BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

13.02.08. | 16:29

plavi | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 1770 | profil
korisnik od: 28.02.2006.
[Korisnik je offline] [Korisnik sa dugotrajnim iskustvom] [Iznimno popularan korisnik unutar zajednice] [Korisnik je ocijenjen lošije od 60% aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.] [Korisnik spada u skupinu 40% najbolje ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama moderatora.]
ocjena poruke

zajednica

moderatori
Inaće u zadnjih par tjedana izašla su još 2 jača igrača iz dionice u potpunosti, opet ponavljam nemojte me pitati koji putem privata jer to ne smijem niti ću reći zbog tajnosti podataka. Puno fondova je podebljalo ulaze zadnjih tjedana + ulaz par novih + još neki veći igrači. Svakom bih preporučio da ode u SDA po knjigu dioničara i napravi uspredbu sa onim recimo od prošle godine. Ima se što za vidjeti.

Mehanizacija i radna snaga to je ono što im je nedostajalo , a ovom kupnjom to žele dobiti.
Nema više skupih kooperanata , ovime imaju svoju vlastitu radnu snagu u mehanizaciju.
Meni se čini odlična sinergija.

01.04.09. | 08:24

flyer | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 1863 | profil
korisnik od: 06.03.2006.
[Korisnik je offline] [Korisnik sa dugotrajnim iskustvom] [Popularan korisnik unutar zajednice] [Korisnik spada u skupinu 60% najbolje ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.] [Korisnik spada u skupinu 20% najbolje ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama moderatora.]
ocjena poruke
52%
zajednica

moderatori
Prošli tjedan kad sam zvao Ingru rekli su mi (Danko Družijanić) da će radovi trajati još naredni tjedan (dakle ovaj) i onda nakon toga se očekuje realizacija uporabne dozvole.

Premješteno iz teme: Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

13.02.08. | 16:01

plavi | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 1770 | profil
korisnik od: 28.02.2006.
[Korisnik je offline] [Korisnik sa dugotrajnim iskustvom] [Iznimno popularan korisnik unutar zajednice] [Korisnik je ocijenjen lošije od 60% aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.] [Korisnik spada u skupinu 40% najbolje ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama moderatora.]
ocjena poruke

zajednica

moderatori
Ako se ne varam netko je prodao 253 komada INGR po 36 000 kada je počistio kompletnu kupnju ostalo mu još 95 komada. TRebao je pričekati samo nekoliko sekundi da proda.
Evo mu odgovora na kupnji novih ca. 80 komada.tongue

Premješteno iz teme: Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala


Evo moj prijedlog, tema GIPK.
Inače to je bila valjda jedina dionica na ovom svijetu i bližoj okolici, gdje nitko nije zaradio.

Kao da su se svi dogovrili : aklamacijom – pušimo:

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1927&pg=10

A evo i legendarnog posta:


Zahvaljujem bljedolikima što mi besplatno ( Manitu će vam platiti, hi,hi,hi ) dižete temu.[smiley2] Najgore je kad se o dionici uopće ne piše.
I loš publicitet je bolji od nikakvog ( za one koji nisu pohađali fakultet več su završili srednju školu ).

Inače ja se za GIPK uopće ne bojim za razliku od vas. Da firma ne valja ne bi direktor pokušao prevariti sve dioničare. To je jasno. Za sve ostalo tu je USKOK, poskok ili kako se već zove ta institucija, hi,hi,hi
Držite mi je i dalje na prvoj stranici voditi, ću vas na utakmicu Werder Dinamo besplatno ( skoro ko Maminjo BBB ) a dobiti ćete i lizalicu.

Pozdravlja vas NR i moli da malo pljujete po Dalekovodu, hi,hi,hi kaže da vam dobro ide.[smiley2][smiley2][smiley2]

Inače cijela tema je za smijati, osim onima koji su izgubili novac, sl. kao i tema NACE.

lp
[/quote]

HAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAAH

Po to nebi kupio ni da mi đabe daš….

