BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ako se blog dobro pogleda, u dan pogodak preokreta.
Ono što piše ne laže. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Stvar ima smisla jer nafta poskupljuje izazvana koje čim ( špekulacijama, tankeri nakrcani stoje pred lukama i td.) što u ovom trenu nikako nije dobro za industrijske zemlje koje bi trebale povući naprijed. Kako nemam puno nekakvih spoznaja potrebnih da bi dalje lamentirao na tu tem želim samo ukazati na tajming toga događaja. To sam odmah i napisao tamo na temi Utjecaj Svjetskih… Sve može biti slučajno ali tajming Boga mi nije i odmah se je tu našao GS da to prokomentira !!!
Ništa se tako veliko ne dešava samo od sebe. Tko hoće da vjeruje u urotu neka vjeruje, a tko neće ne mora.

Tko je GS?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Goldman Sachs

who dares, wins

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Što je komentirao GS?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Nisam baš pomno pratio ali koliko se sjećam davao je ocjene rejtinga banaka koje su direktno izložene.
Oni naravno nisu nikad izloženi. Koja slučajnost.

who dares, wins

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Stvar ima smisla jer nafta poskupljuje izazvana koje čim ( špekulacijama, tankeri nakrcani stoje pred lukama i td.) što u ovom trenu nikako nije dobro za industrijske zemlje koje bi trebale povući naprijed. Kako nemam puno nekakvih spoznaja potrebnih da bi dalje lamentirao na tu tem želim samo ukazati na tajming toga događaja. To sam odmah i napisao tamo na temi Utjecaj Svjetskih… Sve može biti slučajno ali tajming Boga mi nije i odmah se je tu našao GS da to prokomentira !!!
Ništa se tako veliko ne dešava samo od sebe. Tko hoće da vjeruje u urotu neka vjeruje, a tko neće ne mora.

Tko je GS?
[/quote]

masoni koji upraljaju svijetom već skoro 100 godina, alfa i omega, početak i kraj svjetske ekonomije, zvijezda vodilja i jahač apokalipse, nada i metak. sve je to GS.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


vidim da ovdje ima jako puno onih koji očigledno nisu svjesni trenutne situacije u RH i još se čude zašto dionice padaju.
kao da žive u Utopiji.
imam osjećaj da je na ovoj burzi puno onih koji su još uvijek bez "velikih briga" tj.koji još nisu u braku i problemima sa računima,odnosno oni koji žive sa roditeljima.
ovo što se trenutno dešava sa Pevecovim radnicima,dešava se već mjesecima u stotinama drugih tvrtki i desecima tisuća radnika.
nakon što se ovo pročita,vjerujem da bi mnogi odmah potpisali da i iduća godina bude kao i ova.
ovih dana su i neki naši ekonomisti i analitičari počeli zazivati 2010. da bude barem na ovogodišnjem nivou.pametnom dosta.
i jadranki se izgubilo ono svjetlo na kraju tunela.da nije ipak "marjan expres".

http://www.vecernji.hr/vijesti/vec-sam-kceri-uzeo-racuna-stambenu-nudi-zadnji-dzeparac-clanak-58059

Za dobar početak godine trebali bi svi koji odlaze na skijanje u inozemstvo na granici pustiti 100 kunića doprinosa za socijalno ugrožene, da i tim činom pokažu da su elita.
Po onoj staroj: da nema siromaha nebi nam sunce sjalo!!

drugarice i drugovi
danas je 29.11…

Svima koji slave sretan Dan Republike

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


drugarice i drugovi
danas je 29.11…

Svima koji slave sretan Dan Republike


Hvala,ljepo je da se tako mlad covjek sjeti tog datuma.
Hvala vam od srca.

GORE DUDA,A DOLE MUDA.


drugarice i drugovi
danas je 29.11…

Svima koji slave sretan Dan Republike


Danas se kolju pajceki, još da nađemo kojeg. he he

Sjednica Gospodarsko-socijalnog vijeća održat će se u ponedjeljak, 30. studenog 2009. godine, u 10.00 sati, u zgradi Vlade Republike Hrvatske.

Uhljebe na ulicu!!!!!

http://www.shoppertrak.com/black-friday-retail-sales-increase-05-percent-compared-2008

Uhljebe na ulicu!!!!!

New Report

Close