BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


molba ako sam prodao dionice u ponedjeljak do kad najkasnije trebam dobiti lovu na tekuci

treći dan si lovu možeš isplatiti na tekuci

Davno sam prestao čitati njegov blog, samo iz jednog razloga, uopće ga ne razumijem što priča. [lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ohoohooooo…večeras netko neće dobro spavati previše se čitao depresivni site moneymarket i donijele su se teške i katastrofalne odluke.

Sviralo se sviralo, da se ukeširalo!

I kako to nakraju biva trpi se od zadnjeg daha i moli se za pad i veeeeliku provaliju, ali, od toga ništa živci pucaju, zubi žute, srce ubrzano lupa!

Nakon nekoliko dana provedenih u kešu dolazi do totalnog sloma ulazi se u dionice i nepita se kolko i pošto…,-postoji ona čuvena SAMO DAJ!

Kad što se dogodi na kraju upravo te iste dionice bivaju im predane u štafetu.

A cilj?

A na cilju lenta već je pala!

LEAVE THE WORLD BEHINED


Ohoohooooo…večeras netko neće dobro spavati previše se čitao depresivni site moneymarket i donijele su se teške i katastrofalne odluke.

Sviralo se sviralo, da se ukeširalo!

I kako to nakraju biva trpi se od zadnjeg daha i moli se za pad i veeeeliku provaliju, ali, od toga ništa živci pucaju, zubi žute, srce ubrzano lupa!

Nakon nekoliko dana provedenih u kešu dolazi do totalnog sloma ulazi se u dionice i nepita se kolko i pošto…,-postoji ona čuvena SAMO DAJ!

Kad što se dogodi na kraju upravo te iste dionice bivaju im predane u štafetu.

A cilj?

A na cilju lenta već je pala!

Dobar, dobar. 10 sjedi!
I eto ti stotka. [lol] [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!




Geronimo nikad nije napisao da kupuje lkpc, tak s foruma nisi mogao zakluciti da on kupuje, al dobro nema veze, vidim da cu i ja polako presta pisat što i kada kupujem i prodajem

Za nebilivet [shocked]

Zar si vi to, kolega, umišljate da ste uvaženi dionički guru pa da nas to sada želite kazmiti sa "vidim da cu i ja polako presta pisat što i kada kupujem i prodajem" ???

Temelj vaše uspješnosti(ako?) je upravo u portalima kao što je ovaj, tu ste vrlo aktivni u isticanju svoje trgovine, zarade,trendova, predviđanja, uz svesrdnu i temeljitu podršku te marketing svojih suradnika, putem kojih stvarate privid nepogrešivosti i uspješnosti te na taj način nastojite prikupiti i animirati što više sljedbenika, investitora bez smijera, skromnoga znanja, početnika, psihotičnih i nesretnih gubitnika itd. kojima redovito prodajete svoje dionice za XX% više nego što ste platili !!!

Još nisam vidio da ste napisali niti jedan suvisli znalački komentar neke vrijednosnice, tržišta ili trenda temeljen na znanju sa kojim se toliko ponosite, niti jedan grafikon tehničke analize sa komentarom i analizom, nego samo kritiku i paušalne primjerdbe kolegama koji ne dijele vaše stavove, kao npr. ewt.
Također, kako to da nikada ne predvidite što će biti sa nekom likvidnom dionicom npr iz Crob 10, zašto ne ulažete u te dionice, zašto ih ne komentirate, nego ste samo koncetrirani na malolikvidne sa malim free floatom….zar ove likvidne ne valjaju ili je možda nešto drugo u pitanju?

Sada kada vam je sistem raskrinkan, kada su vam budući "projekti" pod upitnikom, sada ste naravno bijesni, i sada se prijetite da nečete pisati što ste tržili…pa nemojte, nećete nikome nedostajati, nitko vas na to ne tjera, mogu investitori i bez vaših sugestija, dapače , bilo bi im bolje da razmišljaju svojom glavom i da ulažu u znanje nego da dopuštaju da ih neki forumski nick vesla!