Zato je samo jedan iskonski i istinski poglavica na ovome forumu ….VELIKI GERONIMO

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

Ova naša Ingra je dionica koju kupiš i možeš spavati zimski san.
U stvari nekoliko zimskih sna, barem tamo negdje do 2010. godine.

Tko se malo bolje informira saznat će da oni imaju ugovorenih poslova do 2010. da mogu rasti minimalno 30-40 % godišnje sa prihodima i dobiti. Pa koja to tvrtka ne bi poželjela? Dakle da ništa novo ne ugovore, mogu mirno spavati i raditi ono što imaju već pod ugovorima ( i osigurano kod HBOR-a ).
Može li bolje? A ljudi moji, može , u dogledno vrijeme na vidiku su tri ogromna posla koja može sklopiti Ingra, a to su redom: Stubaki, Alžir, Aerodrom.Dakle, ako ništa drugo , možemo rasti polako ali sigurno, međutim u svakom slučaju iznad prosjeka tržišta , tamo negdje do 2010. Ako ništa ne ugovore novo, što je teško za očekivati. a ne zaboravimo da je na snagu stupila CEFTA koja najviše mogučnosti u dobivanju poslova na JI Europe otvara upravo našim građevinarima.
Ima li sigurnije dionice u hrvata?Mislim da ne.

07.11.07. | 22:07

plavi | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 1770 | profil
korisnik od: 28.02.2006.

Da stvarno neobično čim Karoje nešto napiše odmah rastemo.
Preko 55 000 i dalje potpora od preko 200 komada na kupnji.
Ona prva stotka što je načeta neki dan je obnovljena.
Dakle ne bojte se.
Ja se samo pitam jedno, a to je slijedeće:
kada i ako ustanove ovi kupci,da im nitko neće uvaliti ove silne milione koje čekaju na bidu ( trenutno najjača dionica u HR po omjeru K/P u korist kupnje btw. ), morat će , a što, a valjda malo krenuti skupljati na više?
Ne?
Danas u VL-u članak o Trigranitu i njihovim planovima za ulaganja u HR.Znamo tko im je partner u HR.

12.02.08. | 17:38

plavi | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 1770 | profil
korisnik od: 28.02.2006.
[Korisnik je offline] [Korisnik sa dugotrajnim iskustvom] [Iznimno popularan korisnik unutar zajednice] [Korisnik je ocijenjen lošije od 60% aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.] [Korisnik spada u skupinu 40% najbolje ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama moderatora.]
ocjena poruke

zajednica

moderatori
blueman

vipy: " he, he, kad su neki u medjuvremenu kupili…cool " Takvi ce i prerano izletiti… Vidjet ces. Ja sam uzimao i po 53 i uopce mi nije bad..

Znači tebi sam prodao par komada po 53 000 wink

Premješteno iz teme: Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

Pa niti ne možeš to kupiti, delistirano, je svi su popušili – filter Jugoslaviju.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

Evo moj prijedlog, tema GIPK.
Inače to je bila valjda jedina dionica na ovom svijetu i bližoj okolici, gdje nitko nije zaradio.

Kao da su se svi dogovrili : aklamacijom – pušimo:

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1927&pg=10

A evo i legendarnog posta:


Zahvaljujem bljedolikima što mi besplatno ( Manitu će vam platiti, hi,hi,hi ) dižete temu.[smiley2] Najgore je kad se o dionici uopće ne piše.
I loš publicitet je bolji od nikakvog ( za one koji nisu pohađali fakultet več su završili srednju školu ).

Inače ja se za GIPK uopće ne bojim za razliku od vas. Da firma ne valja ne bi direktor pokušao prevariti sve dioničare. To je jasno. Za sve ostalo tu je USKOK, poskok ili kako se već zove ta institucija, hi,hi,hi
Držite mi je i dalje na prvoj stranici voditi, ću vas na utakmicu Werder Dinamo besplatno ( skoro ko Maminjo BBB ) a dobiti ćete i lizalicu.

