BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

badman…
Kad uložiš nekoliko desetaka tisuca kuna u knjige i blumberg godišnje kao Geronimo, kad provedeš nekoliko tisuća sati proucavajuci makroekonomiju kao Veliki poglavica, onda ce ti biti jasno zasto je Geronimo najbolji od najboljih!!!

Ulazi u znanje a ne u dangubljenje i provociranje.

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Sory dečki, ali meni taj vaš "poglavica" baš ne djeluje najuvjerljivije,nhf, pa majku mu staru najavljuje neke FFA već tjednima kako će radi njih podivljati cijene brodara a oni nasukani ko Marko Polo, božemiprosti!

Mislim da je ćorava kokoš davala prognoze do sad bi nešto pogodila?
Baš kao i onaj tko je otvorio temu Bull Market?? Taj je dao dreku pljusku, ide to up a ono minus da ti se jaja smrzu………

Pogođeno nema šta

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Premješteno iz teme: ULPL (Uljanik plovidba d.d.)


Sory dečki, ali meni taj vaš "poglavica" baš ne djeluje najuvjerljivije,nhf, pa majku mu staru najavljuje neke FFA već tjednima kako će radi njih podivljati cijene brodara a oni nasukani ko Marko Polo, božemiprosti!

Mislim da je ćorava kokoš davala prognoze do sad bi nešto pogodila?
Baš kao i onaj tko je otvorio temu Bull Market?? Taj je dao dreku pljusku, ide to up a ono minus da ti se jaja smrzu………

Pogođeno nema šta

Taj VELIKI POGLAVICA je prognozirao rast BDI indexa koja se naravno dogodila i opet je BRUTALNO pogodio…Geronimo je nenadmašan u svojim prognozam i jasno mi je da ljudi teškog ega poput vas to teško podnose..

on se nije gurao na bid hdela kao vi, vec je savjetovao strong sell na 305 kn…
o
Jasno mi je da ga provocirate jer je izuzetno uspješan, a vi ste navikli da vam vasi jataci plešu kako vi svirate…

Nemate autoritet, a ni identitet, jer s toliko nikova vas nitko više ne shvaca ozbiljno..

lijep pozdrav

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Razlika izmedju "bratije" i Velikog Poglavice Geronima je u tome što geronimo uvijek napiše kada kupuje i kada prodaje..

Oduvijek ima samo jedan nick i njiome je stekao poštovanje i respekt na ovome forumu

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Ja nikoga ne provociram , samo postavljam pitanja koja su logična i pomažu forumskoj zajednici da sazna što više o eventualnoj investiciji, da ne ulete ko muhe na govno, što neki prijedlozi stvarno i jesu!

Nhf

Prepuštam vam temu, iako i ćorava kokoš bi do sada nešto pogodila, a vi i vaš "poglavica" niste pogdili ništa.
Vjerovatno ne bi pogodili ni zid od štaglja sa deset metara?

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Premješteno iz teme: ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Kolega radijator

Nemojte iznosti laži,jer zahvaljujuci Geronimu i njegovim znanjem ostvarili smo nevjerojatne rezultate..

Sve imamo dokumentirano na forumu kada smo kupovali i kada smo prodavali, naravno uvijek sa istim nickom, za razliku od vaših zumbul nickova..

Nemate niti kredibilitet niti autoritet, a da bi ga stekli nije dovoljno laganje i držanje monologa po birtijama,vec korektan i marljiv rad kakav je doveo VELIKOG POGLAVICU geronima do ovog statusa NAJBOLJEG

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Kolega Benzinac nemojte se ljutiti, ali niste u pravu. Svaki put pogriješite, baš kao i sa temom Bull market do 21XX. godine.

Ne čini li vam se glupo tako nazvati temu?

Ja u krčme ne idem cajke ne slušam alkohol ne pijem! Dakle vi to nešto insinuirate iz vlastitog iskustva pretpostavljam?

ali obećao sam da neću više pisati na ovoj temi, pa red je da održim riječ.

Ćao

O&O

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Premješteno iz teme: ULPL (Uljanik plovidba d.d.)


Kolega Benzinac nemojte se ljutiti, ali niste u pravu. Svaki put pogriješite, baš kao i sa temom Bull market do 21XX. godine.

Ne čini li vam se glupo tako nazvati temu?

