BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

15.05.07. | 14:08 | THNK (Tehnika d.d.) ivek123 | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 8936 | profil
korisnik od: 07.02.2007.

ocjena poruke

zajednica –
moderatori

THNK kraj godine – 16-20K

jako dobro si ovo prognozirao….imaš kakav komentar?
Naravno da ne , nego sa svojim jatacima sada ponovno prognoziraš gluposti-smak svijeta [bye] [bye] [yawn] [yawn]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


jako dobro si ovo prognozirao….imaš kakav komentar?
Naravno da ne , nego sa svojim jatacima sada ponovno prognoziraš gluposti-smak svijeta [bye] [bye] [yawn] [yawn]

Ja ne prognoziram ništa. Ovo mi je drugi post. Drugi prognoziraju. Možda su u pravu. Možda nisu. Što ako jesu? [proud]

Vojska “jataka” svaki dan sve veća. Sve manje keša u opticaju. Kome prodati dionice?

MY PRECIOUS!!!!

ZSE EQUITY PREVIEW
Zagrebačka burza: Globalna tržišta signaliziraju pozitivni preokret
9.11.2009 9:32:13

ZAGREB – CROBEX bi se mogao odmaknuti od 2.100 bodova, ako će investitori i dalje više vjerovati globalnim nego domaćim signalima.

Mislim da ce danas brana na HT-u popustiti i neko će brutalno biti u minusu. A prognozirana cijena 300 kn, ma da nebi, na temelju čega , pada prihoda, svakim danom jače konkurencije ili nešto treće…

Auuu… ode 105000 komada dok si rekao keks, ode brana kvragu… spašavaj glavu ko stigne…

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Vrana

Jako mi je žao kaj si tako nervozan…zao mi je sto nisi ušao na dnu i uživao u ovom velikom rastu..
Moj savjet ti je da pocnes ulagat u znanje jer vidis da ništa drugo nemože nadoknadit manjak znanja.
DA si imao znanje, nebi na Medvjeđem brlogu predlagao otvaranje "Ispovjedaonice", već bi šutio i kupovao ko mutav na 1300..

Manje vrijeđanja drugih korisnika i više ucenja pa će i rezultati biti bolje, a kompleksi i frustracije manje [bye]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Kolega Vrana

Nemojte biti nervozni.

Meni je jasno da ste zbog svog neznanja ( nije to sramota) izgubili velik dio svog portfelja, da ste sada ljuti ne sve i svakoga, ali jedini nacin da postanete uspješan investitor je da pocnete ulagat u znanje.

Nije smak svijeta što ste sve prodali na dnu crobexa , vec vaš tvrdoglav stav, gdje umišljate da vama ucenje i ulaganje u znanje nije potrebno.

Opet napominjem, žao mi je što niste ništa zaradili i što ste propustili ovaj rast, ali nemorate zbog toga biti drski i bezobrazni..

Ako vam treba savjet ili poduka na burzi, slopodno se javite, rado ću vam pomoci, ili vam mogu posuditi onu vrecu knjiga koju smo procitali nas nekoliko i postali uspješni investitori.

Lijep pozdrav i ugodan dan

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ako vam treba savjet ili poduka na burzi, slopodno se javite, rado ću vam pomoci, ili vam mogu posuditi onu vrecu knjiga koju smo procitali nas nekoliko i postali uspješni investitori.

Lijep pozdrav i ugodan dan

Ajde ak nije problem daj tu vreću knjiga, postaj ju tute.

Bio bi zahvalan i to bi pomoglo izglađivanju naših nesuglasica.

Unaprijed zahvaljujem.

Uprava Podravke protiv Tedeschija: Neće nas napadati netko sa srednjom školom

http://www.nacional.hr/clanak/71015/uprava-podravke-protiv-tedeschija-nece-nas-napadati-netko-sa-srednjom-skolom


Uprava Podravke protiv Tedeschija: Neće nas napadati netko sa srednjom školom

http://www.nacional.hr/clanak/71015/uprava-podravke-protiv-tedeschija-nece-nas-napadati-netko-sa-srednjom-skolom

A da ti veleumovi malo skoknu do Emila, na seminar kako se vodi kompanija prije nego se proseru ovako.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


Uprava Podravke protiv Tedeschija: Neće nas napadati netko sa srednjom školom

http://www.nacional.hr/clanak/71015/uprava-podravke-protiv-tedeschija-nece-nas-napadati-netko-sa-srednjom-skolom

A da ti veleumovi malo skoknu do Emila, na seminar kako se vodi kompanija prije nego se proseru ovako.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Ovo je možda i najpametnije šta možemo napraviti, prestati trgovati… Očito je da nas šišaju kako stignu i hoce , a kad nema trgovine nit se ko bogati nit netko gubi, pa da vidimo do kada to tako može… Možda se nekome upali kakva lampica pa se neke stvari dovedu u red !

New Report

Close