BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Uskoro ću organizirat BESPLATAN seminar iz podrucja tehnička analiza, kako uspješno pratiti trendove na burzi..
Razmišljam s još par kolega održati nekoliko seminara iz TA, naravno potpuno besplatno..
Svi su dobrodošli..

Još cu ovo sve na vrijeme najaviti.


Ovo zvuči kao ruka pomirenja prema opoziciji….?. [thumbsup]
znam da nerado primate visoke ocjene, ali ipak stotka

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Evo našao sam jedan zanimljiv test. Kakav ste tip tradera?
Vaš link

Odgovorite na pitanja i kliknite send. Ako ne želite dobivat newsletter samo izmislite neki mail.
Meni je ispalo Planning trader. Ja zadovoljan. [cool]

Downside risks to growth remain

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Evo našao sam jedan zanimljiv test. Kakav ste tip tradera?
Vaš link

Odgovorite na pitanja i kliknite send. Ako ne želite dobivat newsletter samo izmislite neki mail.
Meni je ispalo Planning trader. Ja zadovoljan. [cool]

"You are a
Strategic
Trader "

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

Cestitam! Koga su naveli kao primjer? Meni je bio Ed Seykota iz Market wizardsa.

Downside risks to growth remain

Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)

Kolega Beeblbrox,

Ako smatrate da forum nije mjesto da hvalimo druge korisnike, onda isto tako nije mjesto ni da ih se blati…
Pa ovdje postoji hrpa ljubomornih, egoističnih, samodopadnih kompleksaša koji misle da se cijeli svijet mora vrtiti oko njih..
Pa neki od njih imaju po 30-40 nickova i svakodnevno otvaraju novi…
Pozivaju se na braniteljske zasluge, na revolt, na loš ručak kaj im žena skuha..

Pravi branitelji nikada ne pričaju javno o sebi, ne isticu se, ne koriste "izmišljene braniteljske udruge"…

U svojoj uskoj obitelji ima 2 hrvatska dobrovoljca, ali oni nemaju potrebu svakodnevno to isticati, niti ja to istcem..

To njima a i meni služi na ponos i čast, a to su stvari koje nemoramo djeliti s javnošcu da bi dobile na vrijednosti.

PLAVI je izuzetno pošten i korektan momak, a svi koji ga napadaju pucaju od ljubomore jer je uspješniji od njih, zahvaljujuci svome ucenju, marljivosti i ulaganju u znanje

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?



I ja sam malo kupovao danas.
Bitno je da se trži.

Transparentno nadasve. Kao i uvijek.
[/quote]

Manje sam transparentan unazad neko vrijeme, samo djelomično, jer tako i tako napišem nakon par dana,ali baš vam, veleštovani kolega neću reči što sam kupio.
A onda kada napišem što sam kupovao, možemo opet onu okladu, vi uložite 5 000 HRK, a ja 50 000 HRK.
I birajte dan kad mislite da sam nešto izmislio, ako budete u pravu Vama 50 000 HRK, ako budete u krivu meni 5 000 HRK.

Pa može li to bolje , recite mi molim Vas????

Kaže se, stara latinska – Neka bude pravda, makar propao svijet.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)


Kolega Beeblbrox,

Ako smatrate da forum nije mjesto da hvalimo druge korisnike, onda isto tako nije mjesto ni da ih se blati…
Pa ovdje postoji hrpa ljubomornih, egoističnih, samodopadnih kompleksaša koji misle da se cijeli svijet mora vrtiti oko njih..
Pa neki od njih imaju po 30-40 nickova i svakodnevno otvaraju novi…
Pozivaju se na braniteljske zasluge, na revolt, na loš ručak kaj im žena skuha..

Pravi branitelji nikada ne pričaju javno o sebi, ne isticu se, ne koriste "izmišljene braniteljske udruge"…

U svojoj uskoj obitelji ima 2 hrvatska dobrovoljca, ali oni nemaju potrebu svakodnevno to isticati, niti ja to istcem..

To njima a i meni služi na ponos i čast, a to su stvari koje nemoramo djeliti s javnošcu da bi dobile na vrijednosti.

