BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na temi Petrokemija izmoderiran mi je post slijedećeg sadržaja:



I ja se slažem što si napisao, piše da PTKM nije dužna niti lipe, a biti će obustave plina. Kakve su to igre, a sreća je da su slobodne dionice preuzeli fondovi, a i pitanje je zašto su
ponovno osnovali Stožer za obranu Petrokemije……???

Ovdje pod hitno treba vlasnik poput Yare…..
[/quote]

Ovo je test za imatelje dionica i posljednja prilika za jeftin dokup za imatelje casha.
Sve ovo mi jako smrdi!!!!!!!

Ukoliko se ovaj post opet moderira nastavit ću ga postati neprekidno, te na drugim forumima objaviti što se ovdje zbiva. A po potrebi i poduzeti još neke pravne korake jer ne pišem ništa protivzakonito, normalno je da loše vijesti pritišću cijenu dionice prema dolje, ja samo ukazujem na to da ovo sa inom djeluje jako izrežirano


Na temi Petrokemija izmoderiran mi je post slijedećeg sadržaja:



I ja se slažem što si napisao, piše da PTKM nije dužna niti lipe, a biti će obustave plina. Kakve su to igre, a sreća je da su slobodne dionice preuzeli fondovi, a i pitanje je zašto su
ponovno osnovali Stožer za obranu Petrokemije……???

Ovdje pod hitno treba vlasnik poput Yare…..
[/quote]

Ovo je test za imatelje dionica i posljednja prilika za jeftin dokup za imatelje casha.
Sve ovo mi jako smrdi!!!!!!!

Ukoliko se ovaj post opet moderira nastavit ću ga postati neprekidno, te na drugim forumima objaviti što se ovdje zbiva. A po potrebi i poduzeti još neke pravne korake jer ne pišem ništa protivzakonito, normalno je da loše vijesti pritišću cijenu dionice prema dolje, ja samo ukazujem na to da ovo sa inom djeluje jako izrežirano
[/quote]
organiziraj stožer za obranu tog posta
pofuk


Ovoliko pozitivnosti nismo imali već skoro 2 godine,

Šuker se zadužio za 1,5 milijardu dolara uz kamatu od 6,75 posto zbog članstva u NATO bilo interesa od čak 3 milijarde dolara…
…Kosor izjavila da će potpisati sporazum o arbitraži…

I ti zbilja mislis da je ovo dobro???

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.seebiz.eu/hr/politika/kosor-polancec-je-mudar%2c-zastitio-je-vladu-i-hdz,59896.html

ko ce nam sad spasiti brodogradilista i objasniti zasto imamo takav ugovor s inom?
ameri i eu naginju ka vecem minusu a kod nas ostavla podprecednika vlade vec ukljucena u cijenu…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/41393/Ina-obustavlja-plin-Petrokemijic-pregovori-u-tijeku.html

jako zanimljivo, ne placaju drzavi porez i sad jos ucjenjuju za izdvajanje plina zato sto je neprofitabilan iz ine
prestrasno a meni skidaju harac dok ce ovima otpistat okole za sicu miljardu kunica

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/41393/Ina-obustavlja-plin-Petrokemijic-pregovori-u-tijeku.html

jako zanimljivo, ne placaju drzavi porez i sad jos ucjenjuju za izdvajanje plina zato sto je neprofitabilan iz ine
prestrasno a meni skidaju harac dok ce ovima otpistat okole za sicu miljardu kunica

Hoće se netko sjetiti pitati Šukija u kojoj je fazi naplata duga od INE. [angry]



Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/41393/Ina-obustavlja-plin-Petrokemijic-pregovori-u-tijeku.html

jako zanimljivo, ne placaju drzavi porez i sad jos ucjenjuju za izdvajanje plina zato sto je neprofitabilan iz ine
prestrasno a meni skidaju harac dok ce ovima otpistat okole za sicu miljardu kunica

Hoće se netko sjetiti pitati Šukija u kojoj je fazi naplata duga od INE. [angry]
[/quote]

