BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja bih molio kolege Vidru i Deluxa da mi napišu svoje procjene kad će CROBEX biti na 3000?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

ahahahaha lokalno dno???

ta vam je dobra, ovo je prvorazredni vic
eh da vi i vaš mentor znate koliko vas čeka lokalnih dna???

ali dobro nakon smijeha moram biti ozbiljan, evo uozbiljio sam se!!!
obožavam rasprodaje na LOKALNIM dnima…………obožavam
ahahahahaha, lokalno dno???
o kraljevstvo za lokalno dno [pray] [pray]

http://www.kucilooro.webs.com/




-a vidim u kristalnoj kugli da se sprema jedan jači zaron, tako da me jako čude kolege koje se nadaju buuuuullll tržištu do 21xx godine!!

kolega vidra, ako vidite veliki pad, zašto ste preporučivali THNK po 2200 i HDEL po 250 prije mjesec dana? Zar vam nije žao tih ljudi koji vas slušaju? Zašto im činite štetu?
[/quote]

uvaženi kolega gubernator, jeste li vi znali da će izbiti afere sa Podravkom, Hac-om, Dlkv, Vdkt i ostale??
vrijedi pitanje i za vašeg brata također!! hehe
ako ste znali trebali ste to napisati!!

ja nisam znao, pa vas shodno tome nisam mogao obavijestiti [bye]
[/quote]

ne kolega, meni to nije potrebno. Ja sam samo zavirio u bilancu, RDG i analizirao forwarde tih firmi, te zaključio da su vaše preporuke o kupnji HDEL-a po 350 i THNK po 2200 opasne. Ja sam za to vrijem čvrsto držao LEDO, LKPC, INA, ADPL, JNAF i još neke manje likvidne i brutalno podcijenjeneza koje ne želim da se zna. Neke sam u međuvremenu prodao, neke ostavio i sada bilježim year high na portfelju. samo je trebalo izučiti, nikakve vijesti nisu potrebne kolega, samo znanje.


ahahahaha lokalno dno???

ta vam je dobra, ovo je prvorazredni vic
eh da vi i vaš mentor znate koliko vas čeka lokalnih dna???

Kolega Vidra rasprva na ovoj temi je zavrsena..
Ako trebate linkove koji ce vas podsjetiti na vase promašaje, slobodno napišite i pustit cu ih…

Nastavak predlazem na Temi THNK da mi malo objasnite pitanja koja sam vam postavio..
A ako ne znate odgovor, recite, pa cu vam ja pokusat objasnit

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

lokalno dno???

ahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaa [kiss]
dajte nam lokalno dno!!!!!
hoćemo novo lokalno dno!!!! [thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/


tada je crobex bio 1930 il tako nešta a onda je i pao na 1650.

Kolega nemojte lagat, molim vas lijepo

crobex je na 1650 bio 6.6 2009.

Kolega VIDRA je prodao 9.6 2009., gotovo na dnu

[/quote]

Kolega Deluks nije mi namjera lagat ja sam samo letimično pogledao tadašnji krobex.
Ne pamtim baš dobro pa sam našao ovo:

http://www.splitskabanka.hr/LinkClick.aspx?link=PDF%2FBurzovnaIzvjesca%2F2009-06-10.pdf&tabid=3406&mid=4844

moguće je da grješimo i Splitska banka i ja. Otkud ste vadili podatke za krobex tih dana da se i ja mogu odsad služit tom stranicom.


lokalno dno???

ahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaa [kiss]

zašto ste nervozi kolega? histerično i prislno smijanje ne idu vam u prilog.


lokalno dno???

ahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaa [kiss]
dajte nam lokalno dno!!!!!
hoćemo novo lokalno dno!!!! [thumbsup]

Jel to lokalno dno ima veze s lokanjem? Jel to kaj poloces puno pa si na dnu? Koliko je promila potrebno za to?

uvaženi kolega alien, vidim da niste u toku!

lokalno dno nije u vezi sa lokanjem već privremenim dnom na burzi

a inače čujem da je neki naš lokalac napuhao 7,44 promila, vjerujem da se on osjećao kao da je na dnu, a možda je i ležao u nekoj grabi, to je obično rupa metar ispod razine mora ako je ostali teren na razini mora

a vi kolega governatore nemojte zamjeriti ali morate priznati da je kolega deluks stvarno šaljiv??
lokalno dno??? hihihihihi

zna li netko od vas znalaca-Koji Ulažu u Znanje, gdje je slijedeće LOKALNO DNO??
vjerujem da to interesira mnoge kolege [thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/

