BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Vidra

Trenutno pišete u ulozi dezurnog katastroficara, ali samo da vas podsjetim ako ste zaboravili, na 4200 kn vrijednosti IGH ste savjetovali po forumu da je to najbolji pick.

Ok ako vi imate viška novaca pa ih galantno trošite iz neznanja ili krive procjene, ali preporucivati ljudima rizicne investicije, koje bas nemaju puno smisla i još ih oplemeniti nekakvim nerealnim targetima u najmanju ruku nije ok.

Neznam jeste li ovaj post napisali jer nemate znanje ili kojekakvih drugih razloga, ali uz vašu preporuku HDEL-a po 350 i THNK po 2200 ovo je sigurno bio best buy kako izgubit 30 % u mjesec dana..
Evo vam crno na bijelo da se podsjetite..

22.09.09. | 11:01 | Best buy – komentari i analize vidra | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 32399 | profil | blog
korisnik od: 11.01.2009.

ocjena poruke
43%
zajednica –
moderatori
Likvidni pick no1 IGH
jer kad dinkec rasproda očekujem velike stvari na tom tickeru

da nije njegove rasprodaje već bi bila na 6.000 do 6.500 kn, možda čak i 7.000, imho
Zadnja izmjena: vidra (22.09.2009. 11:02)

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ajme kakvi promašaji kolege Vidre[shocked]. Ali da stvar bude bolja,u to vrijeme je ujedno sugerirao i prodaju vrijednih Agrokorovih dionica. Zamislite prodat Ledo po 5K i kupit IGH po 4200, THNK po 2200 i HDEL po 350?? A sada Ledo 7K, a ovo ostalo da se vrati na te razine treba narast od 40 do 50%. Pa ja bih stavio sve prste pod čekić da sam ga poslušao.ajme meni, ajme meni [shocked]. Radije se ja držim svoga brace i g. Warrena Buffeta, i najvećeg od najvećih na forumu Velikog Geronima, a i vrsnih pickova kolege Plavog ponajboljeg ulagača na ovim stranicama.

Treba pohapsiti cijelu vlast!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Za sve koji imaju problema s depresijom jedan koristan link:

http://www.depresija.org/index.php?page=lijecenje&topic=antidepresivi

LEAVE THE WORLD BEHINED

Nego, manageri Pet Shop Boysa trazili da se koncert (sutrasnji cini mi se) odrzi umjesto u Areni u dvorani Drazena Petrovica. Objasnjenje: treba im manji i jeftiniji prostor. Sve mi se cini da je ta Arena zagrebacki Obrovac. Ali moglo bi se to dobro iskoristiti. Recimo preuredi se u zatvor s plexiglasom i potrpaju se svi ovi iz vlasti i oko nje koji su nas krali pa da se to moze pokazivati narodu, naravno, za placene ulaznice. Vjerujem da bi to postala vrlo brzo najjaca turisticka atrakcija. Jer tko ima vlast u gajbi?


Nego, manageri Pet Shop Boysa trazili da se koncert (sutrasnji cini mi se) odrzi umjesto u Areni u dvorani Drazena Petrovica. Objasnjenje: treba im manji i jeftiniji prostor. Sve mi se cini da je ta Arena zagrebacki Obrovac. Ali moglo bi se to dobro iskoristiti. Recimo preuredi se u zatvor s plexiglasom i potrpaju se svi ovi iz vlasti i oko nje koji su nas krali pa da se to moze pokazivati narodu, naravno, za placene ulaznice. Vjerujem da bi to postala vrlo brzo najjaca turisticka atrakcija. Jer tko ima vlast u gajbi?

pa sta
ako pula ima arenu moze i zagreb
pofuk


Sve mi se cini da je ta Arena zagrebacki Obrovac. Ali moglo bi se to dobro iskoristiti. Recimo preuredi se u zatvor s plexiglasom i potrpaju se svi ovi iz vlasti i oko nje koji su nas krali pa da se to moze pokazivati narodu, naravno, za placene ulaznice. Vjerujem da bi to postala vrlo brzo najjaca turisticka atrakcija. Jer tko ima vlast u gajbi?

