BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link [angry] [cry]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

zabrinjavajuće

u odnosu na listopad 2008. godine najveći porast nezaposlenosti zabilježen je u dobnim skupinama od 25 do 29 godina (32,6%) i od 20 do 24 godine (32%)

Snažan rast broja nezaposlenih reflektira brojne negativne trendove u gospodarstvu. Tako je on posljedica smanjenja industrijske proizvodnje što onda rezultira i manjom potrebom za radnicima. Osim toga, smanjenje broja zaposlenih i nezapošljavanje novih način je na koji poduzeća pokušavaju smanjiti svoje operativne troškove i spriječiti stečaj. S druge strane, porast broja nezaposlenih rezultirat će smanjenjem osobne potrošnje zbog smanjenja raspoloživog dohotka te tako još više usporiti oporavak gospodarstva. S obzirom na navedeno i na nepostojanje naznaka za skori oporavak realnog sektora, do kraja godine očekujemo i dalje dominaciju pritisaka na rast nezaposlenosti.

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/nezaposlenost-na-zavodu-za-zaposljavanje-31%2c8%25-vise-ljudi-nego-lani!,61259.html

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Ljud prodajte sve iz Hrvatske i odite u USA.
prednosti:
1. provizija (meni 3$)
2. kada raste bdi rastu i dionice
3. promet…e da promet prodate ili kupite a da cijenu niti ne pomaknete
4. nema muljanja
5. niti Hrvatskih političara

mane:
1. kada počne padati pada kao i kod nas
2. nema druge

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)
Ljud prodajte sve iz Hrvatske i odite u USA.
prednosti:
1. provizija (meni 3$)
2. kada raste bdi rastu i dionice
3. promet…e da promet prodate ili kupite a da cijenu niti ne pomaknete
4. nema muljanja
5. niti Hrvatskih političara

mane:
1. kada počne padati pada kao i kod nas
2. nema druge


Dok pada možeš i zaradit kod nas možeš samo gledat!!!!!

Uhljebe na ulicu!!!!!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

MOL: Kvartalna dobit 71 milijun dolara, najveće zasluge Ini

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/mol-kvartalna-dobit-71-milijun-dolara%2c-najvece-zasluge-ini,61291.html

Kakvi hebeni lopovski poslovi, pazite cigane, oni će muljažom zadržati ime Vemil a dobavljače će ostaviti bez novca…
Živio kapitalizam na hrvatski način! [rolleyes]

Vaš link

Kako bi izbjegla plaćanje dobavljačima i koliko-toliko u ovoj kriznoj situaciji sačuvala brend, kako tvrdi naš izvor, vlasnica Vemila Verica Resković odlučila je osnovati, zapravo preimenovati tvrtku u Informatika Vrbani, koja je samo pravni sljedbenik Vemila.

Informatika Vrbani prodala je brend Vemil i robu tvrtki Unusmedia, iza koje stoji današnji suprug vlasnice Vemila Verice Resković Tomislav Čović i koja je registrirana na istoj adresi kao i Vemil, kako bi ponovo mogli nastaviti poslovati, objašnjava naš izvor i napominje kako je to samo poslovna akrobacija kako bi se zavarali vjerovnici. Prema podacima s web stranica sudskog registra tvrtka Unusmedia osnovana je 28. listopada ove godine, što prema našem izvoru dodatno budi sumnju u izigravanje vjerovnika.

Pritom, tvrdi isti izvor, Informatika Vrbani, zapravo Vemil ide u stečaj, a dobavljači se mogu pozdraviti s novcem. Izvor napominje kako je prodaja robe i brenda nezakonita jer su dugovi nagomilani i Vemil/Informatika Vrbani neće biti u stanju ni približno pokriti dugove dobavljačima i vjerovnicima.

