BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

naravno kolega da si nagovarao ljude na kupnju vdkt-a na 470 kn, pročitaj malo temu u to doba, a sad im govoriš da što prije prodaju i to kad je 320 kuna???!!!!

ne misliš valjda da netko puši tu tvoju dječju priču o bratu governeru i tebi gubernatoru

pa i izbačen si radi navlačenja, spamanja tema i kojekakvih drugih grijeha [wink]

-daj smanji malo postove problematičnog sadržaja o tome kako netko treba prodati vdkt samo zato -što ti i tvoje društvo čekate na bidu
-isto to radi i kolega deluks na tehnici ( pljuje po dionici a sam je priznao da kupuje – počeo kupovati još od 1.736 kuna )

btw nemam viadukt, ali to što radiš je stvarno preodvratno [tongue]

http://www.kucilooro.webs.com/

nemam pojma di je lokalno dno, nit me interesira. znam di je fundamentalno podcijenjen a gdje je precjenjen. I znam da dok god nije VDKT = 2X HIDRA i to minimalno, da je brutalno podcijenjen. Ali to i ti znaš jer sam to već obrazlagao i naučio te puno toga.

Nego hoćeš li obeštetiti sve one jadne ljude koje si nagovarao na kupnju IGH po 4200? Zašto si to činio kad i sam znaš da nemaš znanje, pa onda moraš zvati Plavog da ti preporuči dionicu?

hladi mi se pivo, pa odoh za sada.

Ovo su već teške laži pa se i ja moram uključiti. Da istina je da je gubernator hvalio ledo dok ga je prodavao. Isto kao i onaj drugi koji nema pojma o kretanju krobeksa.
Drugo, Vidra je preporučio IGH na 3800-3900 ja znam jer sam kupovao na preporuku. I kada se Dinko taj mag hrvatskog dioničarstva počeo iskrcavati na 4200 otišo sam i ja. A vi kolega governator pričate da su građevinari u banani a Vdkt će valjda briljirati u idućem razdoblju. Dok se vi ne iskrcavate. Malo ste pretjerali u vašim lažima. Uradite domaću zadaću i nađite preporuku Vidre za IGH, prije no što počimate baljezgati.

kolega badmane zahvaljujem na intervenciji, istina je da sam ja tada kad ste naveli rekao da imam osjećaj da igh ide up, ali kao i u slučaju thnk, nisam imao insajd info, niti sam znao da se veliki igrači žele tako brutalno iskrcavati??

ali što je tu je!! sad pogotovo ne preporučam prodaju građevinara jer mislim da su žestoko preprodani, i sugeriram kupnju na ovim cijenama ( za razliku od nekih pokvarenjaka )

a inače čujem da se ekipa iskrcivača na tehnici zna zaigrati pa čekaju da se na bid postave njihovi kućni ljubimci i slična štenad……….pa onda prodaju po bidu tj, svojim kućnim ljubimcima, ali pretpostavljam da to i nije neka novost……..hehe

eto samo da kolege znaju s kim imaju posla [sealed]

http://www.kucilooro.webs.com/

Ali kolega Vidra…

Nemojte da vam živci popuštaju…
Nemojte vrijeđati kolege..
Naše namjere su bili vrlo plemenite kada smo vas upozoravali da su građevinari rizicna kupnja po cijenama koje ste vi placali..

Ako vec niste slušali i sada zbog toga trpite minuse, to ne znaci da se nekada necete vratit na cijenu gdje ste vi ulazili…naravno, ako u medjuvremenu ne propadnu

Pa i jnaf je bio 10 k sredinom devedestih, pa je pao na ispod 1000 kn i 2007. se vratio na 9k…

Vi ste ionako napisali da imate 21 godinu, pa cijeli život je pred vama.

