BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Poštovana burzovna publiko,

S obzirom da učestalo dobijam PM-ove sa upitima da li sam ja Governor, mogu vam reći da ste umalo pogodili. Naime osoba iz nicka Governor je moj stariji brat koji se odlučio povući sa burzovnih ulaganja i krenuo u naftni bussiness. Već danas ima let za Dubai. A meni je prenio sva svoja burzovna znanja i doktrine kao i dio kapitala koji mu nije bio potreban za ulaganja u naftne bušotine.

Evo tek toliko da znate. Ako ste imali sa njim nekakve prijepiske na PM ili što slično možete eventualno uputiti na mene, a ja ću mu proslijediti. On više neće pisati niti se baviti burzovnim ulaganjima, jer mu više nije u interesu pored upravljanja Kalifornijom, i novog naftong bussinessa, baviti se ulaganjima u papire.

Sa štovanjem,

Governorov mlađi brat, GUBERNATOR


Ništa ja tu ne razumijem.

www.stopbandic.com

RADIO HRT 2 ,ZELJKO PERVAN….. [lol] [lol] [lol] malo razbibrige…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


Hmmm

Ovdje sam ja prije dva tjedna savjetovao kupnju na 1600..
Razno razni su savjetovali kupnju mastodonta u umiranju, podravku.
Sad se vidi zašto moj moderan i analitički pristup u procjeni kupnje dionice vrlo brzo pokazuje izrazite rezultate.

To je zato jer imate iznimno znanje kolega, a to znam zato jer mi je na Vas skrenuo pažnju moj stariji brat i jednom prilikom kazao kako posjedujete brutalno znanje. Jako dobro sam to zapamtio. Navodno ste razmjenjivali i neke knjige sa njim. I ja sam ih pročitao. Imao sam prilike učiti što iz knjiga, što od moga brata. A sada imam prilike čitati i vaše preporuke na forumu. sve skupa= neprocjenjivo.


Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


Hmmm

Ovdje sam ja prije dva tjedna savjetovao kupnju na 1600..
Razno razni su savjetovali kupnju mastodonta u umiranju, podravku.
Sad se vidi zašto moj moderan i analitički pristup u procjeni kupnje dionice vrlo brzo pokazuje izrazite rezultate.

To je zato jer imate iznimno znanje kolega, a to znam zato jer mi je na Vas skrenuo pažnju moj stariji brat i jednom prilikom kazao kako posjedujete brutalno znanje. Jako dobro sam to zapamtio. Navodno ste razmjenjivali i neke knjige sa njim. I ja sam ih pročitao. Imao sam prilike učiti što iz knjiga, što od moga brata. A sada imam prilike čitati i vaše preporuke na forumu. sve skupa= neprocjenjivo.

[/quote]
AHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHH [lol]
Prejako

www.stopbandic.com

Luka Rajić u poduzetničkoj zoni Popovača počinje gradnju nove tvornice generičkih lijekova naziva "PharmaS", večeras je održana prezentacija koja je bila zaista impresivna i prije svega obečavajuča….živi bili pa vidjeli

U sjedištu Sisačko-moslavačke županije danas je održana konferencija za medije na kojoj su županica Marina Lovrić Merzel, načelnik Općine Popovača Josip Mišković, vlasnik kompanije PharmaS Luka Rajić te direktorica iste Zdravka Knežević, najavili predstavljanje PharmaS-a koje će se održati u srijedu, 18.studenog u Domu kulture u Popovači s početkom u 17 sati.

‘Ono što je osnovna zadaća lokalne i regionalne uprave jest da stvorimo povoljnu atmosferu za ulaganje.Ovaj dolazak svjedoči tome da smo pobijedili na tržištu Hrvatske jer smo imali najbolje uvjete i otvorili najveće mogućnosti’-kazala je županica.

http://www.popovaca.hr/index.php?categoryid=57&p2_articleid=2100

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?



Hja zajebo sam se kad sam napisao da sam sve prodao, nisi valjda popušio foru??

LP45

Evo sada javno pitam sve prisutne, možemo li ikada više vjerovati nekome tko je napisao da je prodao LKPC na 1600, pa je danas na temi što smo tržili, napisao " LKPC ", pa onda kaže da nije kupio, nego je trgovao, a kada sam ga upozorio da je napisao da je prodao sve na 1600, on kaže da se zahebo.