Podsjetimo, propast Vemila krenula je, kao i kod HG spota, koji je na kraju spašen, zbog duga prema dobavljačima, i to prije svega M SAN grupi i Recru. Tako su prije nekoliko mjeseci prestali isporučivati robu, dio robe koja je bila isporučena već je zaplijenjena, što je rezultiralo praznim dućanima, praznim web shopom i na kraju blokadama računa.

Svoja je potraživanja naplatio i Unicredit leasing koji je zaplijenio sva Vemilova vozila zbog neplaćanja leasinga.

Iako se nagađalo kako će Vemil spasiti neki strani investitor, a govorilo se i o prodaji nekim zainteresiranim domaćim kupcima, to se nije dogodilo.

http://www.bloomberg.com/markets/commodities/cfutures.html nafta grabi dalje [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Hebote koja bolesna zemlja
http://www.jutarnji.hr/iskoristili-anu-rukavinu-i-uzeli-milijun-kuna/356171/

Ukrast ce ti vodu iz oka ako ne zmirnes brzo

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Evo sve ide kao po loju

http://www.jutarnji.hr/slovenska-vlada-potvrdila-arbitrazni-sporazum/356155/

Nikad drzave, nikad mora, nikad vojske, nikad rata krvi i suza …
Samo lagano godinama: kradje, otimanje, ucjene, maltretiranje, spinovi i suradnja sa domacim izdajnicima
i krivi ni duzni dobijete teritorijalni izlaz na more i to na mjestu koje se slobodno moze okarakterizirati kao daleko najpovoljnija evropska prometno i energetsko cvoriste jer treba imati na umu da je buducnost EU prema CE i CEE.
Alaj ce se veselit Slovenci kad nasi majmuni potpisu.

Al zato smo mi dobili sporazum o arbitrazi, Clanak 9 i totalno neizvjesnu buducnost. Jedino je izvjesno da cemo se dalje rasprodavati.

E stvarno smo picke [bye]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

NI JEDNA JEDINA JEBENA RIJEC O DRZAVNIM INTERESIMA, PROMETU, LUKAMA, ENERGETICI, LNGiju, NAFTI I PLINU, EKOLOGIJI, RIBARIMA … PROCJENE RIZIKA … STRATEGIJE …

NISTA

A STA SU TO DRZAVNI INTERESI? – KAD JE DRZAVA SVEDENA NA PLJACKU LJUDI.

SEREM VAM SE SVIMA U DIPLOME, DOKTORATE, PUTOVNICE, STRANKE , REVOLUCIONARNU MLADOST, ISKUSTVO, SAVJETNIKE, LOBISTE, POVLASTENE PENZIJE I OFFSHORE RACUNE.
GOVNA JEDNA OVO VAM SE NECE NIKAD ZABORAVITI.
http://hr-hb.blogspot.com/2009/10/hrvatska-saptom-pade.html

Vas Jozo

PS Poklanjanje geostrateske pozicije Jadrana ce potpisati zena pod imenom Jadranka. [tongue]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Daj se Jozo skini ljudima s K više s tom galamom!

Poštovana burzovna publiko,

S obzirom da učestalo dobijam PM-ove sa upitima da li sam ja Governor, mogu vam reći da ste umalo pogodili. Naime osoba iz nicka Governor je moj stariji brat koji se odlučio povući sa burzovnih ulaganja i krenuo u naftni bussiness. Već danas ima let za Dubai. A meni je prenio sva svoja burzovna znanja i doktrine kao i dio kapitala koji mu nije bio potreban za ulaganja u naftne bušotine.

Evo tek toliko da znate. Ako ste imali sa njim nekakve prijepiske na PM ili što slično možete eventualno uputiti na mene, a ja ću mu proslijediti. On više neće pisati niti se baviti burzovnim ulaganjima, jer mu više nije u interesu pored upravljanja Kalifornijom, i novog naftong bussinessa, baviti se ulaganjima u papire.

Sa štovanjem,

Governorov mlađi brat, GUBERNATOR

New Report

Close