Pozdrav!
[/quote]
Jeff

SVE sam tocno pogodio i napisao…
Na vrijeme napišem što kupim i što prodam…
Zahvaljujuci velikom poglavici, governoru, plavom, mediji vrhunski analiziramo tvrtke i radimo procjene oko kretanja trzista…

Imate sve navedeno gdje dajem STRONG BUY kupnje

igh na 1500 i preporucujem držanje do 4000
Ledo na 3 k i drzanje 7k

viro
atpl na 660
ulpl na 520

ijoš bezbroj ziheraških trejdova za ljudekoji vole trejdat..

svatko tko je pratio moje pisanje ove godine je minimum 130 u plusu

NAJBITNIJE

otvorio vam temu "oporavk trzista kapitala" i najavio da ce se crobex odbit sa 1240 na minimum 2000 bodova….
[/quote]
Razlika izmedju mojeg i vaseg pisanja, je što ja NAJAVIM svoj ulaz u dionicu i NAJAVIM izlaz..
A vi izmišljate toplu vodu..

Zato forumaši cijene moje postove!!

upravo sam našao vaš post gdje savjetujete prodaju svega jer crobex ide na 900 bodova..to ste pisali koncem 3 mjeseca kada je uslijedio veliki bull run..

Pocnite i vi pisat kad kupite i kad prodate, pa i vas možda budu poceli cijeniti na ovome forumu
[/quote]

Razlika između moga i vašeg pisanja je da ja pišem iz zabave a vi iz potrebe!!!
Što ja kupujem ili prodajem je samo moja stvar i ničija više, a ispovijedam se jedino u crkvi a i to samo kada je nužno, za razliku od vas i ekipe koji pišete danonočno i raznim taktikama usmjeravate pažnju investitora na dionice sa kojima ste se prije nakrcali!

To kako forumaši cijene vaše postove se vidi po ocjenama zajednice gdije ste ocjenjeni lošije od 60% aktivnih članova foruma!

U ova dva posta ste mi upravo priznali ono što mi svi znamo, da "Zahvaljujuci velikom poglavici, governoru, plavom, mediji vrhunski analiziramo tvrtke i radimo procjene oko kretanja trzista…"
tj. da ste organizirani, a u postovima prije se smijete svima u lice i pišete kako kontrolirate LEDO i JNAF, kako ste odredili dno itd.

Vi i vaši partneri, governor, plavi, me

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

@jeff

Dobro rečeno [proud]

A za ove koji kontroliraju LEDO i JNAF …danas se je netko jako trudio srušiti cijenu na JNAFU na dosta velikom prometu ali mu je netko malo pomrsio račune jer cijena na kraju dana ipak nije bila toliko loša koliko je bilo iskipanih dionica tokom dana….izgleda da netko to voli skupljati a vidim da jednom od ekipe u potpisu još uvijek stoji JNAF…

[emo_cool]

Meni je jako žao mateja kaj si ogorcena na sve što hoda , što vam smetaju pogodci, al morat cete se primit knjige i naucit neke osnove trgovanja na burzi..

Ja vam nisam kriv što ne posjedujete znanje , ja vam nisam kriv što imate gomilu promašaja, pa vas hvataju paranoje o teorijama zavjere…

Jeff je tip koji je po struci zidar, sam je to napiso, pa se cudi što nije tako uspjepan u trgovanju kao neki ovdje…

Pa cuj jeff, ni ja neznam neke stvari kao ti na baušteli, neki su dobri u kičmatransportu neki u trgovanju na burzi..

Dno ili vrh mogu odrediti samo oni koji imaju veliko zannje, a dokazano jeda su muškarci puno uspješniji na burzi od žena, stoga mateja vec si saim time u startu limitirana..

Neznam zakaj ste ogorceni , pa ja sam vam lijepo napisao za bar 10 ak dionica gdje je po mojim analizama dno a gdje vrh…i tako je i bilo..

