BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo Marinac je barem spasio imovinu, možda ne bi bilo loše da i neki od forumaša prepišu imovinu na žene i djecu?

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/marinac-prije-uhicenja-svu-imovinu-darovao-obitelji,61070.html

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!


Evo Marinac je barem spasio imovinu, možda ne bi bilo loše da i neki od forumaša prepišu imovinu na žene i djecu?
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/marinac-prije-uhicenja-svu-imovinu-darovao-obitelji,61070.html

prepisali bi oni ali im ne vjeruju [lol]

Evo izgleda da ce "gripa" napast i predjednicke kandidate
http://www.jutarnji.hr/predsjednicki-bi-kandidati-lako-mogli-oboljeti-od-svinjske-gripe/351585/

Aj posto oklada da ce prvi Kajin obolit od "svinjece gripe"?

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Premješteno iz teme: Best sale – dionice koje bi trebale svakako izači iz mog portfelja….


Greška. 0,03 znači 600€ Ajde to već ima smisla.

Kolega napisali ste da su stari auti oslobođeni poreza po prijedlogu. Evo best sell 31 godina stara Renault 4 od mog djeda u Holandiju. Ima li tko kakve dijelove od navedenog rariteta da ga malo uredim za prodaju.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Premješteno iz teme: Best sale – dionice koje bi trebale svakako izači iz mog portfelja….

Kolega i sad su u Holandiji stari auti oslobođeni nekih davanja. To mi reče jedan Holandez kojeg sam susreo u Pločama na plinskoj tankšteli. Imao je neki predpotopni VW sa crnim holandskim tablicama i kad je odvida oni nastavak za tankanje plina iz lajtunga mu je šiknuo metarski mlaz plina da sam se već vidio na onom Svijetu. Kaže mi on onda da nemam frke jer mu osiguranje plaća Kraljica.
Što se tiče ovog Renaulta upućujem vas na old tajmer klub premda i dobar Renaultov servis vam može nabaviti sve djelove. Pazite da bude orginal jer se to jako gleda. Moj senijor ima Opel Kadet C 77.g. i radi ko vurica.

who dares, wins

Premješteno iz teme: Best sale – dionice koje bi trebale svakako izači iz mog portfelja….

Znaju holandezi što valja. Večina starih auta je imala dušu. Mene je moj zubar navukao na oldtimere, čovjek ih ima šest i to kakvih plus dva motora, jedan Indian iz 1949 ako se ne varam i Harley-D iz 1973. A auti su MG model D 1958, Austin Healy ne znam godište, Porsche 911 iz 1972, Jaguar E type, Alfa romeo junior, a zadnja kupnja mu je RR iz 1971, auto je u komatoznom stanju, bolje da ne znam koliko će potrošiti na restauraciju toga, nije ni čudo da mu je žena rekla by -by prije neku godinu.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Premješteno iz teme: Best sale – dionice koje bi trebale svakako izači iz mog portfelja….

Samo vi vozite te oldautice,ja sam zadovoljan sa X6.
Hvala prodavacu na 30% rabata.
Danke BMW Solingen.

................................................???????????????????


Premješteno iz teme: Best sale – dionice koje bi trebale svakako izači iz mog portfelja….

Samo vi vozite te oldautice,ja sam zadovoljan sa X6.
Hvala prodavacu na 30% rabata.
Danke BMW Solingen.


Dobar, dobar. Da bi čovjek riječ rekao. Nisam trenutno u životnoj fazi kad se brije na aute ali kad me je to pralo nabavio sam si prvo auto pa tek onda vozačku.
Jesu li ti ovi u Solingenu dali bar kakav dobar nož na poklon?

who dares, wins


Premješteno iz teme: Best sale – dionice koje bi trebale svakako izači iz mog portfelja….
Samo vi vozite te oldautice,ja sam zadovoljan sa X6.
Hvala prodavacu na 30% rabata.
Danke BMW Solingen.

Poštovani, ja sam prošle godine nakon dugo godina traženja uspio pronaći i kupiti Alfa Romeo Giulia tip Giulia 1600 super, 1971 god. Ne znam kako ali sam uspio poprilično sniziti cijenu od tražene. Uložio sam do sad u nju oko 48k krznenih, još neki sitniji detalji i stanje možemo reći da je skoro tvorničko. Na cestu izlazi samo vikendom i to isključivo ako je sunčan i suh dan, a ostalo garaža i krpica.Hoćete li okladu da kada za deset godina budete prodavali tu neekološku hrpu njemačke gvožđurije, da ćete uspjeti dobiti samo polovicu novaca od onoga što ću ja za moju miljenicu za istih deset godina?
Ljudi moji raritetni auti su Vam najbolje potcjenjene fundametalne dionice, što je stariji i rjeđi to mu vrijednost više raste, naravno govorimo o tzv. value car-s ne o onima koji su bili u hiperprodukciji.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,4786396,00.html
Evo jednog linka po tom pitanju.

who dares, wins



Premješteno iz teme: Best sale – dionice koje bi trebale svakako izači iz mog portfelja….

Samo vi vozite te oldautice,ja sam zadovoljan sa X6.
Hvala prodavacu na 30% rabata.
Danke BMW Solingen.


Dobar, dobar. Da bi čovjek riječ rekao. Nisam trenutno u životnoj fazi kad se brije na aute ali kad me je to pralo nabavio sam si prvo auto pa tek onda vozačku.
Jesu li ti ovi u Solingenu dali bar kakav dobar nož na poklon?
[/quote]
Bio sam u tvornici, dobio sam 2 komada,nije nesto al…
Poznanik mi direktor tvornice,bas direktor da,sad je pred penziju,pravi švabo.Nije mi poklonio nikad nista,sad prvi put ta dva noža.
U Haribu prolazim bolje,pa ipak sam bio zastupnik za tu marku u jednoj zemlji.
Kolega,ne brijem na aute ,imam taj auto jel je bio povoljan te je u sustavu pdv-a,pa malo odbio.
Inace servisi me ne brinu,imam manji udio u jednom Bmw-salonu.

................................................???????????????????


http://www.dw-world.de/dw/article/0,,4786396,00.html
Evo jednog linka po tom pitanju.

Kolega curile mi sline, kapitalizacije ovih 15 izabranih je otprilike 3,4 book-a zagrebačke burze

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"



http://www.dw-world.de/dw/article/0,,4786396,00.html
Evo jednog linka po tom pitanju.

Kolega curile mi sline, kapitalizacije ovih 15 izabranih je otprilike 3,4 book-a zagrebačke burze
[/quote]
Čitao sam nedavno da je nekom liku u Engleskoj neki predak ostavio u naslijeđe stan i garažu. Kad tamo u garaži neka prastara makina za par miliona.

who dares, wins

New Report

Close