BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: THNK (Tehnika d.d.)


Kolega mislim da ste se na vrijeme vratili iako je to što se napravili zapravo jako glupo, jer ići kupovati Tehniku na 1.730 nakon što ste je prodali na 1.650 kn je krajnje neodgovorno prema samom sebi i svojem portfelju.
To više ne smijete raditi!
-ako ste zaključili da treba prodati na 1.650 onda budite dosljedni i više ne kupujte dok ne padne ispod vašeg targeta
-tako ja radim
-znam da ste vi početnik pa vam zato i pomažem oko ulagačkih savjeta
-da ste neki iskusan ulagač uopće se ne bih trudio oko vas jer bi ste to znali i sami

-Od literature za liječenje u odnošenju krivih odluka preporučam Benjamin Graham: Inteligentni investitor
-a ako vam to ne pomogne onda Leon Richardson Investiranje I i II

Podrav [wink]

PS: ako budete strpljivi sigurno ćete doći u plus, nije sve u spekuliranju, morate se od njega odvikavati ono vam je donijelo brutalne minuse

Hvala na savjetu!

Ali vi ste se busali u prsa u Tehniku i rekao ja čovjek zna pa dijeli dobre besplatne savjete idem ga poslušati kad ono DRAMA.

Trebao sam biti mudriji ranije; jer svi koji govore da gledaju u kristalnu kuglu su u biti neznalice.

A i trebao sam vidjeti da ste tek počeli ulagati ove godine jer ste logirani od 01.11.2009.

Kakav sam ja LUZER!

***obrisano***

LEAVE THE WORLD BEHINED

http://narodne-novine.nn.hr/default.aspx

132/2009 pod 9 … interesantno

super mi je taj naš krizni porez

[angry]

Premješteno iz teme: THNK (Tehnika d.d.)



Kolega mislim da ste se na vrijeme vratili iako je to što se napravili zapravo jako glupo, jer ići kupovati Tehniku na 1.730 nakon što ste je prodali na 1.650 kn je krajnje neodgovorno prema samom sebi i svojem portfelju.
To više ne smijete raditi!
-ako ste zaključili da treba prodati na 1.650 onda budite dosljedni i više ne kupujte dok ne padne ispod vašeg targeta
-tako ja radim
-znam da ste vi početnik pa vam zato i pomažem oko ulagačkih savjeta
-da ste neki iskusan ulagač uopće se ne bih trudio oko vas jer bi ste to znali i sami

-Od literature za liječenje u odnošenju krivih odluka preporučam Benjamin Graham: Inteligentni investitor
-a ako vam to ne pomogne onda Leon Richardson Investiranje I i II

Podrav [wink]

PS: ako budete strpljivi sigurno ćete doći u plus, nije sve u spekuliranju, morate se od njega odvikavati ono vam je donijelo brutalne minuse

Hvala na savjetu!

Ali vi ste se busali u prsa u Tehniku i rekao ja čovjek zna pa dijeli dobre besplatne savjete idem ga poslušati kad ono DRAMA.

Trebao sam biti mudriji ranije; jer svi koji govore da gledaju u kristalnu kuglu su u biti neznalice.

A i trebao sam vidjeti da ste tek počeli ulagati ove godine jer ste logirani od 01.11.2009.

Kakav sam ja LUZER!

***obrisano***
[/quote]

Žao mi je da ste ispali toliki luzer ( kao što kažete ) ali da ste bili kod mene u ekipi sigurno ne bi bili u tolikom minusu kao što ste bili tokom 2008. godine.
-ja sam svoje frendove uspio nagovoriti da 2008.g. provedu uglavnom u kešu
-a da 2009.g uđu na tržište, pa su sad u brutalnom plusu
-pogotovo mi je žao što nitko nije ozbiljno shvatio upozorenja Bubašpare o oročenju sa 6,5% kamata koje će biti najbolje ulaganje 2008. godine……
-još jednom ponavljam, jako mi je žao da ste toliko izgubili a sve zahvaljujući nehotično katastrofalnim savjetima kojima ste bili izloženi

pozdrav i ulažite u znanje ( to vam je ono što vam ostane u glavi nakon što zaklopite knjigu ) [thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/

Kolega Vidra…

Nismo mi krivi što vi nemate znanje..
Jadna udruga branitelja SV juraj koja je napisala da im vi ulazete novac..
Pa kupnja mmtz po 80 k nije bila dobar potez..
Kupnja hdela po 350 kn još gori..

Pišete da vi neznate do kada ce koji fond prodavati???
Pa upravo TA to govori, ona odredjuje gdje ce se stvoriti kriticna kupnja koja ce zaustaviti pad..

