BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@DIZELAŠ Sve si to fino napisao.Pošto povremeno pratim obaj forum,čini mi se da nisi napisao najbitniju stvar.
Naime ,odmah da ti kažem da sam i ja uspješan na burzi ,možda i uspješniji od tebe pa nisam stalno po forumima ko ti.To sam ti htio reći,čemu tolika prisutnost ,piskaranje o pojedinim dionicama,a imaš tako brutalno znanje.A da o tvojim analizama i grafovima i ne govorim.Daj reci tu ljudima makar jedan suvisli razlog ,čemu tolika prisutnost po forumima,a imaš ,kako ti voliš reći, brutalno znanje.

Zelim pomoci ljudima, a prkositi ovim provokatorima..
Ja volim kad ljudi zarade, drago mi je kad svojim savjetom nekome pomognem…

A isto tako me smeta nepravda kad drugi koji su ogorceni svojim neuspjehom, konkretno maloprije vrana, vrijeđa i omalovažava tuđi uspjeh..

Ako trebate savjet ili pomoć, rado cu vam pomoci, makar mislim da vama to nije potrebno, jer ste napisali da ste vrlo uspješni…

Eto, možda ja vas kontaktiram oko trgovanja na burzi, svatko dobronamjeran je dobrodošao u moje društvo..

Lijep pozdrav i ugodan vikend
[/quote]

Dragi kolega DIZELAŠ,mada nemam namjeru s vama ovim putem polemizirati,već neko vrijeme je teško a ne primjetiti,vas i "vaše kolege" da upotrebljavate riječ brutalno znanje, a s obzirom da u jednom postu veličate skromnost(branitelji),teko mi je to spojit.Još samo da vam kažem u vezi vaše namjere da pomažete drugima,pa zar mislite da ima toliko naivnih da vam to povjeruje.Ovaj narod je toliko puta izvaran da više nitko nikom ne vjeruje,a kamoli tamo nekom forumašu.Ne znam ,valjda vi imate neku svoju strategiju,i vi najbolje znate je li vam pali ili ne .Šta se mene tiče to je premalo da bi se povjerovalo,meni treba nešto ,konkretno,dokazi isl.
Ne bi volio da se ovo pogrešno shvati,ali jednostavno mi je taj vaš izraz "brutalno znanje" postao iritantan, a ničim potkrjepljen(za širu masu).Najblaže rečeno – neskromno
I još na kraju,da vi tako dobro zarađujete na temelju vašeg "brutalnog znanja",ne bi vi tu javno to govorili,znači nešto drugo je tu posrijedi.Svatko ima svoj mozak pa neka sam zaključi.JA ZNAM,a nemam "brutalno znanje"

http://www.rtl.hr/program/vruca-linija/3994/
Film o boiler roomovi večeras na RTL.
Vin Diesel kao broker. [thumbsup]

Pogledao ga nedavno. Nije mi bas nesto da ne kazem da je bezveze. Prvih pol sata, 45 min su mi fora di prikazuje kako ekipa operira, a onda kasnije se razvodni… To je moj dojam.

Downside risks to growth remain


Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

A kaj onda fond ne otvorite? S obzirom na rezultate pomeli bi konkurenciju.

p.s.
Plavog nisam ni spomenuo u postu na koji si se referirao

Možda ste na dobrom tragu kolega??!!

[rolleyes]
U pravu ste za ovo za rezultate, pa tko zna,

kaže se, stara narodna – Onome ko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

lp

[/quote]

Plavi-ako mislite osnovati fond,potrudite se banirati ga ovde na forumu.
Siguran sam da će biti pregršt interesenata.
I ja sam možda jedan od njih.

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)


Kolega Governer, ima podosta nickova koje bi ovako mogli citirati, a nastavi li njihova brača s pokušajima diskreditacije mojih prijatelja vrlo rado cu ih u narednom periodu podsjecati kakve postove su pisali..

kolega DIZEL, ljudski je griješiti i svako je od nas nešto pogriješio na burzi. Netko više netko manje. Ja sam svoje velike pogreške u 2008 debelo platio, ali sam zato krvavo stečeno znanje što na vlastitim pogreškama što sa dubokim bačvama punih knjiga i DELUXE dionicama u 2009 debelo naplatio.

