BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

malo hrvatskog mentaliteta, za promjenu.
http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/hrvatsko-selo-trebalo-bi-procvjetati-ulaskom-u-eu,61037.html

Premješteno iz teme: THNK (Tehnika d.d.)

Meni nije jasno toliko hvalisanje Tode.
Molim vas da mi malo objasnite.
Konzum -najskuplji,ne posluje sa najboljim od najboljih Gavrilovicem.
Tisak-pred Adrisovim preuzimanjem..ITD.
Jel vi znate koliko je firmi i radnika imao Toda 88 a koliko 92,nemate vi pojma,samo navijate.
Slabo je to,nije to ni ljepo ni moralno.

................................................???????????????????

Premješteno iz teme: THNK (Tehnika d.d.)


governer, 24.09.2009. g (na temi viadukt):

"ne usudim se prognozirati koja će od te dvije dionice više narasti u budućnosti, ali se usudim javno reći svoje mišljenje da je VDKT _bolja_ firma od HDEL, prema pokazateljima poslovanja unazad 5 godina, i IMHO jeftinija dionica trenutno, ( a i vlasnička struktura mi je nekako bolja) te dodatno uz činjenicu da imaju politiku dodjele dividende. Nadam se da će kad naplate ova potraživanja od države podijeliti i dividendu za ovu godinu koju su trenutno odgodili."

[thumbsup]

governer, neki dan:

"hebale vas sve te firme kod kojih stalno nekakve dodjele i prodavanje dionica i glupiranje sa tim dionicama, te radnicima te managerima te ovo te ono. TODA je ZAKON. Zamisli da Toda otpušta dionice po burzi ili paradira sa trezorskim dionicama? Morat će sve ovo kaj je izlistano na ZSE još puno žganaca najesti da bude makar do gležnja g.Ivici Todoriću i njegovim DELUXE akvizicijama."

[thumbsup]

ne kužim neku poveznicu između ova dva posta, pa ako nije problem da mi objasnite koja je vaša namjera.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: THNK (Tehnika d.d.)

governer, 24.09.2009. g (na temi viadukt):

"ne usudim se prognozirati koja će od te dvije dionice više narasti u budućnosti, ali se usudim javno reći svoje mišljenje da je VDKT _bolja_ firma od HDEL, prema pokazateljima poslovanja unazad 5 godina, i IMHO jeftinija dionica trenutno, ( a i vlasnička struktura mi je nekako bolja) te dodatno uz činjenicu da imaju politiku dodjele dividende. Nadam se da će kad naplate ova potraživanja od države podijeliti i dividendu za ovu godinu koju su trenutno odgodili."

[thumbsup]

governer, neki dan:

"hebale vas sve te firme kod kojih stalno nekakve dodjele i prodavanje dionica i glupiranje sa tim dionicama, te radnicima te managerima te ovo te ono. TODA je ZAKON. Zamisli da Toda otpušta dionice po burzi ili paradira sa trezorskim dionicama? Morat će sve ovo kaj je izlistano na ZSE još puno žganaca najesti da bude makar do gležnja g.Ivici Todoriću i njegovim DELUXE akvizicijama."

[thumbsup]

Premješteno iz teme: THNK (Tehnika d.d.)


hebale vas sve te firme kod kojih stalno nekakve dodjele i prodavanje dionica i glupiranje sa tim dionicama, te radnicima te managerima te ovo te ono. TODA je ZAKON. Zamisli da Toda otpušta dionice po burzi ili paradira sa trezorskim dionicama? Morat će sve ovo kaj je izlistano na ZSE još puno žganaca najesti da bude makar do gležnja g.Ivici Todoriću i njegovim DELUXE akvizicijama.

[thumbsup]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


Premješteno iz teme: THNK (Tehnika d.d.)


hebale vas sve te firme kod kojih stalno nekakve dodjele i prodavanje dionica i glupiranje sa tim dionicama, te radnicima te managerima te ovo te ono. TODA je ZAKON. Zamisli da Toda otpušta dionice po burzi ili paradira sa trezorskim dionicama? Morat će sve ovo kaj je izlistano na ZSE još puno žganaca najesti da bude makar do gležnja g.Ivici Todoriću i njegovim DELUXE akvizicijama.

[thumbsup]
[/quote]
Sad se čovjek pita
Tko je tu lud ?

................................................???????????????????