Geronimo i ja organiziramo seminar iz TA (bit ce napredna verzija) ali spremni smo objasniti i pocetnicima osnove, pa ste dobrodosli…

a daj namobjasnite sto je znacio ovaj post (ponovit cu ga) da je mmtz na 8′ k najbolji pick

08.06.07. | 21:34 KuciloOro | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 3143 | profil
korisnik od: 18.08.2006.

ocjena poruke

zajednica –
moderatori
Ne pumpam – časna indijanska, samo zaboravne bljedolike podsjećam na neke činjenice koje treba imati na umu. Da ne bi mislili da je Mmtz na 80.000 slavuja – precijenjena, hi,hi,hi.
I di je sad onaj moj Bidko da mu iščupam uši?[smiley2]

A što se tiče oklade bilo je jako tijesno, a novu okladu ćeš isto izgubiti to je jasno kao dan, hi,hi,hi ( na 120.000 slavuja smo u prvom tromjesečju 2008.godine )

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: THNK (Tehnika d.d.)




Kolega mislim da ste se na vrijeme vratili iako je to što se napravili zapravo jako glupo, jer ići kupovati Tehniku na 1.730 nakon što ste je prodali na 1.650 kn je krajnje neodgovorno prema samom sebi i svojem portfelju.
To više ne smijete raditi!
-ako ste zaključili da treba prodati na 1.650 onda budite dosljedni i više ne kupujte dok ne padne ispod vašeg targeta
-tako ja radim
-znam da ste vi početnik pa vam zato i pomažem oko ulagačkih savjeta
-da ste neki iskusan ulagač uopće se ne bih trudio oko vas jer bi ste to znali i sami

-Od literature za liječenje u odnošenju krivih odluka preporučam Benjamin Graham: Inteligentni investitor
-a ako vam to ne pomogne onda Leon Richardson Investiranje I i II

Podrav [wink]

PS: ako budete strpljivi sigurno ćete doći u plus, nije sve u spekuliranju, morate se od njega odvikavati ono vam je donijelo brutalne minuse

Hvala na savjetu!

Ali vi ste se busali u prsa u Tehniku i rekao ja čovjek zna pa dijeli dobre besplatne savjete idem ga poslušati kad ono DRAMA.

Trebao sam biti mudriji ranije; jer svi koji govore da gledaju u kristalnu kuglu su u biti neznalice.

A i trebao sam vidjeti da ste tek počeli ulagati ove godine jer ste logirani od 01.11.2009.

Kakav sam ja LUZER!

***obrisano***
[/quote]

Žao mi je da ste ispali toliki luzer ( kao što kažete ) ali da ste bili kod mene u ekipi sigurno ne bi bili u tolikom minusu kao što ste bili tokom 2008. godine.
-ja sam svoje frendove uspio nagovoriti da 2008.g. provedu uglavnom u kešu
-a da 2009.g uđu na tržište, pa su sad u brutalnom plusu
-pogotovo mi je žao što nitko nije ozbiljno shvatio upozorenja Bubašpare o oročenju sa 6,5% kamata koje će biti najbolje ulaganje 2008. godine……
-još jednom ponavljam, jako mi je žao da ste toliko izgubili a sve zahvaljujući nehotično katastrofalnim savjetima kojima ste bili izloženi

pozdrav i ulažite u znanje ( to vam je ono što vam ostane u glavi nakon što zaklopite knjigu ) [thumbsup]
[/quote]

A kako će mi to sad pomoći???

Pa nakon što sam javno objavio da sam izgubio na Vašim savjetima za ulaganje dobio sam 46 mailova od ljudi koji ste savjetovali znanjem na Vaše dobronamjerne savjete za kupnju jedne perspektivne dionice po 80.000 kn. sa idejom da ide na 120.000!

Trebao sam ranije biti iskreniji i otvoreniji.

Izgleda da nekima nakon što zaklope knjigu ipak ništa neostane!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

kak je kolega pisar u opcini neki dan napisao, s velikom sigurnoscu onako umjetnicki;
jao si ga onom
kukala mu majka
ko djonice nema
do guse zatrpan nije
bice bum tras
bjez van
uteci ne mozes

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Premješteno iz teme: VDKT (Viadukt d.d.)


a uvaženi kolega Fedya vam je nedavno objasnio makinacije koje rade ovi iz Viadukta i nitko nije našao vremena da to demantira
pa ako netko ima vremena, slobodno neka ga demantira činjenicama

Kolega Vidra, bojim se da klega Fedya niti jednim svojim rečenicom nije podkrijepio insinuacije o namještenim izvješćima jer bih se ja na to već, naravno, osvrnuo. On jest o tome pisao koju stranicu unazad, ali isto tako paušalno kao i vi. Ja naime volim debatirati sa kolegom Fedyom, ali samo ako napiše konstruktivan i argumentiran post, ne na one paušalne i laičke što također zna napisati.

pa nisam vam ja kriv što u portfelju imate krive građevinare, koji ne dijele dividendu, ne povečavaju kapital i rezerve, ne zarađuju i ne okreću se poslovima u inozemstvu.

Dakle da rezimiramo ovdje javno.. da li vi tvrdite da su izvješća VDKT-a namještena?

molim odgovor jer ga mislim proslijediti nadležnim organima.

srdačno Vaš,

GMB GUBERNATOR

Premješteno iz teme: VDKT (Viadukt d.d.)


