BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala






Agrokor uvijek uz šampione i za šampione.. [thumbsup]

Uveo bih da djeca u školi moraju uciti o Ivici Todoricu koliko je taj covjek dobra načinio ovoj našoj prelijepoj domovini


Kaj Bandić ti je šampion?
[/quote]

Agrokor je šampion, Ivica Todoric je šampion…
A Bandicmi je u najmanju ruku faca
[/quote]

Ako te Todorić ne uzme za vozača onda će te Bandić sigurno uzeti za glasnogovornicu
[/quote]

[lol] [thumbsup]
[/quote]
hhhahahhahahahhahahahahahhahahaahahahahhah [thumbsup] [lol]

Cilj opravdava sredstvo.

Premješteno iz teme: Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala


[lol]

[lol] [thumbsup]

Premješteno iz teme: Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala





Agrokor uvijek uz šampione i za šampione.. [thumbsup]

Uveo bih da djeca u školi moraju uciti o Ivici Todoricu koliko je taj covjek dobra načinio ovoj našoj prelijepoj domovini


Kaj Bandić ti je šampion?
[/quote]

Agrokor je šampion, Ivica Todoric je šampion…
A Bandicmi je u najmanju ruku faca
[/quote]

Ako te Todorić ne uzme za vozača onda će te Bandić sigurno uzeti za glasnogovornicu
[/quote]

[lol] [thumbsup]

Molimo moderatore da ne piju dok sele postove s jedne teme na drugu jer cesto primjecujem da kod seljenja bude sve zbrckano i sa pogresnim rasporedom kako su postovi pisani.

I još nekaj, to sam zaboravio…..
Ledo je iznad 7 k gotovo 2 tjedna…
Tko god zeli moze prodati i mogao je prodati..
Tak da nemojte pricat pricu o navlacenju…svbi su imali jebenu priliku za zaradit, kome je dosta nek proda, kome nije nek ceka

04.10.09. | 22:06

governor | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 15178 | profil
korisnik od: 20.10.2007.
[Korisnik je offline] [Korisnik s iskustvom] [Iznimno popularan korisnik unutar zajednice] [Korisnik spada u skupinu 60% najbolje ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.] [Korisnik spada u skupinu 20% najlošije ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama moderatora.]
ocjena poruke
17%
zajednica

moderatori
Kolege, nadam se da ližete.

Sjetimo se da je Ledo usprkos lošem vremenu, te lošim turističkim makroekonomskim brojkama u 1H 2009 svejedno realizirao najbolji rezultat u povijesti kompanije. thumbsup

S druge strane imamo rujan iza nas koji je po statistikama jedan od najsunčanijih u zadnjih 10 godina. Također su makroekonomski rezultati turističke sezone, a ponajviše postsezone nadmašila očekivanja i dobrim dijelo pokrpala rupe iz prvog polugodišta.

Ako u jednadžbu uvrstimo prvu i drugu premisu, ne treba biti pretjerano pametan da bi se anticipirale neke stvari, jelte? proud

Samo nastavite s lizanjem. Ljeto, kao što vidite, i dalje traje iako je listopad.

Što se mene tiče, ja ližem i zimi. nikad ne posustajem thumbsup

Kao ni sa zdravim smrznutim povrćem uz svježe zamrznutu ribu kako bih u sebe unio najkvalitetnije proteine. Zato i jesam u ovakvoj formi thumbsup. Ljudi pripazite na prehranu i zdravlje.

Smrznuto je zdravo. LEDO thumbsup

04.10.09. | 23:32

DlZELAS | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 36034 | profil
korisnik od: 04.05.2009.
[Korisnik je online] [Korisnik s iskustvom] [Iznimno popularan korisnik unutar zajednice] [Korisnik je ocijenjen lošije od 60% aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.]
ocjena poruke
1%
zajednica

moderatori
da da, dobar post kolega governor, ledo je toliko bogat bjelancevinama, da u jednoj snjeguljici ima više proteina neg u kilu bifteka..