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Zašto zove maler Adris-u. joj. ne spominjati najuspješniju hrvatsku kompaniju niti u kontekstu sa ovim malerom.
Ma zaozbiljno i ja bi volio da se INGRA vrati korijenima u inžinjerstvu i energetici, a ostavi ovih javno privatnih govana s kojima se bakće, i s kojima tone u zadnje dvije godine.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Premješteno iz teme: ZVCV (Zvečevo d.d.)


prodaje se mikado u kanadi i u australiji i to već godinama (onaj s rižom). u svakom slučaju, uvijek može bolje iako mi je tužno kad vidim da ljudi kupuju milku koja uopće nije čokolada nego šećerna tabla, nezdrava i preslatka, a udio kakaa u njoj je minimalan, dok je u zvečevu udio kakaa najveći od svih dostupnih čokolada. a ja volim kad se na kupcu ne štedi. proći će još vremena kad će naši ljudi polako shvaćati da su te čokolade vrlo blizu lindt-a , a i taj slavni lindt ima puno kemikalija u sebi, dok ih mikado baš i nema. tko ne vjeruje, neka se sam uvjeri i pročita deklaraije. mikado ima vrlo malo emulgatora, dok ih čak i slavni lindt ima više. dakle, jedite zdravo, jedite mikado čokolade.

sve to stoji naš simpatični Delboyu, ali koga boli ona stvar koja čikolada ima šta u sebi kad ambalaža i brand awareness prodaju proizvod, znaš? Ne možeš uspoređivati Zvečevo sa marketinškom logistikom iza sebe koju KRAFT FOODS daje u brand MILKA. Ima ZVCV još puno žganaca jesti i znanja crpiti kako se radi poso, a okus i sastav čikolade nek prepuste kuharicama. To jedno s drugim veze nema.

I'LL BE BACK


Premješteno iz teme: ZVCV (Zvečevo d.d.)

prodaje se mikado u kanadi i u australiji i to već godinama (onaj s rižom). u svakom slučaju, uvijek može bolje iako mi je tužno kad vidim da ljudi kupuju milku koja uopće nije čokolada nego šećerna tabla, nezdrava i preslatka, a udio kakaa u njoj je minimalan, dok je u zvečevu udio kakaa najveći od svih dostupnih čokolada. a ja volim kad se na kupcu ne štedi. proći će još vremena kad će naši ljudi polako shvaćati da su te čokolade vrlo blizu lindt-a , a i taj slavni lindt ima puno kemikalija u sebi, dok ih mikado baš i nema. tko ne vjeruje, neka se sam uvjeri i pročita deklaraije. mikado ima vrlo malo emulgatora, dok ih čak i slavni lindt ima više. dakle, jedite zdravo, jedite mikado čokolade.

sve to stoji naš simpatični Delboyu, ali koga boli ona stvar koja čikolada ima šta u sebi kad ambalaža i brand awareness prodaju proizvod, znaš? Ne možeš uspoređivati Zvečevo sa marketinškom logistikom iza sebe koju KRAFT FOODS daje u brand MILKA. Ima ZVCV još puno žganaca jesti i znanja crpiti kako se radi poso, a okus i sastav čikolade nek prepuste kuharicama. To jedno s drugim veze nema.
[/quote]

Ja odlučio dati malkice podršku mikado, čokoladi. Ove njihove nove čokolade s chiliem, ona s narančom su im mrak, ma jedne od najboljih uopće što sam probao. Naredio sam doma da tko ide u trgovinu nema ulaska u kuću ako ne donese neku od ovih novih mikado-a, vrijedi i za mene. Jedva čekam probati ove nove što reklamiraju, mada, jutros bio usput u billa-i i nijednu od ove tri nove nisam vidio na polici.
Apsolutna zabrana kupnje bilo kojeg mikadovog ili svakog drugog proizvoda odnosi se samo na konzum. Ova mikado s chiliem u billi košta 12,10 kn, a u jebenom kozumu 16,40 krznenih. I bog zna kad uopće od konzuma dobiju pare, ovi drugi im barem plate u nekom razumnom roku. sorry konzumljupci. nemam papire zvečeva, samo mi se sviđa čokolada.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Konzum je najskuplji ,te najzaduzeniji lanac u HR. Ulaskom u EU ,njegova ce se piramida raspasti.
Prvi ce mu nogu postavit jako mocni Gavrilovic,a njega ce sljedit mali igraci,te sjedat na njegove racune,
Toda nije mag ni neki igrac ,vec politicki miljenik.
Takvi slobodnim trzistem,nestaju.

................................................???????????????????

Ups krivo napisao u gornjem postu, ne košta u konzumu 16,40, nego 14,60 krznenih ispričavam se, hebi ga svejedno je puno.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


Konzum je najskuplji ,te najzaduzeniji lanac u HR. Ulaskom u EU ,njegova ce se piramida raspasti.
Prvi ce mu nogu postavit jako mocni Gavrilovic,a njega ce sljedit mali igraci,te sjedat na njegove racune,
Toda nije mag ni neki igrac ,vec politicki miljenik.
Takvi slobodnim trzistem,nestaju.

Spija zna,da oni znaju,al isto zna,da oni nisu svjesni svog znanja.
Te da ce znanje,pobjedit neznanje,samo zato sto oni misle da znaju,al ne znaju.

................................................???????????????????

New Report

Close