Pa što mene pitaš kad misliš da nemam znanje, lijepo tuci po asku i uživaj.
I tvoj poglavica također, hihi
kao i na dalekovodu, uostalom

a uvaženi kolega Fedya vam je nedavno objasnio makinacije koje rade ovi iz Viadukta i nitko nije našao vremena da to demantira
pa ako netko ima vremena, slobodno neka ga demantira činjenicama

nisam ja knjigovođa-konter da vam držim lekcije
-meni se možete obratiti kad vam ponestane znanja iz tehničke analize, kao što vam je ponestalo u rujnu prošle godine, kad niste pomišljali da bi crobex mogao do 1.260……..a ni vaš uzor također

luzeri jedni, držali bi drugima predavanja a popušili ste milijune 2008. godine [bye]

Da li Vi sami radite tehničku analizu za građevinare ili prepisujete od deČaka sa moneymarketa?

Ja sam Čuo da su fantastični!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Premješteno iz teme: VDKT (Viadukt d.d.)


Pa što mene pitaš kad misliš da nemam znanje, lijepo tuci po asku i uživaj.
I tvoj poglavica također, hihi
kao i na dalekovodu, uostalom

a uvaženi kolega Fedya vam je nedavno objasnio makinacije koje rade ovi iz Viadukta i nitko nije našao vremena da to demantira
pa ako netko ima vremena, slobodno neka ga demantira činjenicama

nisam ja knjigovođa-konter da vam držim lekcije
-meni se možete obratiti kad vam ponestane znanja iz tehničke analize, kao što vam je ponestalo u rujnu prošle godine, kad niste pomišljali da bi crobex mogao do 1.260……..a ni vaš uzor također

luzeri jedni, držali bi drugima predavanja a popušili ste milijune 2008. godine [bye]

ne zovi ime Luzerovo uzalud [lol]
Sve damo VDKT nedamo,
treba to samo polako dokupljivati,pa ova dionica je jako jako nisko
ILi mislite da će u stečaj?
Da to mislite nebi svi pisali ovdje…..

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

Premješteno iz teme: VDKT (Viadukt d.d.)

Pa što mene pitaš kad misliš da nemam znanje, lijepo tuci po asku i uživaj.
I tvoj poglavica također, hihi
kao i na dalekovodu, uostalom

a uvaženi kolega Fedya vam je nedavno objasnio makinacije koje rade ovi iz Viadukta i nitko nije našao vremena da to demantira
pa ako netko ima vremena, slobodno neka ga demantira činjenicama

nisam ja knjigovođa-konter da vam držim lekcije
-meni se možete obratiti kad vam ponestane znanja iz tehničke analize, kao što vam je ponestalo u rujnu prošle godine, kad niste pomišljali da bi crobex mogao do 1.260……..a ni vaš uzor također

luzeri jedni, držali bi drugima predavanja a popušili ste milijune 2008. godine [bye]

http://www.kucilooro.webs.com/

Premješteno iz teme: VDKT (Viadukt d.d.)

Kolega Vidra..

cemu nervoza..
Ja vas samo pitam sto ne valja na vdkt?
Nisam napisao niti da valja niti da ne valja!

Ja sam vam samo savjetovao da Hdel po 350 i nije sjajna kupnja pa stte se posprdno nasmijali i "zurili na bid"
Danas brojite minus zbog toga..
Kao i na TKNK po 2200
Kao i na igh po 4200..

Zao mi je zbog tih vaših promašaja, ja sam vam pokusao ukazat na stavke koje niste vidjeli ili prepoznali, a vi ste krenuli uvredama..

Mozete mene i kolegu nazivati luzerima, Vase pravo, ali rezultat govori u našu korist..

A na predavanja iz TA ste dobro došli, iako ce biti iz napredne tehničke analize, za vas kao starog druga cemo izdvojiti malo vremena za osnove.Naravno ako ste zeljni znanja i ucenja od najboljih..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: VDKT (Viadukt d.d.)

Kolega Vidra..

cemu nervoza..
Ja vas samo pitam sto ne valja na vdkt?
Nisam napisao niti da valja niti da ne valja!

Ja sam vam samo savjetovao da Hdel po 350 i nije sjajna kupnja pa stte se posprdno nasmijali i "zurili na bid"
Danas brojite minus zbog toga..
Kao i na TKNK po 2200
Kao i na igh po 4200..

Zao mi je zbog tih vaših promašaja, ja sam vam pokusao ukazat na stavke koje niste vidjeli ili prepoznali, a vi ste krenuli uvredama..

Mozete mene i kolegu nazivati luzerima, Vase pravo, ali rezultat govori u našu korist..

A na predavanja iz TA ste dobro došli, iako ce biti iz napredne tehničke analize, za vas kao starog druga cemo izdvojiti malo vremena za osnove.Naravno ako ste zeljni znanja i ucenja od najboljih..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close