Ima li to smisla?
Meni ne.

Kaže se,

što u ovom slučaju izgleda nije slučaj – Ko se opredijeli za laž, mora da ima dobro pamćenje.

lp

P.S. Ima li nade da Bosna postigne tri gola u ovo kratko vrijeme, ili si se pomirio sa porazom?
[/quote]

Oh pa velestovani kolega Plavi sad ste dobili odgovor zasto Vama nista ne vjerujem. Samo se prisjetim Vaseg drukanja na JNAF tamo pretrosle godine "ide to na 10000" ali ste napravili kardinalnu gresku sto ste isti dan napisali da ste prodali. Treba zbilja paziti sto se pise jer ima nas ovdje sa impozantnom (evo to vam je novi izraz umjesto brutalno) memorijom

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

Pitanje je možemo li mi tebi vjerovati. Najprije si tvrdio da nisi prodao Ingru, pa si poslije napisao da jesi i slično. I to dok si najviše drukao i podvaljivao je drugima.

Može li tebi više itko normalan vjerovati??

LP

A za Lkpc još jednom isprika, zaboravio sam na dionice pod skrbi!

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?




Hja zajebo sam se kad sam napisao da sam sve prodao, nisi valjda popušio foru??

LP45

Evo sada javno pitam sve prisutne, možemo li ikada više vjerovati nekome tko je napisao da je prodao LKPC na 1600, pa je danas na temi što smo tržili, napisao " LKPC ", pa onda kaže da nije kupio, nego je trgovao, a kada sam ga upozorio da je napisao da je prodao sve na 1600, on kaže da se zahebo.

Ima li to smisla?
Meni ne.

Kaže se,

što u ovom slučaju izgleda nije slučaj – Ko se opredijeli za laž, mora da ima dobro pamćenje.

lp

P.S. Ima li nade da Bosna postigne tri gola u ovo kratko vrijeme, ili si se pomirio sa porazom?
[/quote]

Oh pa velestovani kolega Plavi sad ste dobili odgovor zasto Vama nista ne vjerujem. Samo se prisjetim Vaseg drukanja na JNAF tamo pretrosle godine "ide to na 10000" ali ste napravili kardinalnu gresku sto ste isti dan napisali da ste prodali. Treba zbilja paziti sto se pise jer ima nas ovdje sa impozantnom (evo to vam je novi izraz umjesto brutalno) memorijom
[/quote]

Tebi je memorija ko popovski …. s oproštenjem.
NHF

Jer da ti je dobra memorija onda bi napisao kako je i bilo, kupovao po 6 000 prodao po 8 600 ako se dobro sjećam, a mislio da će na 10 000 jer je Putin bio u HR u to vrijeme. Nažalost propalo sve što je bilo tada u planu i ja odmah prodao. Na burzi treba biti brz i dobar improvizatror.

Ali opet se vi hvatate mene, pa dobro nije valjda da ste se zaljubili u mene?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

IGH – 15.2.2009… i naravno, hotel Lapad 😀



Nemamo mi kompleks od IGH, samo komentiramo i raspravljamo.
Dok Jure Radić, vaš presidente kaže da nije bitna cijena dionice na burzi za one koji ne misle prodavati, naš presidente se rukama i nogama bori za našu tvrtku ( Ingru ).
A vaš se bori kako druge zaj.

Neki dan Ingra je ugovorila posao od 1 milijardu kuna.
A dodaju da će vrijednost ugovrenih poslova dosegnuti vjerojatno 3,7 milijarne kuna.
To je uz prihode godišnje kakve su do sada imali INGRA i IGH od 700 milijuna kuna ogromno.
Što je IGH ugovorio veliko u zadnje vrijeme?

Na istoj razini koliko sada imaju Ingra a koliko IGH ugovorenih poslova za budučnost??
IGH ok o2 milijarde kuna, a Ingra sa ovime već ca. 4,5 milijarde, uz najavu novih 2,5 milijarde.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=24036

Vama na IGH drugi najveći dioničar prodaje i izlazi iz dionice.
Obečavajuće?
Kod nas su sva 4 mirovinska fonodova u debelim minusima na ovim cijenama, a nitko iz top 10 ne prodaje.
Pa što je onda privlačnije za ulagati??

Još k svemu je Ingra fundamentalno jeftinija na ovim ciejnama od IGH.

