismo dobro investirali?

Kolega GUBERNATOR…
Tako je, skacite u bazen, dižite utege, pravite sklekove, trčite svakodnevno…
Treba bjezati u neki zdrav razum, što dalje od alkohola i droge…
Masovni treninzi, iz dana u dan trenirajte sve više i više..
Hiljade sklekova , hiljade trbušnjaka…sada su to vec milijoni sklekov i milijuni trbušnjaka..
Moj je cilj, kao i vaš, kroz sport otjerati mlade sa ulice i iz kafica u dvorane…

U zdravu tijelu zdrav je i duh!!!!!!!!!!!!!

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ja redovito trčim, ali ne po zimi, a inače kroz cijelu godinu se volim baviti i nekim drugim fizičkim aktivnostima o kojima ne bih ovom prilikom.
Volim sve što vole mladi, osim alkohola i droge.
Alkohol u posebnim prilikama.

Osim trčanja bavio sam se kao pionir i omladinac Tae Kwon-Do-om tako da se znam i više nego dobro braniti samo tu treba biti oprezan, to nije karate da te udari pa te malo poškaklja, tu su udarci punom snagom ( uma i tijela ).
Zato volim izbjegavati konfliktne situacije, koliko god mogu.

A i po prirodi sam miroljubljiv, pa svatko tko me vidi otprilike si misli, pa taj ne bi niti mrava zgazio.

Kaže se, stara zagorska – Tiha voda, brege dere.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close