BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

KAKO su neki zvali brokere i bjezali sa aska HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAH

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ma stvarno ovi novinari Businessa su ziva katastrofa .Naslov za oporavak na trzistu rada oni nazivaju;

Šokantno: U studenom bez posla ostalo samo 11 tisuća Amerikanaca

p.s.mislim da nam je dosta ŠOKOVA u ove zadnje 2 god.

Izvukli u grupe za SP:
Brazil, Portugal, Drogba i Sj. Koreja…tu će bit vatrometa.
Druga najzanimljivija Njemčka, Australija, Srbija i Gana.

Da hoće, tko god igra protiv Sj. Koreje preporučam dvostruki hendikep!!! Italija najlakša skupina

Dva napadača na Abramova u pritvoru, treći pobjegao prema Srbiji:

POLICIJA je uhitila dvoje osumnjičenika koje se povezuje sa jučerašnjim ubojstvom 23-godišnjeg creskog studenta Aleksandra Abramova. Neslužbeno se doznaje da se radi o Dariju Saviću (24) i Dariju Cupaću (21). Treći osumnjičeni Dušan Cupać (21) navodno je uspio prijeći granicu s BiH, te se zaputio prema Srbiji iz koje je prije dvije godine došao u Rijeku. Cupać je rodom iz okolice Zadra, ali za vrijeme Domovinskog rata vratio se u Srbiju gdje je živio do 2007. godine pa se pretpostavlja da ima dvojno državljanstvo, što znači da, ukoliko je stigao do Srbije, neće moći biti izručen.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/dva-napadaca-na-abramova-u-pritvoru-treci-pobjegao-prema-srbiji/463562.aspx

Zamislimo samo da se dogodilo suprotno, kako bi se ODMAH javili Mesićevci, Pusićevci, Kajini, Puhovski i ostali kvazi demokrati. A što bi tek pisale nezavisne novine. Odmah bi nas proglasili za ustaše i iz momenta bi bili blokirani pregovori sa EU.
Nevjerojatno, obitelji koje NISU željeli živjeti i priznati RH, pobjegle iz RH kada je počeo domovinski rat, sada se vraćaju a djeca im ubijaju studenta u Rijeci.
I sada medijska šutnja. Samo moguće u Hrvaskoj.

Korkyra

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


http://www.seebiz.eu/hr/politika/sanader-ostavio-hdz-u-dugu-od-milijun-i-pol-kuna,62833.html

Evo ručak koalicijskih partnera, tako sam predložila, organizirat ćemo tako da svako donese nešto svoje, netko kolač, netko kobasicu, netko čvarke. Kolege su već javile da će donijeti vino. Dakle probat ćemo to odraditi na drukčiji način, otkrila je premijerka.

tako bogata drzava i stranka koja je kupila najskuplji auto na svijetu nema za jedan rucak

Šuker i Čobanković će se pobrinuti za kobasice i čvarke, Adlešićka za kolače a Pankretić za vino.
Milinović će se pobrinuti za ispumpavanje želudaca [thumbsup]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.seebiz.eu/hr/politika/sanader-ostavio-hdz-u-dugu-od-milijun-i-pol-kuna,62833.html

Evo ručak koalicijskih partnera, tako sam predložila, organizirat ćemo tako da svako donese nešto svoje, netko kolač, netko kobasicu, netko čvarke. Kolege su već javile da će donijeti vino. Dakle probat ćemo to odraditi na drukčiji način, otkrila je premijerka.

tako bogata drzava i stranka koja je kupila najskuplji auto na svijetu nema za jedan rucak

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ako nemaju kobasa, dat ću im ja par svojih. Što ću kad sam dobar čovjek.
Pršutiće i pečenicu ću ostaviti za svoje gušte.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ako nemaju kobasa, dat ću im ja par svojih. Što ću kad sam dobar čovjek.
Pršutiće i pečenicu ću ostaviti za svoje gušte.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.seebiz.eu/hr/politika/sanader-ostavio-hdz-u-dugu-od-milijun-i-pol-kuna,62833.html

Evo ručak koalicijskih partnera, tako sam predložila, organizirat ćemo tako da svako donese nešto svoje, netko kolač, netko kobasicu, netko čvarke. Kolege su već javile da će donijeti vino. Dakle probat ćemo to odraditi na drukčiji način, otkrila je premijerka.

tako bogata drzava i stranka koja je kupila najskuplji auto na svijetu nema za jedan rucak

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Dva napadača na Abramova u pritvoru, treći pobjegao prema Srbiji:

POLICIJA je uhitila dvoje osumnjičenika koje se povezuje sa jučerašnjim ubojstvom 23-godišnjeg creskog studenta Aleksandra Abramova. Neslužbeno se doznaje da se radi o Dariju Saviću (24) i Dariju Cupaću (21). Treći osumnjičeni Dušan Cupać (21) navodno je uspio prijeći granicu s BiH, te se zaputio prema Srbiji iz koje je prije dvije godine došao u Rijeku. Cupać je rodom iz okolice Zadra, ali za vrijeme Domovinskog rata vratio se u Srbiju gdje je živio do 2007. godine pa se pretpostavlja da ima dvojno državljanstvo, što znači da, ukoliko je stigao do Srbije, neće moći biti izručen.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/dva-napadaca-na-abramova-u-pritvoru-treci-pobjegao-prema-srbiji/463562.aspx

Zamislimo samo da se dogodilo suprotno, kako bi se ODMAH javili Mesićevci, Pusićevci, Kajini, Puhovski i ostali kvazi demokrati. A što bi tek pisale nezavisne novine. Odmah bi nas proglasili za ustaše i iz momenta bi bili blokirani pregovori sa EU.
Nevjerojatno, obitelji koje NISU željeli živjeti i priznati RH, pobjegle iz RH kada je počeo domovinski rat, sada se vraćaju a djeca im ubijaju studenta u Rijeci.
I sada medijska šutnja. Samo moguće u Hrvaskoj.

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Premješteno iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Evo kolegu Deluxa stalno nešto muči na Hidroelektri ( a na Dalekovodu ga to isto ne muči iako je Dalekovod u postotku pao kao i HDEL ) pa samo mali podsjetnik na činjenice, da ja nikoga nisam nagovarao da učini nešto što nisam i sam spreman učiniti:

26.10.09. | 12:47

DlZELAS | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 36034 | profil
korisnik od: 04.05.2009.

Decki oprez, Macd je naceo nulu, nije nikakav druk ni panika, al oprez!
Zadnja izmjena: DlZELAS (26.10.2009. 12:48)

26.10.09. | 12:53

vidra | privatna poruka | profil | blog
korisnik od: 11.01.2009.

hvala kolega, od vas se uvijek može očekivati nešto korisno thumbsup

idem se s lovom od prodaje janafa staviti na bid

Mudrost caruje, snaga klade valja, ali od toga nema bogzna kakve koristi…

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close