Ja mislim da bi svi trebali Juri radiću upriličiti raspprodaju dionica, njemu to ionako nije bitno kolika je ciejna na burzi.
Sreća da imate u istom sektoru, negdje pametnije uložiti.

Priču sa Slavkom i Raikonnenom sam Vam ispričao, nitko nije ništa prigovorio, kad nema za što, jer sve je upravo tako, alegorijski ispričano.

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1441&pg=961


Plavi, nemoj ljudima pričati gluposti. U kuloarima (građevinskim i nekim drugim) priča se o situaciji u INGRI toliko loše da se ja to ni ne usudim napisati. Openheim priča priče kako je sve super, a tebe to nimalo ne zabrinjava…

Zašto gluposti pišem?Pa činjenično i argumentirano sam obrazložio kako stoje stvari.Kad netko nema argumenata napiše da ne pričam gluposti ili sl. kao Ti sada.


IGH ima sellera. Da ima, jer IGH se jedino može prodati u pristojnim količinama da se dođe do prijekopotrebnog casha. Zamisli da Ingra trenutno ima sellera… zapravo.. možda bi ga i imala kad bi bilo neke kupnje. Prijatelju, INGRA bi se srušila na 20 kuna kad bi imala takvog prodavača.

Daj molim Te, 2. najveći dioničar prodaje i Ti želiš reći kao to je super?Na ovako nelikvidnom tržištu.


Glede mirovinaca, ti ko da si s marsa pao. Kako ti to može biti argument? Zašto nisu išli u dokap? Zašto je uopće Ingra raspisala dokap? Mulj do koljena… nema se. Mirovinci zagrizli u burek na ATH.
Ili su malo radili kriminala sa novcem naših budućih mirovina, jadna li nam majka.

Nisu išli u dokap i sam znaš iz kojih razloga, politika se umiješala i to je to.Vrlo dobro znaš da je sve bilo unaprijed dogovoreno,ali je dogovor propao.Ili ćeš tvrditi da je Ingra išla u dokap npo onoj staroj ide ide,nejde nejde??

Nisam ti ništa odgovarao na Rikkonena jer mi te došlo žao onih dana kad se znalo da će i drugi krug propast, a činiš mi se OK lik pa reko da ne stvaram tenzije. Ja osobno ne bih kupio Ingru ni po 20 kuna jer se toliko bojim te ekipe koji ju vode i cijele te priče da od straha ne bih izdržao 5 minuta u poziciji.

Opet ista priča, alegorija o Raikoneneu i Slavku stoji, daj argumentiraj sa kojim djelom se ne slažeš. Jure Radić je Slavko iz te priča priznao ti to ili ne.Kako god okreneš

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

Nije… Ingra, moze li bolje!

isti datum, 15. veljace.



Zašto gluposti pišem?Pa činjenično i argumentirano sam obrazložio kako stoje stvari.Kad netko nema argumenata napiše da ne pričam gluposti ili sl. kao Ti sada.

Kako stvari stoje? Sto je sa hotelom Lapad? Jesi li i to objasnio i provjerio?

Pa ako se ispostavi da tu muljaju, zamisli sto bi se sve moglo pronaci u Ingra i koji bi sve lesevi mogli ispadati iz ormara? Kakvi bi onda bili fundamenti?

Moze li bolje? Moze – Rib!

[/quote]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


@sakai

Opet stara priča sa Ingrom, to za hotel Lapad je pisalo u njihovom prospektu, dakle stara provokacija, prenio sam što piše u prospektu, ali to se naravno ovdje ne citira, jer bi se time dobio pravi značaj, i pokazalo se da sam ja u pravu.

***obrisano***

lp i ugodna večer

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

@ Predator

Poštovani Predator, očito ste ovo sa bosnom shvatili kao nekakvu uvredu, samo mi nije jasno zbog čega?
Jedino sam se malo zafrkavao sa rezultatom utakmice, ali to nije na nacionalnoj osnovi, zar ne?

Mislim da se za mene ne može reči da sam rasista niti da imam nešto protiv drugih vjera ( vjeru uopće nisam niti spominjao ), samo ću reči da sam kao djete slušao crnu glazbu, a kao potvrdu toga šaljem vam link na jednu zgodnu stvar, malo stariju:

Međutim, ukoliko ste moj post ipak shvatili kao uvredu, ja se ovim putem ispričavam.

lp i ugodnu večer želim.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close