BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?




– sitno JNAF

Zar tek sad? Iiiiii pa gdi ste bili kad se iskipavalo na 3600-3700. Prespavali?
[/quote]

DA, prespavao, ovo sam prodao ono što sam neki dan kupio kad je padalo.
Pa ne mogu ja biti savršen, ali nema veze, ja sam kupovao JNAF po 2300, nije da je savršeno, ali je dobro.

Ne brini, i nemoj me zafrkavati, jer bih opet mogao sa poslovicama.
Premda koliko čitam jučer, mnogi kolege su mi rekli da im je to osvježenje sa poslovicama, pa mislim da ću ipak nastaviti tim smjerom.

Pa tako jedna..

kaže se, stara arapska – Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja: onaj koji žuri govori prije nego što sazna, odgovara prije negoli nešto shvati, odluči prije negoli provjeri, kudi prije nego što se u nešto uvjeri.

lp

[/quote]

I kad namjeravate poceti uciti iz tih poslovica? Vidim, ne sjedaju Vam bas od prve.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

vidim da nam je plavi još na arapskim poslovicama

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


vidim da nam je plavi još na arapskim poslovicama

Sudeci koliko ih shvaca, ostat ce na njima jos dugo vremena.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

Pa tako jedna..

kaže se, stara arapska – Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja: onaj koji žuri govori prije nego što sazna, odgovara prije negoli nešto shvati, odluči prije negoli provjeri, kudi prije nego što se u nešto uvjeri.

lp

I kad namjeravate poceti uciti iz tih poslovica? Vidim, ne sjedaju Vam bas od prve.

Veleštovani kolega ALien,

kaže se, stara švedska – Ko zavidnome oprosti, napola se osvetio.

Ne loš dan danas, BLSC opet 8 ili 9 %, nebitno bitno je da je iznad Crobex-a i tako svaki dan.
Nije loš prijedlog za best buy od neki dan zar ne?

Preko 20 % u 3-4 dana.

A tema, da… sitno – JNAF
lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


Veleštovani kolega ALien,

kaže se, stara švedska – Ko zavidnome oprosti, napola se osvetio.

Ne loš dan danas, BLSC opet 8 ili 9 %, nebitno bitno je da je iznad Crobex-a i tako svaki dan.
Nije loš prijedlog za best buy od neki dan zar ne?

Preko 20 % u 3-4 dana.

lp

Kaj je to za HGSP od prek 50% u 2 dana? Kikiriki kolega. Da Vam nacrtam – uopce nisam zavidan ikome. Mozete li to pojmiti ili trebam maketu napraviti? I dajte s poslovicama na Best buy gdje ste i poceli. Nema smisla da se spama tema koja s time veze nema.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?



– sitno JNAF

Zar tek sad? Iiiiii pa gdi ste bili kad se iskipavalo na 3600-3700. Prespavali?
[/quote]

DA, prespavao, ovo sam prodao ono što sam neki dan kupio kad je padalo.
Pa ne mogu ja biti savršen, ali nema veze, ja sam kupovao JNAF po 2300, nije da je savršeno, ali je dobro.

Ne brini, i nemoj me zafrkavati, jer bih opet mogao sa poslovicama.
Premda koliko čitam jučer, mnogi kolege su mi rekli da im je to osvježenje sa poslovicama, pa mislim da ću ipak nastaviti tim smjerom.

Pa tako jedna..

kaže se, stara arapska – Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja: onaj koji žuri govori prije nego što sazna, odgovara prije negoli nešto shvati, odluči prije negoli provjeri, kudi prije nego što se u nešto uvjeri.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

joj, ledo pa ledo nemrem više to slušati jer sam ga prodo po 4.000 (doduše i na seljenju u druge dionice sam zaradio) i nemrem ga prežalit [cry] … btw nemre nas se puno pohvaliti s kupnjom i po 2500 kad se već hvalimo … jbg. nemam znanje ali idem na dopunsku

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)

Vidim ovdje totalno nepoznavanje stvari…………..pogledati u Lidlove škrinje……može i Billa i Kaufland………..još bolje povrće ( Belgija i Nizozemska ) i još jeftinije……..VfM!!

Otići u Lidl, usporediti cijenu i kvalitetu a usput uštediti na toškovima što ih izaziva prevelika opsjednutost "Todom"………i kupovanje manje kvalitetnih namirnica Leda u Konzumu……. [huh]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Trenutno je trziste li la, pa sam i ja 50-50 u dionicama – kešu…iskreno kažem da NEMAM POJMA gdje ce trziste

Inače znaš?

A evo nam i novog predsjednika:

http://milanbandic.com/public/

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

molba ako sam prodao dionice u ponedjeljak do kad najkasnije trebam dobiti lovu na tekuci

Zlo goveče dovijeka june……..stara trejderska [smiley]

jedino što me čvrsto veže uz tk je ova špagica od vodokotlića

New Report

Close