BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?



bravo kolega Plavi, stvarno nije u redu tako pisati o dionici samo zato što je neki nick više nema jer ju je prodao

– kao što to rade neke kolege na Tehnici i Hidroelektri

-stvarno odvratno, fuj……..

Kolega vidra…

Svaka dionica je na nekoj cijeni dobra ili loša.

Ledo je recimo na 30 000 kn skup, hdel je na 350 kn skup
Sto ne znaci da se na njima nebi ni tada dalo zaradit..
Samo morate imati znanja iz TA ( koja vam govori kada kupiti, kada prodati–)

[/quote]

ali dragi kolega promašili ste poantu
riječ nije bila o dionicama nego o nekim pokvarenjacima koji pljuju po dionici Tehnike pa poslije napišu da su je kupili, pa je onda opet prodaju, pa opet pljuju po njoj, pa će je vjerovatno opet hvaliti, pa pljuvati, itd………….

doista gadljivo, fujjj
srećom vi to ne radite, pa se nemate razloga uzbuđivati oko toga

http://www.kucilooro.webs.com/

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

Ali kolega Vidra…
Stvar je u tome da vi loše procjenjujete trziste i dionice..
Evo post gdje ste sve prodali 9.6.2009
Viro je tada bio 300kn, ledo 4000kn…

09.06.09. | 10:51 | Što smo danas tržili ? vidra | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 32399 | profil | blog
korisnik od: 11.01.2009.

ocjena poruke
2%
zajednica –
moderatori
– Ledo
– Viro
– Dlkv
– Atpl

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega Deluks, nikad niste čuli da se dionice mogu kupiti nakon šta se prodale?

Svaka čast šta ste mu pronašli datum prodaje – nije baš dobro pazari. tada je crobex bio 1930 il tako nešta a onda je i pao na 1650. Dobro možda je baš tada kupovao dok su znalci prodavali [thumbsup]

tada je crobex bio 1930 il tako nešta a onda je i pao na 1650.

Kolega nemojte lagat, molim vas lijepo

crobex je na 1650 bio 6.6 2009.

Kolega VIDRA je prodao 9.6 2009., gotovo na dnu

Dali je tada tek krenuo rast?

NARAVNO

p.s znalci su prodali kada i ja, na cca 2250 [bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

kolega badmane pustite kolegu deluksa vidite da uopće nije imao znanja dok nije upoznao kolegu đeronima……………valjda to dovoljno govori o njegovom znanju

pa onda još kad vidim da je otvorio temu bull tržište od 2009-21xx, valjda je svakom normanlom ulagaču jasno da nema pojma o marketu!!

nego sad kad već spominjem tu temu, imam jednu nedoumicu??

da nije kolega mislio na BULL MARKET od 2009.godine do 01.01.2010. g???????
ahahahahahahaha

ako može pojašnjenje navedenog naslova da vidimo do kada kolega deluks očekuje da bi mogao trajati taj BULL MARKET???
nije svejedno d ali će do 01.01.2009.g ili do 01.01.2019.godine [lol]

http://www.kucilooro.webs.com/

Kolega Vidra

Evo i link neka se kolege uvjere da ste rasprodai dionice gotovo na samom dnu, na pocetu rasta nakon ostavke Sanadera…

Uostalom sve se poklapa, vi ste mislili da ce crobex na 999 bodova biti sredinom proljeca 2009. god…

Evo još jedan link kada ste sve rasprodali na dnu!!

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=685&pg=1521&#post822209

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

hehehe, koja glupost i neistina da sam prodavao na dnu, pa ja sam vam ga nacrtao, i to baš vama navodnim ekspertima tehničke analize ( a zapravo neznalicama i luzerima koji su izgubili milijune 2008. godine )!

-uostalom kako sam mogao prodati na dnu, kad sam na dnu kupovao i 09.03. imao na brokerskom računu imao 22 kune……..
-a to da sam odigrao još jedan val kad je crobex počeo padati i kad je vrli premijer pobjegao, to je istina i na to sam izuzetno ponosan
-baš kao i na ovaj zadnji val od 2.300 prema 2.000 bodova
-a vidim u kristalnoj kugli da se sprema jedan jači zaron, tako da me jako čude kolege koje se nadaju buuuuullll tržištu do 21xx godine!!
-valjda neke neznalice i trećerazredni navlakači??
-to je stvarno blamaža nad blamažama [tongue]

http://www.kucilooro.webs.com/


-a vidim u kristalnoj kugli da se sprema jedan jači zaron, tako da me jako čude kolege koje se nadaju buuuuullll tržištu do 21xx godine!!

kolega vidra, ako vidite veliki pad, zašto ste preporučivali THNK po 2200 i HDEL po 250 prije mjesec dana? Zar vam nije žao tih ljudi koji vas slušaju? Zašto im činite štetu?

Kolega Vidra nemojte se meni pravdati, pravdajte se sebi..
Ja vam nisam kriv za vase promasaje..

Uostalom linkovi dokazuju gdje ste sto prodavali…
Nazalost vasu, oni nikada ne lazu…

Lijep pozdrav

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ne lažu linkovi nego vi kolega
dno nije bilo 06.06. nego 09.03. koliko ja znam

[bye]

http://www.kucilooro.webs.com/



-a vidim u kristalnoj kugli da se sprema jedan jači zaron, tako da me jako čude kolege koje se nadaju buuuuullll tržištu do 21xx godine!!

kolega vidra, ako vidite veliki pad, zašto ste preporučivali THNK po 2200 i HDEL po 250 prije mjesec dana? Zar vam nije žao tih ljudi koji vas slušaju? Zašto im činite štetu?
[/quote]

uvaženi kolega gubernator, jeste li vi znali da će izbiti afere sa Podravkom, Hac-om, Dlkv, Vdkt i ostale??
vrijedi pitanje i za vašeg brata također!! hehe
ako ste znali trebali ste to napisati!!

ja nisam znao, pa vas shodno tome nisam mogao obavijestiti [bye]

http://www.kucilooro.webs.com/


ne lažu linkovi nego vi kolega
dno nije bilo 06.06. nego 09.03. koliko ja znam

[bye]

Kolega vidra

Govorimo o lokalnom dnu na kojem ste rasprodali svoj portfelj..

Dno na 1238 bodova mi je jako dobro poznato jer sam taj tjedan otvorio temu oporavak trzista kapitala..

Ja ne lazem NIKADA..

A vasa procjena crobexa od 999 bodova do 5 mjeseca 2009. godine, ukazuje da ste KRIVO procijenili….

Da zakljucimo…

Jeste li predvidjali crobex ispod 1000 bodova u 5 mjesecu 2009?

JESTE

Jeste li prodali Viro , ledo, dlkvna dnu kad je sanader dao ostavku?

JESTE[b][/b]

Jeste li Napisali da je igh na 4200 best pick?

JESTE

za sve postoje linkovi, pa ako ste u medjuvremenu postali senilni, rad cu vas i linkovima podsjetiti na vasa pisanja i promašaje…

Lijep pozdrav, odoh kvalitetnije pisati na pravim topicima a ne na ovoj ležernoj temi

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close