BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Dosad smo imali val 1 gore, val 2 dolje, krenuo je 3 val, odradio (1) i sada (2).
Što to znači?
To znači da slijedi najmoćniji val ikada u povijesti burzovnog trgovanja.

BRUTALNI VAL 3 od 3!
To je val iznad svih valova, jednostavno morate biti u njemu do samog kraja.


Moze graf?
[/quote]

Možda ovaj?


Gledajući GRAF BDI-a slijedi nam korekcija na brodarima. BDI pred linijom BIG BEAR-a, probiti je neće!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

@crna guja

komplimenti za plahtu! imamo novog D. Margetica… [thumbsup]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

*crnaguja*
…neznam da li je baš sve tako za dotičnog gosp. ali da je politika kurva a samim time svi koji su u njoj teško mogu ostati čisti-čast izuzecima-to je tako…tako je manje više u cijelom svijetu… možda niste znali ali politika, veliki biznis i kriva religija su tronožac kojim se vlada i upravlja ovim planetom…nikakvo čudo da u tim organizacijama nalazimo legla koje čini sva zla na zemlji…stoga nam nema spasa dok se ne dogode korjenite promjene cjelokupnog svjetskog sustava…to će se sva sreća dogoditi i neće se još duugo čekati…mi živimo u zadnjem dijelu posljednjih dana za koje se znakovi ispunjavaju već od prvog svjetskog rata…ovo nije moja mudrost-samo prenosim ono štoje od davnina zapisano-sve se ispunilo do sada pa će još i ovo malo što je preostalo…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Dosad smo imali val 1 gore, val 2 dolje, krenuo je 3 val, odradio (1) i sada (2).
Što to znači?
To znači da slijedi najmoćniji val ikada u povijesti burzovnog trgovanja.

BRUTALNI VAL 3 od 3!
To je val iznad svih valova, jednostavno morate biti u njemu do samog kraja.

Moze graf?
[/quote]
Zar treba graf?

Kad ja kažem vrijeme je za početak brutalnog vala 3 od 3 onda je tako!


Kad ja kažem vrijeme je za početak brutalnog vala 3 od 3 onda je tako!

Molim te mi objasni kakav je to brutalni val 3 od 3, a paralelno s njime korekcija brodara?
Pa crobex ne može gore ni dok su brodari flat a kamoli da još i padaju.

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

?



Kad ja kažem vrijeme je za početak brutalnog vala 3 od 3 onda je tako!

Molim te mi objasni kakav je to brutalni val 3 od 3, a paralelno s njime korekcija brodara?
Pa crobex ne može gore ni dok su brodari flat a kamoli da još i padaju.
[/quote]
Vidiš da laprda

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.




Dosad smo imali val 1 gore, val 2 dolje, krenuo je 3 val, odradio (1) i sada (2).
Što to znači?
To znači da slijedi najmoćniji val ikada u povijesti burzovnog trgovanja.

BRUTALNI VAL 3 od 3!
To je val iznad svih valova, jednostavno morate biti u njemu do samog kraja.

Moze graf?
[/quote]
Zar treba graf?

Kad ja kažem vrijeme je za početak brutalnog vala 3 od 3 onda je tako!
[/quote]

[cool]
[cool]
[cool]
[cool] [cool]
[cool]
[cool]
[cool]
[cool]
[cool] [cool]
[cool]

Evo graf [cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@Dizelaš,
budući da imam čast da sam osobno upoznao onog starog Iveka, molio bih te da ga više ne miješaš s nikakvim likovima na ovom forumu, čak ni s thompsonom (koji ti ionako već dugo tu ne piše)… a s drugima i pogotovo. Ivek ti već 2 godine ovdje ne piše, od onoga vremena kad je ljude upozoravao da iziđu na vrhu (!!!) bull-rally-a! Čovjek ima daleko važnijeg posla od ovog našeg forumića…
nhf


@Dizelaš,
budući da imam čast da sam osobno upoznao onog starog Iveka, molio bih te da ga više ne miješaš s nikakvim likovima na ovom forumu, čak ni s thompsonom (koji ti ionako već dugo tu ne piše)… a s drugima i pogotovo. Ivek ti već 2 godine ovdje ne piše, od onoga vremena kad je ljude upozoravao da iziđu na vrhu (!!!) bull-rally-a! Čovjek ima daleko važnijeg posla od ovog našeg forumića…
nhf

daj nemoj bit smiješan

I'LL BE BACK

Kolega tony…

Nažalost ne mogu postupiti u skladu s tvojim zahtjevom.

Odi na moj novac pa pogledaj kaj taj tip piše…od 670 bodova spx500 najavljuje raspad..
Ne poznam ga, neznam kako se zove ni ko je ni šta je , ali po njegovim postovima ocekuje armagedon, a i ekipa koja ga zna kaze da je tip malo …

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



@Dizelaš,
budući da imam čast da sam osobno upoznao onog starog Iveka, molio bih te da ga više ne miješaš s nikakvim likovima na ovom forumu, čak ni s thompsonom (koji ti ionako već dugo tu ne piše)… a s drugima i pogotovo. Ivek ti već 2 godine ovdje ne piše, od onoga vremena kad je ljude upozoravao da iziđu na vrhu (!!!) bull-rally-a! Čovjek ima daleko važnijeg posla od ovog našeg forumića…
nhf

daj nemoj bit smiješan
[/quote]

Upravo tako, koliko gluposti od te sekte medveda. Jednom pogodili vrh i stalno se hvalisaju, a mjesec dana prije toga uvjeravao puk da IGH ide na 1.000.000 kuna a Ingra na 10.000.000. Strava!!! Jednom rječju jadno da jadnije ne može biti. NOVAC, SVETI NOVAC!!! [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Thompsona za predsjednika!!!!!!!!

Duhovnost
Thompson s obitelji na audijenciji kod pape prije Mesića
Dan prije no što je u audijenciji kod pape Benedikta XVI. bio predsjednik Stjepan Mesić, papa je primio i našeg pjevača koji će uskoro dobiti četvrto dijete
Autor: Ivana Carević/VLM
12.11.2009 11:11
Thompson s obitelji na audijenciji kod pape prije Mesića
(Foto: Davor Puklavec)

Marko Perković Thompson s obitelji je jučer bio u posjetu papi Benediktu XVI. Pjevača je papa primio dan prije predsjednika RH Stjepana Mesića, a posjet je dogovoren prije dva mjeseca.

Prema riječima Thompsonova menadžera Zdravka Barišića inicijativa za ovaj posjet došla je iz crkvenih krugova, a pjevač koji će uskoro dobiti i četvrto dijete objeručke je prihvatio ovu ponudu.

Uskoro opširnije…

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

New Report

Close