Datum objave: 7.12.2009 | 12:25
Zadnja izmjena: 7.12.2009 | 12:33
ZSE INTRADAY UPDATE

Zagrebačka burza: Nova rasprodaja građevinara, CROBEX opet ispod 2.100

Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Investitori kao da su se sakrili u mišju rupu prijepodne na Zagrebačkoj burzi. Ostvareno je tek nešto više od osam milijuna kuna prometa, a CROBEX je trenutno u minusu 1,1 posto i opet je pao ispod 2.100 bodova.

Promet bi bio i slabiji da nije bilo velike transakcije redovnim dionicama Adris grupe (ZSE:ADRS-R-A) kojim je protrgovano 10 tisuća komada po cijeni od 295 kuna (+5,4%). To je ujedno i najviša cijena ovih dionica u tjedan dana. Istodobno, povlaštenim dionicama Adrisa (ZSE:ADRS-P-A) ostvareno je mizernih 6.851 kuna prometa uz pad cijene od 0,4 posto, na 274,05 kuna.
Apsolutni je dobitnik prijepodneva HG Spot koji je uzletio 9,7 posto, na 68 kuna, nakon što je objavljeno kako je Zagrebačka banka pristala na nastavak financiranja, a to je ono na što su se spekulanti i kladili proteklih tjedana.

Građevinari danas ponovno na meti prodavatelja, što i ne čudi obzirom na infromacije da o će investicije države u cestogradnju biti smanjene čak deset puta. Najveći gubitnik u tom društvu bila je Tehnika (ZSE:THNK-R-A) koja je potonula 7,1 posto, na 1,580 kuna, uz slabih 31 tisuću kuna prometa. Institut IGH (ZSE:IGH-R-A) prijepodne je bio drugo najtrgovanije izdanje tržišta s 1,4 milijuna kuna prometa, ali to je za dioničare te kompanije loša vijest jer se cijena srušila 3,2 posto, na 3.000 kuna. Ingra (ZSE:INGR-R-A) je prijepodne izgubila 2,1 posto i pala na 45 kuna dok je Dalekovod (ZSE:DLKV-R-A) oslabio 1,5 posto, na 344,90 kuna, uz samo 172 tisuće kuna prometa.

HT (ZSE:HT-R-A) je prijepodne tek treće najtrgovanije izdanje tržišta s 925 tisuća kuna prometa i padom cijene od 0,6 posto, na 271,45 kuna. Cijena barem zasad ne uspijeva probiti razinu od 273 kune. Likvidnošću je prijepodne ugodno iznenadila Podravka (ZSE:PODR-R-A), koja je uz preko 700 tisuća kuna prometa povećala vrijednost 0,5 posto, na 284,5 kuna.

Apsolutni je dobitnik prijepodneva HG Spot (ZSE:HGSP-R-A), koji je uzletio 9,7 posto, na 68 kuna, nakon što je objavljeno da je Zagrebačka banka (ZSE:ZABA-R-A) pristala na nastavak financiranja, a to je ono na što su se spekulanti i kladili proteklih tjedana.

Brodari su prijepodne redom u crvenom, a najveći je gubitnik među njima Uljanik plovidba (ZSE:ULPL-R-A) koja je potonula 4,7 posto, na 650 kuna, najniže od sredine srpnja.Prekrcavanje u dionice Ledo se nastavlja.

Kolega Deluks jeste li u svojim bačvama znanja pronašli podatke o krobexu u 6. mjesecu 2009.?
Ili to nadilazi vaše mogućnosti?
PS. Kako ste prodali na 2250 kad imate 800 ULPL kupljenih po nevelikih 730 kuna?


Kolega Deluks jeste li u svojim bačvama znanja pronašli podatke o krobexu u 6. mjesecu 2009.?
Ili to nadilazi vaše mogućnosti?
PS. Kako ste prodali na 2250 kad imate 800 ULPL kupljenih po nevelikih 730 kuna?

zaboravio je što je svojevremeno napisao………
a možda je i lovio lokalno dno hihihihihihihi
možda nikad nećemo doznati taj prevažni podatak?? uff da pukneš od muke

a sad nam sigurno više neće htjeti reći koliko još ima ulpl??

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close