BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

neznam, al pravi jad tek sljedi…..preselite na strane burze, zadnje vam je vrijeme…
pa ko pametan još računa na ovu prčiju….


Zato nam i je tako kada vam je sve domače prčija !
Evo vam danas u novinama kako nam su ti savršeni stranci krojili granice
Vaš link

Ps.
ja računam na ovu “prčiju” i budi uvjeren da manje rizična , lakše se radi i ostvaruju se bolji prihodi!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


neznam, al pravi jad tek sljedi…..preselite na strane burze, zadnje vam je vrijeme…
pa ko pametan još računa na ovu prčiju….


Zato nam i je tako kada vam je sve domače prčija !
Evo vam danas u novinama kako nam su ti savršeni stranci krojili granice
Vaš link

Ps.
ja računam na ovu "prčiju" i budi uvjeren da manje rizična , lakše se radi i ostvaruju se bolji prihodi!
[/quote]

a kaj da ja budem uvjeren, pa ja isprobo iz prve ruke……kaj se tiče ove naše prčije
trebo sam i ovo kaj mi je ostalo rasprodat prije 3 mjeseca ……bolje bi prošo nego da
držim i gledam kak se iz dana u dan sve raspada…..
nedo bog da ameri okrenu trend, jel bude tek počeo raspad….

Kol. smola, svaki od nas si je sam zaslužan za svoju situaciju, nije burza ili nešto drugo krivo za naše procjene!
Misliš da bi bilo drugačije da trguješ vani?!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

nema nama preokreta dok god su motušić samodol dinkec i takva banda na slobodi tu bude bolje jedino kad njih strpaju na doživotnu robiju

kolega Badman mislim da uzalud čekate odgovor kolege deluksa jer je u međuvremenu shvatio da nije u pravu samo mu je teško to priznati pred svima……….možda da vam se ispriča na pm…….to za njega neće biti tako bolno hehe

a možda je kolega zauzet traženjem lokalnog dna pa ne stigne odgovoriti??

nego osim ove sapunice Uskok istražuje/ne istražuje Dalekovod???
imamo novu zvanu INA!!!!!!!
tj. Gdje Su Pare Od Prodaje Ine??? Pitajmo Sanadera i Polančeca -kaže predsjednik………..

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/mesic-uskok-bi-zbog-prodaje-ine-trebao-ispitati-sanadera-i-polanceca,62954.html

nije moguće da se kralo u petoj brzini???

http://www.kucilooro.webs.com/

Ma dočekat ću ja taj odgovor. Pa nije valjda deluks jedan od onih koji viču držte lopova….

Kolega Vidra

Pitao bih vas nešto

Vi ste za kraj 4. mjeseca 2009 predvidjeli crobex ispod 1000 bodova..
Kada sam vas to pitao prošli put, napisali ste da ste bili pod utjecajem alkohola( tocnije napisali ste da ste pili viski-kolu–

Evo link gdje predvidjate crobex ispod 1000
http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=7348&pg=4&#post778031

Par mjeseci kasnije ste predvidjali do kraja 2009. crobex na cca 2500…


KOLEGA NEMATE ZNANJE

Sad ste opet nesto pesimisticni…
Kad ste predvidjali pad , crobex je rastao, kad ste predvidjali rast crobex je padao…

Kakve su sada vaše prognoze…

Molim da ne zatrpavate druge teme nasim raspravama jer to nije korektno prema ostalim forumašima.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


Nitko nije napisao da ledo vrijedi 5 booka..
Po meni vrijedi 3..

Osim sto te Fedya jucer kvotao. Pardon, tvog brata.

Inace, totalno su mi infantilna ova prepucavanja ko je kaj kad rekao jer kad bi isao cackati po forumu svima bi se takvih bljuzgi naslo u procjenama da bi se od toga mogla dobra komedija napraviti. Kao da niste citali knjige u kojima vam svi do jednog autora lijepo kazu da se jos nije rodio niti ce ikad onaj koji sve pogadja.

Kolega Vidra, za vas jedno pitanje…

Napisali ste da po vama jnaf ide na 2 soma eura…zakaj ste ga prodali po 2 soma kuna?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?



Nitko nije napisao da ledo vrijedi 5 booka..
Po meni vrijedi 3..

Osim sto te Fedya jucer kvotao. Pardon, tvog brata.

Inace, totalno su mi infantilna ova prepucavanja ko je kaj kad rekao jer kad bi isao cackati po forumu svima bi se takvih bljuzgi naslo u procjenama da bi se od toga mogla dobra komedija napraviti. Kao da niste citali knjige u kojima vam svi do jednog autora lijepo kazu da se jos nije rodio niti ce ikad onaj koji sve pogadja.
[/quote]
Ne kolega , ja jako malo griješim…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


Ne kolega , ja jako malo griješim…

Poanta nije bila KOLIKO grijesis vec da ne postoji nepogresiv.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?




Nitko nije napisao da ledo vrijedi 5 booka..
Po meni vrijedi 3..

Osim sto te Fedya jucer kvotao. Pardon, tvog brata.

Inace, totalno su mi infantilna ova prepucavanja ko je kaj kad rekao jer kad bi isao cackati po forumu svima bi se takvih bljuzgi naslo u procjenama da bi se od toga mogla dobra komedija napraviti. Kao da niste citali knjige u kojima vam svi do jednog autora lijepo kazu da se jos nije rodio niti ce ikad onaj koji sve pogadja.
[/quote]
Ne kolega , ja jako malo griješim…

[/quote]

vidjet ćemo za tvoj s&p na 1500…..ja kažem ovaj mjesec još jednom gore poslije
toga ispod 1000……..do cca ožujka……

New Report

Close