Samo nemojte ljude vrijeđat i gubit živce, a i ona navika s viski-kolom, sto ste naveli vam nije zdrava..
Sve to negativno utjece na tlak i živce…
Opustite se i umjesto vrijeđanja uvaženog kolege GUBERNATORA, uzmite knjigu u ruke i posjetite naš seminar na kojemu cemo izloziti naprednu TA (za vas cemo izdvojiti vrijeme za osnove) pa ce vase frustracije i loši potezi, a samim time i gubitci biti manji…

Srdacan pozdrav

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega vidra, možete li komentirati rast AD Plastike na 88 kuna?

Neki dan ste rekli da vam je ta dionica kao i HG Spot čista špekulacija i da u to ne bi dirali.
Tada je Ad Plastika bila oko 73 kune, danas je 88 kuna.
To je rast od 20 % koji ste propustili, ali zato nisam ja i neke druge kolege pa i uvaženi kolege DELUX i GUBERNATOR.

Komentari??

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Zašto naš Dizl toliko proganja Vidru? Pa to je jasno, neuzvraćena ljubav [thumbsup]

15.10.09. | 12:52

vidra | privatna poruka | Korisnik je na vašoj listi prijatelja | profil | blog
korisnik od: 11.01.2009.

ocjena poruke
43%
zajednica

moderatori
Ja jutros uzeo Podravke, činila mi se vruća kao ispod peke

15.10.09. | 12:57

DlZELAS | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja | profil
korisnik od: 04.05.2009.

ocjena poruke
20%
zajednica

moderatori
barvo kolega, drugi put došapnite, na vrijeme:-)

15.10.09. | 13:10

DlZELAS |

moderatori
vidra

DlZELAS

barvo kolega, drugi put došapnite, na vrijeme:-)

Badava priča, kolega, kad treba čekati sat vremena da me odmoderiraju.
Tako da baš i nemam neke volje za pisanjem

15.10.09. | 13:10

DlZELAS

je je kolega slažem se, i kurte i murte su odmoderirali, a merlin je još u okovima , iako baca okolo pozitivnu čaroliju

Kolega Badman , ja sam htio da se odmoderira kolegu Merlina…
Merlin je bio na moderiranju pa nisam mogao vidjet njegove postove
Nije mi bas posve jasno kakve to veze ima sa Vidrom

Zar je kolega Vidra pisao i kolegu merlina…?
Znaci li to da je VIDRA u isto vrijeme pisao sa više nickova??????

Kolega Badman to nam zelite reci?

STRASNO STRASNO STRASNO

[bye] [bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

A izgleda da je kolega vidra pisao i Predatora, gdje je Predator?

Veleštovani kolega vidra, da li ste vi pisali i pod nickom Predator??

lp i NHF

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Arnold je sredio Predatora hahahahahahahahahahahah
Kao na filmu

[lol]

Dobro uvijek pobjedi zlo [bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Nisam skroz u toku,je li ovaj natječaj otvoren dokraja godine ….. tko je bio u ovoj godini najuspješniji navlakač [shocked] [shocked]
Ipak mislim da bi posebna tema trebala biti za to

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Evo dodatak pitanja ! Zašto je ingra 2007. vrijedila 64000 Kn po dionici, zašto su fondovi ulazili u ovu dionicu po cijeni većoj od 40 000 Kn? Ajde to odgovori???

Tada su neki agresivno drukali na ovom forumu, hvalili se insajd informacijama, izmjenjivali PM-e itd. Bilo je tu materijala i za kaznene prijave…

Evo jedan primjer:

25.09.07. | 12:01

blueman | profil
korisnik od: 31.01.2007.
[Korisnik je online] [Korisnik sa dugotrajnim iskustvom] [Korisnik sa znatnim brojem prijatelja unutar zajednice] [Korisnik spada u skupinu 60% najbolje ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.] [Korisnik spada u skupinu 20% najbolje ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama moderatora.]
ocjena poruke

zajednica

moderatori
55,000, -60,000 toliko po meni vrijedi zasad.
Sta sam vam rekao, da ste prekjucer uzimali na 46,000 sad i vec imali 50K.

Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti. (Konfucije)

http://limun.hr/main.aspx?ID=538007 [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close