BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


ako želimo da nam dionice dođu na intrinzičnu vrijednost, zašto ne bismo to očekivali i za nekretnine? Tada bi kvadrat stana u ZGB koštao oko 1000€, a crobex bio na 3000 bodova.

Kakav brutalan fundamentalni gap.


Da, da, pogotovo u Splitu kupiti stan gdje nema prostora za širenje grada.
Probaj kupiti pa ćeš shvatiti da je 2x skuplji nego u Zagrebu.
Evo gledao neki dan, gradi se zgrada uz more, najniža cijena 2300 Eura, 24 stana, sve prodano prije početka gradnje.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?



ako želimo da nam dionice dođu na intrinzičnu vrijednost, zašto ne bismo to očekivali i za nekretnine? Tada bi kvadrat stana u ZGB koštao oko 1000€, a crobex bio na 3000 bodova.

Kakav brutalan fundamentalni gap.


Da, da, pogotovo u Splitu kupiti stan gdje nema prostora za širenje grada.
Probaj kupiti pa ćeš shvatiti da je 2x skuplji nego u Zagrebu.
Evo gledao neki dan, gradi se zgrada uz more, najniža cijena 2300 Eura, 24 stana, sve prodano prije početka gradnje.
[/quote]

Ma hajde. Da nisam bio x puta u Splitu jos bi mozda i popusio da je grad omedjen planinama visim od 1000m pa da nema prostora za sirenje.

Btw kad vec o nekretninama pricamo bas nesto mjerkam neko vrijeme jednu kucu u Finskoj – cca 80m2 na 2,nekaj hektara zemljista – oko 60000 eur [wink]. Dusu dala za turizam.

p.s.
Necete vjerovati ali slazem se s Gubernatorom

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

Obećaj da ako odeš u Finsku da ćeš manje piskarati na forumu. Može?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


Obećaj da ako odeš u Finsku da ćeš manje piskarati na forumu. Može?

Tko je rekao da bi isao gore? Jedno je kupiti nekretninu negdje da bi ju se rentalo, a drugo odseliti se. Ja pak tebe molim da nikad ne smanjis kolicinu pisanja jer bi time smanjio kolicinu gluposti koliko se da ovdje procitati.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


Tko je rekao da bi isao gore? Jedno je kupiti nekretninu negdje da bi ju se rentalo, a drugo odseliti se. Ja pak tebe molim da nikad ne smanjis kolicinu pisanja jer bi time smanjio kolicinu gluposti koliko se da ovdje procitati.

Vidiš kakav si. Kažem, da obećaš smanjiti pisanje da se fino odmoriš u Finskoj, lepo na plaži na -27 stupnjeva negdje na ležaljci, a ti meni da ja pišem gluposti. Zašto si takav?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?



Tko je rekao da bi isao gore? Jedno je kupiti nekretninu negdje da bi ju se rentalo, a drugo odseliti se. Ja pak tebe molim da nikad ne smanjis kolicinu pisanja jer bi time smanjio kolicinu gluposti koliko se da ovdje procitati.

Vidiš kakav si. Kažem, da obećaš smanjiti pisanje da se fino odmoriš u Finskoj, lepo na plaži na -27 stupnjeva negdje na ležaljci, a ti meni da ja pišem gluposti. Zašto si takav?
[/quote]

Nisi u toku. Tam gdje su plaze na jugu su ti temperature zadnjih ljeta skoro ko u ZG. Usput, kad dodjem ovdje dodjem se odmoriti.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?




Tko je rekao da bi isao gore? Jedno je kupiti nekretninu negdje da bi ju se rentalo, a drugo odseliti se. Ja pak tebe molim da nikad ne smanjis kolicinu pisanja jer bi time smanjio kolicinu gluposti koliko se da ovdje procitati.

Vidiš kakav si. Kažem, da obećaš smanjiti pisanje da se fino odmoriš u Finskoj, lepo na plaži na -27 stupnjeva negdje na ležaljci, a ti meni da ja pišem gluposti. Zašto si takav?
[/quote]

Nisi u toku. Tam gdje su plaze na jugu su ti temperature zadnjih ljeta skoro ko u ZG. Usput, kad dodjem ovdje dodjem se odmoriti.
[/quote]

Gdje mislis kupit kucu? blizu Naantali?

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?





Tko je rekao da bi isao gore? Jedno je kupiti nekretninu negdje da bi ju se rentalo, a drugo odseliti se. Ja pak tebe molim da nikad ne smanjis kolicinu pisanja jer bi time smanjio kolicinu gluposti koliko se da ovdje procitati.

Vidiš kakav si. Kažem, da obećaš smanjiti pisanje da se fino odmoriš u Finskoj, lepo na plaži na -27 stupnjeva negdje na ležaljci, a ti meni da ja pišem gluposti. Zašto si takav?
[/quote]

Nisi u toku. Tam gdje su plaze na jugu su ti temperature zadnjih ljeta skoro ko u ZG. Usput, kad dodjem ovdje dodjem se odmoriti.
[/quote]

Gdje mislis kupit kucu? blizu Naantali?
[/quote]

Ne. Blizu Rovaniemija. U Naantaliju nisam, nazalost bio. Vidim po fotkama na GE da je lijepo mjesto.

Aliene.
Dal smijem bit domar kod vas ?
Molim vas,stizem kad prodam pasaru.
Inace da vam kazem,prije sam radio šanu,pa malo odrobijao,ujak mi zbog ubojstva ležao.
Majka mi radila kod jednog od najopasnijih ljudi u Italiji,on se neko vrijeme i krio kod mene.
Zato sam bio pod istragom interpola,otac mi pobjegao,a sta ce ,nije on kriv.
Inace smo dobri ljudi,hvala vam na ukazanom povjerenju.
P.S
jedno sam vrijeme spavao po šumama,imao sam problema sa zakonom,al sam dobar covjek.


Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


Kupio stan 95 kvadrata. Cijena? Prava sitnica. 🙂

Ja već dugo držim na asku jedan sa sličnom kvadraturom.
[/quote]
Već mi je bilo krajnje vrijeme da se maknem iz centra. 🙂 Sad mi je Zagreb "na dlanu".
Kad nema magle. :)))

Just another day in paradise

http://seebiz.eu/hr/politika/anonimni-mailovi-optuzuju-maceka-da-je-prodao-sanadera-i-hebranga,61906.html

malo uvozne korupcije vrijedne 100 mil USD

http://seebiz.eu/hr/valute-i-robe/hrvatska-nepotrebno-uvezla-cijevi-za-100-milijuna-dolara!%3f,61907.html

New Report

Close