ja sam danas maznuo 2 kinga, sve za ledo sve za todu…

idemo ap ap thumbsup

4. Štetni po zdravlje

E- 220, 221, 224, 230, 231, 232, 233
E- 311, 312, 320, 321, 338, 339, (Zdenka mazivi sirevi, Zott Toast sandwich sir u listićima, Martinger sandwich sir u listićima, Anamarija Cappuccino), 340 (Anamarija Cappuccino, Arabesca Cappuccino Gold, Elite Cappuccino), 341
E- 407, 450 (Zdenka mazivi sirevi, Puris hrenovke), 461, 463, 465, 466 (pakirani sladoledi)

5. Dodaci koji uzrokuju rak

E- 123, 131, 142
E- 210, 211 (Zvijezda ketchup, Zvijezda light majoneza), 213, 214, 215, 216, 217, 239
E- 330 (Margo s maslinovim uljem, Margo Nova, Margo s jogurtom, Schweps bitter lemon, Zvijezda delicates umaci)

E-123 je jako otrovan i zabranjen u SAD, zajedno s E-110, E-123 (sadrže ih Haribo gumeni bomboni,
Treets i Smarties čokoladni bomboni, puding sa šlagom u plastičnim posudicama, zamrznutra riba
marke Iglo, vrhnje za kuhanje Crème-Fraiche, topljeni sirevi za mazanje, puding od vanilije.
E-330 je najopasniji dodatak (sadrže ga senfovi, neka bezalkoholna pića, meso rakova, neki sirevi i
glive u konzervi.

PREPORUKA: Koristite ovaj popis – radi se o Vašem zdravlju i zdravlju vaše djece.

AAAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

ledo 7400

A disu oni kaj vele da se nikaj iznad booka ne treba kupovat?
Oni kaj nemaju znanje
Imam BRUTALNO znanje, kupujem samo DELUXE dionice

Cekaj malo…zalozio dionice kazes…mislis na margin…pa kaj bi toda kupovao s tim marginom.
A druga prica, ak mislis da je zaduzio dodatno agrokor…al opet to nema veze onaj ko mu daje kredit ili uzeo obveznice, pa nije taj gledao cijenu na burzi vec je njegoa aparatura uvidila u bilancu i na temelju toga odlucuje a ne na temelju cijene na burzi

meni je ostalo jos leda ali sam dosta i rasprodavao..nikad se nezna, ovo ostane, tko zna dal ovaj kaj rešeta ko maxim po diviziji nekaj zna kaj mi neznamo

da evo Dizel i ja smo napucali Ledo na 7,5K. Svaki dan trošimo po preko nekoliko milja da ga napucamo i sad te na stotine dionica svakodnevno iskrcavamo naivcima rolleyes. Isto i Jnaf. Svaki dan po pola milje smo ulupavali od 2000 do 3500. Ne znam …al meni se čini da pol foruma boluje od nekog oblika šizofrenije.. umjesto da se prime knjige. Lopina pa sve ti piše.

Evo svi danas imaju priliku prodati ledo, da nebi kojekakvi novootvoreni nickovi pisali o drukanju..

Governor je na ovoj dionici dao STRONG BUY na 3 k, savjetovao da se ne prodaje bar do 7k, jer minimalno toliko vrijedi fundamentalno.

Meni vrijedi i više, a danas kad je crobex 10 % manje od lokalnog vrha, imate priliku prodati iznad 7k..

Ako smo Governor, Plavi, Geronimo, Media i ja “navukli” koga na LEDO, mi mu se ispricavamo, što u par mjeseci ima 200 % zarade a ne više

Damnašnja kupnja na ledu i promet svakako mogu potvrditi tocnost moga prethodnog posta..

SVI kojima ledo ne valja imaju priliku prodati po cijenama iznad 7 k..Ledo je oduvijek bio velikodušan i znao nagraditi svoje dioničare.

