BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




http://www.dw-world.de/dw/article/0,,4786396,00.html
Evo jednog linka po tom pitanju.

Kolega curile mi sline, kapitalizacije ovih 15 izabranih je otprilike 3,4 book-a zagrebačke burze
[/quote]
Čitao sam nedavno da je nekom liku u Engleskoj neki predak ostavio u naslijeđe stan i garažu. Kad tamo u garaži neka prastara makina za par miliona.
[/quote]

To vam je ovaj bugatti o kojem se govori u tekstu ispod slike.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Kane,stara vozila su prava lova.
http://www.meritcars.com/
Jedan mali igrac,al ima ponudu taman za sitnu raju.
Lista je losa,jako loša.

................................................???????????????????

http://www.carandclassic.com/car/C110223/
da
http://www.carandclassic.com/car/C123631/
Fale vam ovi decki,osobno se ne bavim autima,al znam tko ima ovog Mercedesa,te sam ga vozio,
LUDNICAAAAAAAA.

................................................???????????????????

OVAJ POST ĆU POSVETITI ZLOČESTIM, ZLONAMJERNIM I BAHATIM FOFUMAŠIMA

Citat iz knjige Andre Kostolany:
Slom nekoliko velikih banaka i poduzetnika naveo je Andrea Kostolany-a na slijedeće.
Citat
………… I u toj siutuacija postao sam ohol, čak arogantan. Odjenuo bih crnu kravatu kako bih pokazao da sam „ u žalosti“ zbog burze. Za Alberta Oustirica cijeli je svijet bio u vatri i plamenu, a ja sam bio u pravu u odnosu na sve i svakoga i mogao sam uz svoju dobit na burzi inkasirati i dobit od oklada vezanih uz njegovu propast.
Običavao sam boraviti za svojim stalnim stolom u jednom restoranu pokraj burze. Onamo su dolazili prijatelji i suradnici brokerskih tvrtki koji su tada u Parizu nazivali burzovni meštri; neprekidno su donosili tečajeve i preuzimali naloge od mene. …………………………A upravu tu fiksnu patriotsku ideju iskoristio je jedan mali francuski Israel. Često je sjedio za stolom pokraj mene i pun zavisti pratio luksuzan život koji sam vodio, osluškivao je moje trijumfalne pjesme i promatrao divljenje ostalih. Prijavio me ( Da je to bio upravo on, doznao sam tek mnogo poslije). Izjavio je da je da ja navodno špekuliram na francuske rentne vrijednosne papire, protiv državnog kredita, protiv Francuske. Jednog dana uhitili su me u restoranu zajedno s dvojicom prijatelja. …………………….sa mnom su postupili kao kriminalcem. Slijedećeg dana pretresali su moj studio i sl. Dva tjedna poslije dobio sam ponovni poziv i na Prefesturu mi se prozentirao dekret: Gospodin Kostolany mora napustiti Francusku u roku od 48 sati“ potpisao pariški policijski visoki službenik…………………………………………………..
A onda sam u potpunosti rehabilitiran, sumnivi dosje uništen, dobio sam čak burzovnu karticu koju dandanas čuvam kao stalnu opomenu na opasnost od prenapuhane oholosti.

Ovo je moja omiljena knjiga, knjiga vječnog optimiste Andre Kostolany, knjiga koja je promijenila psihu i pomogla stotinama malih investitora. U gore navedenom citatu opisiva se sva oholost mladog čovjeka koji sve zna i sve može. Mudar čovjek (kada je pisao ovu knjigu već je bio starac) je svjestan toga prije ili poslije. Burza traje vječno, bit će puno prilika za uspjeh ali i za bankrot ega svih oholih ljudi.
Puno je oholih ljudi na mnogim temama koji likuju i vesele se nesreći i kako kažu "neznanju kolega" malih investitora.

Dragi prijatelji sve dođe na svoje.

Naši stari ljudi kažu“Kako siješ, tako žanješ“.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

e ovo je stvarno za nevjerovat … baš čitam to po tko zna koji put [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

jel se nedajte pise zajedno ili odvojeno?

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd


jel se nedajte pise zajedno ili odvojeno?

Pitanje na mjestu. Meni je neki dan jedan kolega rekao za "nije" da ne pišem u slogovima. Dugo je vremena prošli od škole a poslije se baš i nisam napisao pretjerano. Ja bi ovo vaše razvukao u 3 riječi. Npr. ne daj te ali se kladio ne bi. Nebi? [lol] Za da li sam siguran no nisam za je li.

who dares, wins


jel se nedajte pise zajedno ili odvojeno?

Ne dajte

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Glagol je DATI, a negacija ide odvojeno.

Npr. primiti, ali ne primiti, odvojeno.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ili glagol reći, a negacija ide odvojeno. Nemoj reći, i tak dalje.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ili glagol misliti, a negacija ide odvojeno. Ne misli, i tak dalje.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ili glagol micati, a negacija ide odvojeno. Ne miči, i tak dalje.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close