BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega a koja vas dionica zanima?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


kolega deluks kad ćete vi kao njaveći sin investicijske zajednice u hrvata napokon pronaći lokalno dno??

Kolega vidra, ako malo pročačkate starije postove vidjet ćete da je deluks, dizel, aca, knele ispogađao vrhove i dna samo tako! Svaka čast deluxu, sve je to i javno objavio. On IMA znanje i dobro ga koristi. Ne znam ga osobno, ali po napisanom – kapa dole [thumbsup]

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!

kolega Vidra, hoćete li se barem ispričati svima koje ste nagovorili da prodaju LEDO po 5K i kupe IGH po 4200? Iako je isprika tim ljudima koje ste odveli na prosjački štap vašim neznanjem sada najmanje potrebna. Tko će njima vratiti njihovu imovinu? Hoćete li Vi?



kolega deluks kad ćete vi kao njaveći sin investicijske zajednice u hrvata napokon pronaći lokalno dno??

Kolega vidra, ako malo pročačkate starije postove vidjet ćete da je deluks, dizel, aca, knele ispogađao vrhove i dna samo tako! Svaka čast deluxu, sve je to i javno objavio. On IMA znanje i dobro ga koristi. Ne znam ga osobno, ali po napisanom – kapa dole [thumbsup]
[/quote]
Hvala kolega na pohvalama, evo ja pitam Vidru koja ga dionica zanima on šuti

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




kolega deluks kad ćete vi kao njaveći sin investicijske zajednice u hrvata napokon pronaći lokalno dno??

Kolega vidra, ako malo pročačkate starije postove vidjet ćete da je deluks, dizel, aca, knele ispogađao vrhove i dna samo tako! Svaka čast deluxu, sve je to i javno objavio. On IMA znanje i dobro ga koristi. Ne znam ga osobno, ali po napisanom – kapa dole [thumbsup]
[/quote]
Hvala kolega na pohvalama, evo ja pitam Vidru koja ga dionica zanima on šuti
[/quote]
Pa konkretno ga je zanimalo dokle Viadukt ide??? Da li do 1000kn ili 1400kn???



a nenada bakića ne prozivate
on je rekao da idemo do 2.800-3.200

stvarno ste čudan [tongue]

E kad bi PTKM bila 2.800-3.200 bilo bi super i Bakiću i meni…
[/quote]
[lol] [lol] [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Da vidimo što je naš uvaženi kolega deluks pisao prije početka potopa burze…….joj, joj [bye]
kakvi su tu minusi napravljeni, boli duša od pustih novaca izgubljenih tokom 2008. godine
pogledajmo;

03.01.08. | 19:56

INSAJD | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 17261 | profil
korisnik od: 24.12.2007.
[Korisnik je offline] [Korisnik s iskustvom] [Korisnik spada u skupinu 60% najbolje ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.]
ocjena poruke

zajednica

moderatori
ovu temu treba zatvoriti

http://www.kucilooro.webs.com/

Kolega Vidra…

O cemu vi….

Ja vidim da citirate korisnika INSAJD-a..
Kakve veze ima njegovo pisanje samnom? [shocked] [shocked]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

a vidi ovaj……….cccccccccccc ..
valjda je jsano da uvaženi kolega nije imao nikakvog znanja i da je izgubio silan, silan novac a sad nam glumi proroka, te rekao sam ja vama, te ja znam najbolje…………….joj, joj kakva sramota

04.01.08. | 13:21

INSAJD | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 17261 | profil
korisnik od: 24.12.2007.
[Korisnik je offline] [Korisnik s iskustvom] [Korisnik spada u skupinu 60% najbolje ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.]
ocjena poruke

zajednica

moderatori
ajde međedi ne laprdajte , jos malo i svi ce te na odstrel, previse vas se nakotilo, kupujte radije umjesto sto laprdate i polasite naivcine

http://www.kucilooro.webs.com/

Kolega Deluks vidim da postate neke stare postove kao da ste u dječjem vrtiću. A ne ozbiljni investitor koji brutalno po..zarađuje!

Dajte vi meni odgovorite budući da ste me proglasili lašcem kada je to bilo lokalno dno? Splitska banka i dalje tvrdi da je 9.6. bilo 19xx bodova. A vi? Dajte pa nije da i za to morate pitati druge. [thumbsup].

pa ako se ne odnosi na tebe, kolega deluks onda nema razloga niti da se javljaš

onda ću ja malo evocirati uspomene na medvjeđi brlog koji je zatvoren na nečije sumanuto inzistiranje, a poslije su ti isti koji su ga zatvorili, pogubili milijune i milijune kuna na obrnutom H&S epskih proporcija

znači ti nisi insajd i ovo te se ne tiče
onda super zavali se u fotelju i čita [thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/

06.01.08. | 20:26

RealBear | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 14422 | profil
korisnik od: 05.10.2007.
[Korisnik je offline] [Korisnik s iskustvom] [Korisnik sa znatnim brojem prijatelja unutar zajednice] [Korisnik spada u skupinu 60% najbolje ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.]
ocjena poruke

zajednica

moderatori
INSAJD

ne nego ne znate gdje bi od koga mogla koja boca doletit

hahahahahah biber, biber mene strah da se ljudi ne onesvjeste kad me prepoznaju

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close