A sad nek iz svoje busije iskoce razno razni tipovi s preporukama o kupnji gradjevinara na 8 bookova, na njihovim ath vrijednostima, na vrhuncu u 2007 i još pootvaraju milijune zumbul-nickova pa nek napadaju cijenjene forumaše GERONIMA PLavog, Governora, Mediu…

Evo kome ledo nevalja, Kupnja vas časti s preko 40 komada iznad 7k

Ja sam rasprodao vecinu leda, meni je prosjecno donio cca 150 % u nekoliko mjeseci..
Ostavio sam kolicinu koju NE diram, jer s ledom se nikad nezna, uvijek moze iznenaditi i potegnuti

Dela Štico na leduko da mu je 20

Bez uvrede deca, ali čini mi se jako problematičnim hvaliti tog “Šticu” ( ako je to Štico na koga ja mislim ) jer je dotični mirovinski fond kupovao na ATH brdo precjenjenih dionica, od Ingre do desetine drugih budalaština.

Nemojte me krivo shvatiti, kužim ja da vam je drago da tako veliki igrač kupuje, ali nemojte da vam to bude jedini oslonac u odluci jer bi moglo biti kajanja.
A poslije hebanja nema kajanja! To jest možda ga i ima, ali boli glava od njega kao od lošeg alkohola.

AIIIIIIIIIII

kako se cisti ovaj ledo, opet sve do 7200

Što li to oni znaju

Naravno da sam prodao , gotovo 70 %…Zato kaj ne znam gdje ce trziste sa sigurnoscu, a imam 150 % na njemu u par mjeseci…30 % sam ostavio…nikad se nezna..
Mozda izbace konsolidirano, mozda ga toda proda, mozda ode gore iz zajebancije

Sve je palo, on je gotovo na ovogodišnjem ATH..

I još nekaj, to sam zaboravio…..
Ledo je iznad 7 k gotovo 2 tjedna…
Tko god zeli moze prodati i mogao je prodati..
Tak da nemojte pricat pricu o navlacenju…svbi su imali jebenu priliku za zaradit, kome je dosta nek proda, kome nije nek ceka

Bandiću odakle ti pare?
Da to nisi slucajno "posudio" nase novce?

http://www.javno.com/hr-hrvatska/bandic-bez-racuna-isplatio-80-tisuca-kuna_281662

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Evo ako ima još netko kome nije jasno za što su ameri ratovali u Iraku…..

Galbraith zbog nafte u središtu skandala

Izdano: 12:58 14. studenog 2009

Redakcija Business.hr

Bivši veleposlanik SAD u Hrvatskoj Peter Galbraith pod udarom je norveških i američkih medija koji ga optužuju da je zloupotrebom političkog utjecaja htio zaraditi sto milijuna dolara na iračkoj nafti, prenosi Jutarnji list.

pokaži ostale vijesti: Afere

* članak

Galbraith zbog nafte u središtu skandala

Utjecajni demokrat Galbraith je bio istovremeno angažiran kao savjetnik norveške naftne kompanije DNO i kao savjetnik vlade iračkih Kurda. Preko DNO-a dobio je značajan udio u kurdistanskom naftnom polju u Iraku, dok je istodobno pomagao kurdskoj vladi da osvoji autonomiju i upravu nad svojim naftnim rezervama. Bivši veleposlanik u Hrvatskoj u tom poslu trebao je zaraditi preko 100 milijuna dolara, a prije dva mjeseca napustio je radno mjesto u Afganistanu zbog svađe s nadređenim, Kai Eideom. Galbraith je momentalno udarna afera u Americi, pogotovo od kad je priču objavio utjecajni New York Times. List otkriva da je i sam političar dobio udio u naftnom polju u Kurdistanu, i to nakon što je omogućio da DNO dobije svoje poslove. Galbraitha NYT predstavlja kao utjecajnog bivšeg veleposlanika koji je utjecao na stavove moćnih američkih političara poput senatora Josepha Bidena i predsjedničkog kandidata demokrata Johna Kerryja, a protiv optužbi se brani činjenicom kako u to vrijeme nije bio službenik niti američke niti iračke vlade. ”Istina je da sam se bavio poslovnim aktivnostima koje su bile u skladu s mojim političkim uvjerenjima. Vjerujem da je moj rad za DNO i druge naftne kompanije pomogao da se stvori naftna industrija koja Kurdistanu daje ekonomsku osnovu za željenu autonomiju. Iako sam imao poslovni interes, ne vidim u čemu bi bio konflikt”, rekao je bivši veleposlanik.

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

http://www.youtube.com/watch?v=krPiLs18lzw&feature=related

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

New Report

Close