PLAVI je izuzetno pošten i korektan momak, a svi koji ga napadaju pucaju od ljubomore jer je uspješniji od njih, zahvaljujuci svome ucenju, marljivosti i ulaganju u znanje


Kolega Dizelas, uopće nisam shvatio vaš post. Što mi zapravo želite reći. Možete li to malo pojasniti.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?




I ja sam malo kupovao danas.
Bitno je da se trži.

Transparentno nadasve. Kao i uvijek.
[/quote]

Manje sam transparentan unazad neko vrijeme, samo djelomično, jer tako i tako napišem nakon par dana,ali baš vam, veleštovani kolega neću reči što sam kupio.
A onda kada napišem što sam kupovao, možemo opet onu okladu, vi uložite 5 000 HRK, a ja 50 000 HRK.
I birajte dan kad mislite da sam nešto izmislio, ako budete u pravu Vama 50 000 HRK, ako budete u krivu meni 5 000 HRK.

Pa može li to bolje , recite mi molim Vas????

Kaže se, stara latinska – Neka bude pravda, makar propao svijet.

lp

[/quote]

Vase vrijeme za oklade je isteklo. Kad ste trebali za njih pokazati petlju niste ju imali. Sad nisam zainteresiran vise. Trebam li zbilja to crtati?

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

E sad cu se ja umjesat..

Kolega GERONIMO i ja mislimo da je plavi vrhunski ionvestitor i jedan od rijetkih koji ima brutalno znanje..
Plavi nije nikakav krpelj GERONIMU vec se jedan drugoga jako dobro nadopunjuju u znanju
Vrhunski zna izanalizirat tvrtku i dionicu, ima odlicne vizije za tvrtke koje ce biti u konjukturnom ciklusu, a i vješto zna izbjeci tvrtke koje su u problemima..

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


E sad cu se ja umjesat..

Kolega GERONIMO i ja mislimo da je plavi vrhunski ionvestitor i jedan od rijetkih koji ima brutalno znanje..
Plavi nijke nikakav krpelj GERONIMO vec se jedan drugoga jako dobro nadopunjuju u znanju
Vrhunski zna izanalizirat tvrtku i dionicu, ima odlicne vizije za tvrtke koje ce biti u konjukturnom ciklusu, a i vješto zna izbjeci tvrtke koje su u problemima..

A kaj onda fond ne otvorite? S obzirom na rezultate pomeli bi konkurenciju.

p.s.
Plavog nisam ni spomenuo u postu na koji si se referirao

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?



E sad cu se ja umjesat..

Kolega GERONIMO i ja mislimo da je plavi vrhunski ionvestitor i jedan od rijetkih koji ima brutalno znanje..
Plavi nijke nikakav krpelj GERONIMO vec se jedan drugoga jako dobro nadopunjuju u znanju
Vrhunski zna izanalizirat tvrtku i dionicu, ima odlicne vizije za tvrtke koje ce biti u konjukturnom ciklusu, a i vješto zna izbjeci tvrtke koje su u problemima..

A kaj onda fond ne otvorite? S obzirom na rezultate pomeli bi konkurenciju.
[/quote]

A kaj se ti brineš za to? [wink]

Vidim da se ovdje ljudi jako brinu što drugi rade a ne beru svoju brigu…ne mislim sad tu direktno na tebe

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


E sad cu se ja umjesat..

Kolega GERONIMO i ja mislimo da je plavi vrhunski ionvestitor i jedan od rijetkih koji ima brutalno znanje..
Plavi nije nikakav krpelj GERONIMU vec se jedan drugoga jako dobro nadopunjuju u znanju
Vrhunski zna izanalizirat tvrtku i dionicu, ima odlicne vizije za tvrtke koje ce biti u konjukturnom ciklusu, a i vješto zna izbjeci tvrtke koje su u problemima..

Da li gore napisano znači da postoje neke rupe u njihovom respektabilnom znanju?
Ne mogu vjerovati takvo što………….

[smiley]

New Report

Close