BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pustite vi vaše mokre snove kolega Dizelaš, jel još držite Ledo kupljen na 20000. To je ključno pitanje! [thumbsup]

Kolega badman, neznam odakle vam te informacije…
Ja sam ledo kupio poprosjecnoj cijeni 3 k
Pa sad me zvao neki badman i rekao tocno ovo " proklet bio onaj Čejen koji me nagovorio na kupnju mmtz po 80 kn"

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

A de je brankica?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ja sam vec rekao da sam spreman besplatno odrzati seminar iz TA, Geronimo je spreman pomoci im oko makroekonomije, Governor oko mikroekonomije..

Ja ču komšija da pričekam da vidim očel dalekovod sutra opet dole. Strong buy je bio na 390 pa ako padne ispod 370 odma če da se prijavim kod tebe na tehničku analitiku. Može i kod ostalih komšija na ovu makro i mikro ekonomiju. Nekako mi deluje da če pre da bude mikro nego makro! Ima da portfelji budu ko onaj časopis – “Moj Mikro”.


Predlazem naslov "Od milijuna do pučke kuhinje"

Jel iz ličnog iskustva?

Nevjerovatno, Dizelaš se raspkmezio kao mala beba!
Svejedno njegova Izjava je za pohvalu jer moram priznati da je bio dosta arogantan i bahat do sada i nevjerovatno "brutalno" pun sebe.
Istina je da neki imaju gubitke jako gadne, jezim se od pomisli da je netko taj isti VDKT nekad kupovao po 4500kn u nadi da će nešto zaraditi, u nadi da ulaže u budućnost firme, sebe i svoje obitelji.
A da mu je sad taj VDKT samo 380kn.
Svaka kriza je prolazna i jednom kad završi cijene dionica će se vratiti kroz koju godinu tamo gdje su bile. Jer zakon burze i valova je takav.



Predlazem naslov "Od milijuna do pučke kuhinje"

Jel iz ličnog iskustva?
[/quote]
Odličan post kolega, baš znate nasmijati. Brutalno poznavanje šala.
Pa evo neki dan je bio primjer u USA, bivši NBA player spava na ulici.
Uspio čovjek spiskati silne mijune a da nije sebi ništa kupio.
Evo 1 prijedlog:
Od milijunaša i brodskih kontejneraša do kopanja po kontejneru

Dosad smo imali val 1 gore, val 2 dolje, krenuo je 3 val, odradio (1) i sada (2).
Što to znači?
To znači da slijedi najmoćniji val ikada u povijesti burzovnog trgovanja.

BRUTALNI VAL 3 od 3!
To je val iznad svih valova, jednostavno morate biti u njemu do samog kraja.


Dosad smo imali val 1 gore, val 2 dolje, krenuo je 3 val, odradio (1) i sada (2).
Što to znači?
To znači da slijedi najmoćniji val ikada u povijesti burzovnog trgovanja.

BRUTALNI VAL 3 od 3!
To je val iznad svih valova, jednostavno morate biti u njemu do samog kraja.

Moze graf?

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

@ dizelaš,
svaka čast!



Koelge iveki, badmani, kingovi ,gripe, profesori fedye…

Pa nisam vamja kriv kaj mene ljudi volei poštuju a vas smatraju za neznalice

Iako pitam se zasto vas smatraju neznalicama…

evo nekoliko razloga..

IVEK 123/ H5N1/ thompson/virubus/ ivek 666

Ovo je lik koji je u 7.mjesecu 2007. predvidjao da će IGH na 25000 kn, THNK 20000, INGR na 120 000

I sad on nama drzi predavanja..

Pazite sljedeci paradox..

Na crobexu od 125o bodova priziva opcu kataklizmu, savjetuje panicnu rasprodaju..

Kad je rasprodao jnaf, i tjednima uvjeravao svoje decke da se "ide dolje" poludio je doslovce kaj je crobex otišao sa 1800-2300..

A tip se sprema vec godinama za nuklearni rat, gradi zemunicu i kupuje masovno zalihe parizera i oružja [lol] [lol]

Kolega dizelaš molim Vas da pošaljete meni/mi bačvu znanja, jer ako imate vremena i volje raspravljati s svim i svakim, a pogotovo s Ivekom aj molim Vas pošaljite tu bačvu.

Sad se fakat ne šalim, molim Vas za pomoć i pošaljite mi ako nije problem znanje.

Unaprijed zahvaljujem
[/quote]

e ne može laliću. nema za tebe znanja zato jer si prodo Ledo po 5300 da kupiš Zvijezdu i brijao da tamo ima fundamentalnog gapa. Nema tamo ničega, a fundamentalne gapove određujem JA. Kolega Dizelaš nemojte mu dati bačvu jer je bio zločest. Ali ako se popravi i pokaže da je zreo za znanje onda mu pošaljite pa da si i on malo zaradi.

I'LL BE BACK

http://www.vecernji.hr/vijesti/kutle-intervjuu-grijesio-sam-jer-sam-bio-mlad-nezreo-clanak-49089

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!


Puno ljudi je navučeno na kojekakve dionice u samom vrhu ovog bull run-a unutarn bear marketa. Neću spominjati pojedine dionice niti imena ali svi znamo jako dobro o kome je riječ.

Da evo DIZEL ija nadrukali PBZ mirovinca da lupa po LEDU po7300 već tri tjedna bez prestanka.

Nego kolega,hvala vam na JNAF-u po 2000 kojeg ste mi udijelili, a isti sam vam vratio po 3600 kad vam je odjednom postao super.

Daj se plz kloniraj, treba nam takvih još. kako bih inače zarađivao [undecid]

I'LL BE BACK

New Report

Close