Pa nemožemomi manipulirati ledom, igh, dlkv, dionice na kojima su milijunski prometi, a upravo za svaku od njih ste dobili post kada sam kupio, kada sam prodao…

Nitko nikoa ne sili da kupuje za nekim, pa valjda svi imaju svoj mozak da odluce kaj je dobro a kaj ne..

REcimo konkretno za jnaf…meni je bio zanimljiv od 2000-2200…i napisao sam da sam ga kupio….od 3500-3700 mi nije bio zanimljiv i napisao sam da ga prodajem…gdje je tu problem?

Ocito neki imaju problem zavisti i ljubomore pa ih tudji uspjeh jebe..

Tak da neznam u cem je problem, narocito oko Mateje, vidim da me pratis pa reci kaj te muci?

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

@DIZELAŠ Sve si to fino napisao.Pošto povremeno pratim obaj forum,čini mi se da nisi napisao najbitniju stvar.
Naime ,odmah da ti kažem da sam i ja uspješan na burzi ,možda i uspješniji od tebe pa nisam stalno po forumima ko ti.To sam ti htio reći,čemu tolika prisutnost ,piskaranje o pojedinim dionicama,a imaš tako brutalno znanje.A da o tvojim analizama i grafovima i ne govorim.Daj reci tu ljudima makar jedan suvisli razlog ,čemu tolika prisutnost po forumima,a imaš ,kako ti voliš reći, brutalno znanje.


@DIZELAŠ Sve si to fino napisao.Pošto povremeno pratim obaj forum,čini mi se da nisi napisao najbitniju stvar.
Naime ,odmah da ti kažem da sam i ja uspješan na burzi ,možda i uspješniji od tebe pa nisam stalno po forumima ko ti.To sam ti htio reći,čemu tolika prisutnost ,piskaranje o pojedinim dionicama,a imaš tako brutalno znanje.A da o tvojim analizama i grafovima i ne govorim.Daj reci tu ljudima makar jedan suvisli razlog ,čemu tolika prisutnost po forumima,a imaš ,kako ti voliš reći, brutalno znanje.

Zelim pomoci ljudima, a prkositi ovim provokatorima..
Ja volim kad ljudi zarade, drago mi je kad svojim savjetom nekome pomognem…

A isto tako me smeta nepravda kad drugi koji su ogorceni svojim neuspjehom, konkretno maloprije vrana, vrijeđa i omalovažava tuđi uspjeh..

Ako trebate savjet ili pomoć, rado cu vam pomoci, makar mislim da vama to nije potrebno, jer ste napisali da ste vrlo uspješni…

Eto, možda ja vas kontaktiram oko trgovanja na burzi, svatko dobronamjeran je dobrodošao u moje društvo..

Lijep pozdrav i ugodan vikend

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



@jeff

Dobro rečeno [proud]

A za ove koji kontroliraju LEDO i JNAF …danas se je netko jako trudio srušiti cijenu na JNAFU na dosta velikom prometu ali mu je netko malo pomrsio račune jer cijena na kraju dana ipak nije bila toliko loša koliko je bilo iskipanih dionica tokom dana….izgleda da netko to voli skupljati a vidim da jednom od ekipe u potpisu još uvijek stoji JNAF…


Vi samo kritizirate,dajte konacno neki dobar savjet ko kolega Dizel.
Nije mi jasno kako vam nije neugodno.

Nek vam crkva plati harac, a ne narod.

Uskoro ću organizirat BESPLATAN seminar iz podrucja tehnička analiza, kako uspješno pratiti trendove na burzi..
Razmišljam s još par kolega održati nekoliko seminara iz TA, naravno potpuno besplatno..
Svi su dobrodošli..

Još cu ovo sve na vrijeme najaviti.

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Neka Mateja da neki savjet,neku analizu,pa nek ljudi odaberu koga ce slušat.
Mateja samo nesto analizira.. tko,kako,zasto,pa nije ovo Story
Kolega Dizel nesto pise, pise o DIONICAMA,tko zeli nek cita tko ne zeli ne mora,napominjem.
COVJEK PISE O DIONICAMA ,A NE KO MATEJA ZA STORY.

Nek vam crkva plati harac, a ne narod.

New Report

Close