Ono što je na ovom forumu tužno su učestala diskreditiranja kolega koji su uspjeli maksimalno iskoristiti 2009 kao godinu zarade. Tolika ljubomora i sujeta od nekih kolega je preočigledna iako se oni prave flegmatici, pa onda spadaju na niske grane najnižim lažima, floskulama i ničim izazvanim uvredama. Zbog jednog takvog sam i moderiran, samo iz razloga što se branim istom mjerom. Evo već treći puta u dva tjedna. Ali šta je tu je. STAY HUNGRY [thumbsup]

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)

Kolega Governer, ima podosta nickova koje bi ovako mogli citirati, a nastave li njihova brača s pokušajima diskreditacije mojih prijatelja vrlo rado cu ih u narednom periodu podsjecati kakve postove su pisali..
Prvo cemo zapoceti s onima koji ih manjen bole,citirat cemo manje važne nickove, a ovisno o njihovom ponašanju, svi ce doci na red, da pošteni forumaši uvide njihove postove nastale iz neznanja ili čistog drukanja..

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)

Kolega Dizelaš. Žao mi je šta ste se malo zajapurili ja sam pitao kolegu Governora i on mi je uljudno odgovorio. Koliko se ja sjećam cjena Blšć je bila na 335 kn samo 2.11. kada sam i kupio. Kolaga Governor je bolje prodao i čestitam mu na tomu ja sam prodao ispod 400 jer sam osjećao neobjašnjivi strah.

A to sa mojom prognozom priznajem da sam teško pogrješio i uključio sam se tek kasnije. Čemu vrjeđanje i proglašavanje neznalicom? Ja recimo vas izuzetno cjenim jer ste se kao feniks izdigli nakon onih teških pogrešaka kada ste kupovali Ledo na 18-20 K. čestitke na uspjesima!

Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)



Kolega Governor, a zašto raspravljate s ovom neznalicom???
Nakon što mu jenajavljen oporavk tržišta kapitala, ovaj isti BADMAN je predvidio pad crobexa na 700-800 bodova i cijeli rast proveo u kešu..
Zato i je tako ogorcen na Vas mladog i vrlo uspješnog investitora!!!!
[thumbsup]

Ma kolega DIZEL, pa znate da sam ja uvijek za argumentiranu raspravu, pa čak i sa kolegama koji između redaka iz nekog razloga žele diskreditirati neke druge kolege. Meni je žao ako je kolega Badman cijeli ovaj rast proveo u kešu. Nadam se da je iz toga nešto naučio i generirao novo znanje.
[/quote]

Ne znam odkuda vam ovo kolega Governor. Da sam proveo u kešu rast. Čemu sad to? Ljepo sam vam rekao šta znam i moguće je da grješim. No koliko se sjećam 335 kn je bilo samo 2.11. Nebitno. Dopuštam da grješim. Neka me se ispravi slobodno. Zar više niti jedan forumaš ne smije napisati svoje mišljenje jer će ga se proglasiti neznalicom i ili zlobnikom koji želi diskreditirati druge [angry]

Uostalom, ako vam to nešto znači kupio sam ADPL upravo kada ste vi počeli pisati o toj firmi. I još držim ali nemam potrebe tu pisati jer ste vi dobro pokrili ovu temu. Čestitam dobrom picku. [thumbsup]

Evo stotke da vam popravim ove jedinice [thumbsup]

Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)

Badmane, ledo je bio dobar pick po 18…mogli ste ga uredno prodat iznad 21k…dajte vi meni takav pick, samo mi nemojte savjetovat građevinare na ATH…

A nemate znanje jer ste na 1250 bodova crobexa predvidjali pad sve do 700 bodova, pa tek onda rast

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)


Kolega Governor, a zašto raspravljate s ovom neznalicom???
Nakon što mu jenajavljen oporavk tržišta kapitala, ovaj isti BADMAN je predvidio pad crobexa na 700-800 bodova i cijeli rast proveo u kešu..
Zato i je tako ogorcen na Vas mladog i vrlo uspješnog investitora!!!!
[thumbsup]

Ma kolega DIZEL, pa znate da sam ja uvijek za argumentiranu raspravu, pa čak i sa kolegama koji između redaka iz nekog razloga žele diskreditirati neke druge kolege. Meni je žao ako je kolega Badman cijeli ovaj rast proveo u kešu. Nadam se da je iz toga nešto naučio i generirao novo znanje.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)


Odličan potez kolega Governor. Meni je taj dan upalo isto nešta malo sitno Blšć a i Plavom. Samo mi nije jedna stvar jasna. Kolega Plavi se stalno ismijava burek trejderima a po tome ispada da je on takav. 105 komada je cjelokupna trgovina taj dan. Znači 105-40 vaših- 30 mojih = x kom od Plavog?

I on je baš kao i mi kupio na dnu.

iskreno ne sjećam se više koji je dan bio, da li pon,da li utorak ili srijeda kad sam ja kupio. A Plavi je kupovao BLSC preko nekoliko dana, a ne samo u jednoj transakciji kao ja.

I'LL BE BACK

Ima li kakva lova na vidiku …( čitaj: zalutali inozemni investitori….) da se malo
podignu cijene tih dionica kod nas….., pa, ovo je već sramota….?!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close