Pozdravlja vas NR i moli da malo pljujete po Dalekovodu, hi,hi,hi kaže da vam dobro ide.[smiley2][smiley2][smiley2]

Inače cijela tema je za smijati, osim onima koji su izgubili novac, sl. kao i tema NACE.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala


Bolje bit Todorićev vozač ili glasnogovornik Bandića nego propustit cijeli bull market i od jada kupovat u Lidlu.


Bas to sam i ja kolegi napisao…..

Ma Todoric je kralj, a onaj zamak duhova je ionako pred bankrotom, pa tamo nebi ni mravi jeli one njihove čokolade kolko su odvratne…

Samo domaće agrokorove proizvode treba kupovat…

Todoricu treba prodat jnaf, sve brodare,hrvatske vode i šume….. treba mu to poklonit, a ne prodat…

Cak mu i prosvjetu treba poklonit da skreše svim nesposobnim profesorima placu a podigne sebi i svojoj fenomenalnoj upravi!!!!!

[/quote]

tako je SVE TODORIĆU!! I ZDRAVSTVO TODORIĆU!! [thumbsup] [thumbsup] pa da vidiš reforme!!!

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala


Bolje bit Todorićev vozač ili glasnogovornik Bandića nego propustit cijeli bull market i od jada kupovat u Lidlu.


Bas to sam i ja kolegi napisao…..

Ma Todoric je kralj, a onaj zamak duhova je ionako pred bankrotom, pa tamo nebi ni mravi jeli one njihove čokolade kolko su odvratne…

Samo domaće agrokorove proizvode treba kupovat…

Todoricu treba prodat jnaf, sve brodare,hrvatske vode i šume….. treba mu to poklonit, a ne prodat…

Cak mu i prosvjetu treba poklonit da skreše svim nesposobnim profesorima placu a podigne sebi i svojoj fenomenalnoj upravi!!!!!

[/quote]

tako je SVE TODORIĆU!! I ZDRAVSTVO TODORIĆU!! [thumbsup] [thumbsup] pa da vidiš reforme!!!

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

Bolje bit Todorićev vozač ili glasnogovornik Bandića nego propustit cijeli bull market i od jada kupovat u Lidlu.


Bas to sam i ja kolegi napisao…..

Ma Todoric je kralj, a onaj zamak duhova je ionako pred bankrotom, pa tamo nebi ni mravi jeli one njihove čokolade kolko su odvratne…

Samo domaće agrokorove proizvode treba kupovat…

Todoricu treba prodat jnaf, sve brodare,hrvatske vode i šume….. treba mu to poklonit, a ne prodat…

Cak mu i prosvjetu treba poklonit da skreše svim nesposobnim profesorima placu a podigne sebi i svojoj fenomenalnoj upravi!!!!!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

kolega ne mogu oni drukati na rast jer su izbezumljeni ostali u cashu a Ledo odradio 200%, zato su i otvorili veliku depresiju i malu vojsku multin ikova da izgleda da ih je više. jadno. baš kao i njihov dućan Lidl.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

Wanderlei

Nemojte se smijat, bolje bit Todin vozac nego propustit cijeli bull market…

Kupujte u konzumu, volite agrokor, poštujte dinastiju Todorića!!!

Ucite svoju dijecu o velikanima hrvatskog gospodarstva, ucite djecu u školama o najvecem i najpoštenijem Hrvatu—plemenitom IVICI TODORIĆU

p.s drukajte na todinim dionicama za rast!!!!!!!!!!!!!!!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

Bolje bit Todorićev vozač ili glasnogovornik Bandića nego propustit cijeli bull market i od jada kupovat u Lidlu.

I'LL BE BACK

New Report

Close