Kolega informator

Pogledajte naslov teme ili nabavite naocale…
indexi su narasli 70 -100% meni je to bio bull…

JA sam vam otvorio temu "oporavak trzista kapitala" na dnu dna…pa malo pogledajte prvi post..ah da vjerojatno ste tada prodavali u panici na crobexu 1300…

Odmorite se malo, ulozite u znanje, pa ce i gubitak biti manji,a zarade vece..

l.p

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: ULPL (Uljanik plovidba d.d.)


badman…
Kad uložiš nekoliko desetaka tisuca kuna u knjige i blumberg godišnje kao Geronimo, kad provedeš nekoliko tisuća sati proucavajuci makroekonomiju kao Veliki poglavica, onda ce ti biti jasno zasto je Geronimo najbolji od najboljih!!!

Ulazi u znanje a ne u dangubljenje i provociranje.

Kolega Dizelas ne znam zašto se tako obraćate i pokušavate omalovažavati mene i moj rad. Vidite ja nisam bio aktivan na forumu ali neke stvari su me ponukale da postanem aktivan. Pričate o nekakvom znanju i dangubljenju, navodite velike uspjehe i histerično se obračunavate sa svima koji ne puše mlaćenje prazne slame. Ja nikog nisam vrjeđao da nema znanja i nikad se nisam hvalio svojim uspjesima.

Pa eto neću sad navoditi šta je bilo u cjeloj 2009. jer nisam hvalisavac. Samo da se dotaknemo nekih preporuka Grupa (više ili manje vidljivih)
1. Belje na 100
2. Dlkv na 390
3. Adpl na 75
4. Ulpl na 710
Zastanimo tu na trenutak, nema potrebe da idemo dalje.

Moje preporuke su bile prehrambeni sektor, posebice Podr. Dok je bila na 280. I sam sam je tada kupio. Usporedite cijene preporuka Grupa i moju preporuku. A sve je bilo jasno dokumentirano u trenutku kad sam JA kupovao. Šta se tiče znanja pokušao sam prenjet malo znanja iz knjigovodstva (iz dobrohotnosti jer i ja baš kao i vi želim pomoći ljudima) ali vidim da to nije imalo smisla. I dalje nema odgovora na neka pitanja koja sam postavio…

No imate pravo, idem ja ulagati u znanje upravo sam dobio novi broj RRIFa. Vi svi samo nastavite tuć po asku. Ugodan pozdrav.

……ja sam……….
…….ponukan cinjenicom da u zadnje vreme na forumu svi ulazu u znanje i to nesebicno prenose medjusobno jedni drugima ,pazljivo citajuci , malo sam se pogubio
………toliko sam se pogubio da sam zaboravio pitati da li ima koja plemenita dusa da ulozi nesto para u mene
pofuk



Popijač novi ministar, Milinović u vrhu

http://www.jutarnji.hr/popijac-novi-ministar—milinovic-drugi-covjek-u-vladi/342214/

Đuro Popijač demantirao da je on novi ministar gospodarstva

Odakle vam to? Ja za to nisam čuo – kazao je kratko Đuro Popijač iz HUP-a upitan je li točno da je on novi ministar gospodarstva. I neslužbeni izvori iz Vlade demantiraju da je Popijač novi ministar gospodarstva.

Vaš link
[/quote]

Pričekajmo sutra da se Jaca vrati iz Makedonije pa možda i objavi tko će biti novi ministar gospodarstva. Po meni osobno postavljanje gosp. Popijača bi bio dobar potez kojim bi se napokon pokazalo da postoji dobra volja da se nešto pokrene i da tako bitno mjesto nije isključivo politička pozicija. S obzirom na prošle poslove gosp. Popijača i milje iz kojeg dolazi to bi moglo dati nadu privatnim poduzetnicima i SMB firmama koji su jednih od najpogođenijih ovogodišnjim "antirecesijskim" mjerama vlade.
Istina da je to samo jedan čovjek, ali krenimo korak po korak…

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


http://seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/stjepan-igrec-varteks-u-sest-mjeseci-mora-otpustiti-barem-1200-radnika,60742.html

Sve treba zatvoriti i ljude poslati kućama. RAD kao takav ukinuti, a sav proračunski novac podijeliti između HDZ-ovaca i nekih još sa strane. Ne dozvoliti nikome više RAD, ZABRANITI im izlazak iz tih kuća te neka se samo vesela braća HDZ-ovaca.

Jer HDZ zna

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close