Dobra ideja,kolega Alien.
A na ulazu bi posjetitelji mogli kupiti vrelo ulje,kamenje,buzdovane i kokice.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA



Nego, manageri Pet Shop Boysa trazili da se koncert (sutrasnji cini mi se) odrzi umjesto u Areni u dvorani Drazena Petrovica. Objasnjenje: treba im manji i jeftiniji prostor. Sve mi se cini da je ta Arena zagrebacki Obrovac. Ali moglo bi se to dobro iskoristiti. Recimo preuredi se u zatvor s plexiglasom i potrpaju se svi ovi iz vlasti i oko nje koji su nas krali pa da se to moze pokazivati narodu, naravno, za placene ulaznice. Vjerujem da bi to postala vrlo brzo najjaca turisticka atrakcija. Jer tko ima vlast u gajbi?

pa sta
ako pula ima arenu moze i zagreb
pofuk
[/quote]

Ima jedna bitna razlika: pulsku arenu su platili Rimljani i isplacena je odavno. Ova kad bude isplacena datume cemo ispisivati u stardate formatu




Nego, manageri Pet Shop Boysa trazili da se koncert (sutrasnji cini mi se) odrzi umjesto u Areni u dvorani Drazena Petrovica. Objasnjenje: treba im manji i jeftiniji prostor. Sve mi se cini da je ta Arena zagrebacki Obrovac. Ali moglo bi se to dobro iskoristiti. Recimo preuredi se u zatvor s plexiglasom i potrpaju se svi ovi iz vlasti i oko nje koji su nas krali pa da se to moze pokazivati narodu, naravno, za placene ulaznice. Vjerujem da bi to postala vrlo brzo najjaca turisticka atrakcija. Jer tko ima vlast u gajbi?

pa sta
ako pula ima arenu moze i zagreb
pofuk
[/quote]

Ima jedna bitna razlika: pulsku arenu su platili Rimljani i isplacena je odavno. Ova kad bude isplacena datume cemo ispisivati u stardate formatu
[/quote]
pa dobro mozemo to i tako gledati
ja gledam na jedan drugi nacin……..ja sam slusao da je arena od nacionalnog interesa i to je to
ako je nesto od nacionalnog interesa onda to moramo postivati i cijena uopce nije bitna…….ako treba novi maksimirski stadion i ako je od nacionalnog interesa onda stvarno cijena nije bitna
pofuk
p.s. jedino sto je bitno je nacionalni interes

Naravno, nema razloga za brigu…

Vaš link

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

ajmo izvrsiti bojkot [thumbsup]

Maknite se sa kupnje i prodaje tako da crobi odradi danas promet od cca 2 milje kuna.
Nemojmo dopustiti da sa nama nekolicina ljudi (mafijasa) manipulira.

JACI SMO OD NJIH [bye]

P.S. nek ruse burzu koliko ih je volja al zato cemo im uzvratiti istom mjerom kad bude pozitivno ozracije u drzavi. Necemo dati svoje dionice ispod crobia 35000 bodova,pa nek plate mamlazi jedni [thumbsup] NEMOJMO BIT OVCE OVE DRZAVE….BUDIMO PASTIRI

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
ajmo izvrsiti bojkot [thumbsup]

Maknite se sa kupnje i prodaje tako da crobi odradi danas promet od cca 2 milje kuna.
Nemojmo dopustiti da sa nama nekolicina ljudi (mafijasa) manipulira.

JACI SMO OD NJIH [bye]

P.S. nek ruse burzu koliko ih je volja al zato cemo im uzvratiti istom mjerom kad bude pozitivno ozracije u drzavi. Necemo dati svoje dionice ispod crobia 35000 bodova,pa nek plate mamlazi jedni [thumbsup] NEMOJMO BIT OVCE OVE DRZAVE….BUDIMO PASTIRI


[lol] [lol] tako je [lol] [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close