Nepotrebno pitanje kad nije ni u kakvoj fazi



Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/41393/Ina-obustavlja-plin-Petrokemijic-pregovori-u-tijeku.html

jako zanimljivo, ne placaju drzavi porez i sad jos ucjenjuju za izdvajanje plina zato sto je neprofitabilan iz ine
prestrasno a meni skidaju harac dok ce ovima otpistat okole za sicu miljardu kunica

Hoće se netko sjetiti pitati Šukija u kojoj je fazi naplata duga od INE. [angry]
[/quote]

Regresivnoj [tongue]

sve su to "zlatni dečki" iscenirali

prvo su nas "navukli" na taj plin,a sad po džepu(škajtoflinu).
nešto slično kao i sa ovom našom burzom.
"prvo zobi,a onda bičom"!

http://www.monitor.hr/clanci/autoplin-skuplji-za-092-kune-po-litri/26043/

Ovo sa Petrokemijom je samo početak ucjena od strane INE. Valjda su lumeni koji su je prodali sada shvatili što su napravili dopustivši Mađarima da preko INE uništavaju HR poljoprivredu i ostatke HR industrije. Najveći paradoks u cijeloj priči je kako isti ti Mađari još uvijek nemaju većinski udio u tvrtki i još državi duguju 2 mlrd kuna. [pray]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ovo je upučeno ekipi Plavi Dizelaš Governor Sampras kako ih Dizelaš zove deluxe ekipa,i naziva ostale članove klaunovima i luzerima.
Ono što vi radite na tuđim dionicama je besramno ,najlakše se je organizirati u kliku kakvu ste vi napravili ne date drugima do zraka niti živit sve tuđe ne valja treba uništiti a svi moraju sljediti vaše drukove kao da ste gazde ovoga foruma vršite stalni negativni pritisak na tuđe dionice.
Žalosno je kako ostali članovi dopuštaju da ih gazite,vrijeđate ,nazivate klaunovima i luzerima.
Za mene ste napuhane sitne duše!!!I Zbilja bi vas trebalo potpuno isključiti sa foruma
Možete si dopustiti bahatost jer vam drže zaleđe,bez njega ste niko i ništa.
Velika je šteta što su Vjeki ruke svezane. U što če se pretvoriti ovaj forum u samovolju nekolicine na račun svih ostalih .Lako je biti hrabar kada vas je nekoliko na jednoga ,obušavate se kao vukovi vi
navodni heroji hrabri ste jer imate zaleđinu i napadate petorica na jednoga.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Ovo je upučeno ekipi Plavi Dizelaš Governor Sampras kako ih Dizelaš zove deluxe ekipa,i naziva ostale članove klaunovima i luzerima.
Ono što vi radite na tuđim dionicama je besramno ,najlakše se je organizirati u kliku kakvu ste vi napravili ne date drugima do zraka niti živit sve tuđe ne valja treba uništiti a svi moraju sljediti vaše drukove kao da ste gazde ovoga foruma vršite stalni negativni pritisak na tuđe dionice.
Žalosno je kako ostali članovi dopuštaju da ih gazite,vrijeđate ,nazivate klaunovima i luzerima.
Za mene ste napuhane sitne duše!!!I Zbilja bi vas trebalo potpuno isključiti sa foruma
Možete si dopustiti bahatost jer vam drže zaleđe,bez njega ste niko i ništa.
Velika je šteta što su Vjeki ruke svezane. U što če se pretvoriti ovaj forum u samovolju nekolicine na račun svih ostalih .Lako je biti hrabar kada vas je nekoliko na jednoga ,obušavate se kao vukovi vi
navodni heroji hrabri ste jer imate zaleđinu i napadate petorica na jednoga.

Konačno je netko progovorio.
Kako zaustaviti njihovo maltertiranje???? (neću reći drukanje jer ovo što rade po forumu je nevjerojatno) [angry] [cry]

New Report

Close