BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?



Manje sam transparentan unazad neko vrijeme, samo djelomično, jer tako i tako napišem nakon par dana,ali baš vam, veleštovani kolega neću reči što sam kupio.

Tako je kolega Plavi, nemojte im reći što kupujete. Onda bi svi brutalno zarađivali. Neka sami ulože u znanje! [thumbsup]
[/quote]

Koje mrklo znanje? Koliko ja vidim znanje se zove Geronimo a ti samo parazitiras ko krpelj.
[/quote]
Ja bih vas kolega zamolio da mene ne spominjete jer kolege Governor i Plavi imaju veliko znanje i meni je cast sto sa tim kolegama mogu razmijeniti misljenja oko situacije na trzistu i pojedinih dionica.Za ulazak u nase drustvo je potrebno ispuniti jedan mali uvijet a to je da u nekoj od kategorijia(FA,TA,makroekonomija …itd.) posjedujete brutalno znanje.Svi koji ga imaju su dobro dosli.

SAM PROTIV SVIH

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

Gospodo, ako se smijem umiješati u raspravu, koliko čitam neke postove vidim neki od vas ostvarujete zbilja impresivne prinose. Pošto ja nemam blage o burzi ja bih zbilja volio kad bi postojao fond koji bi mi donosio i upola od prinosa koji ste ostvarili. Bio bih jako sretan ako biste vi to otvorili pa da se ja ne gnjavim s učenjem o dioničarstvu već da to povjerim profesionalcima.

My name is Badel. Mali Badel 003

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

A kaj onda fond ne otvorite? S obzirom na rezultate pomeli bi konkurenciju.

p.s.
Plavog nisam ni spomenuo u postu na koji si se referirao

Možda ste na dobrom tragu kolega??!!

[rolleyes]
U pravu ste za ovo za rezultate, pa tko zna,

kaže se, stara narodna – Onome ko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


kaže se, stara narodna – Onome ko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Jedino stara narodna nije rekla koja vrata. Pakla ili raja?
[/quote]
ako samog sebe(zanimljivo da svatko voli druge,sebe,ne baš) izanaliziraš barem upola pomno kak dionice vjerujem da svatko zna koja mu budu otvorena jednog dana [rolleyes]

http://www.youtube.com/watch?v=XUhcTi0GtyE

Dobar trkač ne podiže iza sebe prašinu. 🙂

Just another day in paradise


Za ulazak u nase drustvo je potrebno ispuniti jedan mali uvijet a to je da u nekoj od kategorijia(FA,TA,makroekonomija …itd.) posjedujete brutalno znanje.Svi koji ga imaju su dobro dosli.

Kad je prijemni?

Just another day in paradise

nevjerojatno!! opet su me zamoderirali a jedino što sam napravio je odgovorio Alienu na iz čista mira plasiranu provokaciju, laž i neisitinu i uobičajene uvrede ispod pojasa sa njegove strane. I sada sam ja zbog toga zamoderiran [shocked]. Frapantno i fascinantno!! Umjesto da se njega zamoderira na preko nekoliko tjedana, zamoderiralo se mene koji se branim. Ja mogu shvatiti da je masa ljubomorna na mlade kolege koje brutalno zarađuju na DELUXE dionicama našeg genijalca, najvećeg poduzetnika na ovim prostorima g. Ivice Todorića, ali ne mogu shvatiti dvostruke kriterije koje su previše uzeli maha na ovom forumu!!

a da ne spominjem kolegu SAMPI-ja kojeg se kompletno baniralo sa foruma!!! Čovjeka sa brutalnim znanjem o DELUXE dionicama!! SRAMOTA.

I'LL BE BACK

Svaka cast velepostovani kolega guverner i meni fali sampi kakO i vama SAMPI VRATI SE !!!!!!!

Krasno. Ostat cemo izgleda bez jednog od najvecih trajekata (ako nije i najveci – nisam ziher jel Marko Polo najveci ili Mate Balota)

http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2009/11/08/0012006.html?pos=n0

@Alien

Zašto ima tako velike uši?? [shocked]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



@Alien

Zašto ima tako velike uši?? [shocked]

Tko sad? Pas? Da bolje cuje valjda [smiley]

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)

Ovi seljaci su prave mazge.
Sa ničim zadovoljni nisu.

Treba ih sve odhebat pa neka gnoje zemlju svojim prstima. Strava.
Stalno se nekaj bune a obrađuju 2h i misle kako obrađuju enormno zemljište. Neš ti 2h.

Majko mila koji mulci.
Naši seljaci dobivaju veće poticaje od EU, obrađuju u prosjeku 60% manja zemljišta a seru u prosjeku 30 puta više nego seljaci iz EU.

A niti ptkm nebu imao neke koristi od ovog. Ma treba prodat ptkm i gotovo

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close