BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ako se s poslovnog ne makne ovaj kretenski banner od maestra, necu ga vise citat

Pridružujem se prosvjedu, pisao sam već ali me pobrisali, ovaj glavonja i ona drunfa od maestra mi popili svu krv na tanku slamicu u zadnjih nekoliko dana, maknite ga barem ustranu da ne sere tu po stranici nakon svakog otvaranja poslovnog
[/quote]



ako se s poslovnog ne makne ovaj kretenski banner od maestra, necu ga vise citat

U POTPUNOSTI SE SLAŽEM, I TAJ I OVAJ IZLOOG!!!
[/quote]

nije da ne razumijem, mora se od nečega i živjeti, ali stvarno je taj banner iritantan. otvorim na kratko da nešto pogledam i onda moram buljiti u to. sve ima svoje granice… nek blinka sa strane što god treba, ali dajte maknite s teksta

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Jaca upravo sazvala izvanrednu sjednicu vlade ..ima li spasa?

vjerojatno…a možda i ne

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

upravo u dnevniku
sazvana izvanredna sjednica vlade kojoj prisustvuju i clanovi oporbe [huh]
arbitraza,pada rumeni ili nesto drugo?
zivi bili pa vidjeli

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)

Ne znam o kakvom HDElu pričate ali znam samo jedno.
AZ se riješio ove dionice na vrijeme.Dobro,nije postigao optimalnu cijenu ali izašao je na vrijeme.
Ovakve firmice nisu ulaganje za jednog mirovinca.Ali PBZ će to kao i uvijek zadnji shvatiti.
I onda će krenuti izlaziti sa zakašnjenjem kao uostalom i uvijek do sada.
Dinku Novoselcu se mora priznati da je uvijek jedan korak ispred svih ostalih.Zato i je broj jedan u Hrvatskoj.Respect

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)

LEDO- precjenjena dionica. P/B nema veze? Pa i nema! Jer, ovdje se radi o "kampanjama" organiziranih pojedinaca i grupa, što je moguće radi malog FF.

Na takvim dionicama češće, u odnosu na ostale, igra se igra "tko zadnji magarac". Čuvajte se drukera koji su i ovdje na forumu lijepo organizirani.

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)

Kolega zosprajc dobro ste to primjetili.
Inače,kaže jedan od eminentnih navlakača ovdje da je nabavio knjigu koja objašnjava da ovakve firme mogu i na 4 BV a zbog Ivice Todorića i na 5 BV.

Na moje pitanje da li se možda radi o knjizi "Harry Potter i Zatočenik Agrokora", ostao sam bez odgovora

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)

Kolega Fedya,
znam pouzdano da postoji grupa igrača, od kojih svatko raspolaže višemilijunskim iznosima, koji se jako vole igrati dionicom leda. Mislite li da je njima teško organizirati "kampanje" s prometima iznad milje kuna dnevno, privući naivne (u povoljnom burzovnom trenutku), iskrcati se i to napraviti nekoliko puta, ako to dozvoljava opći sentiment na tržištu? Znam da i Vi mislite da je to, štoviše, veoma lako napraviti.
Gospon moderator ima ružnu naviku obrisati ovakve realne postove. No, zato postovi drukera prolaze bez problema [thumbsup]

Sjednica Vlade, koja je bila izvanredno sazvana za 20 sati, a nakon održanih sastanaka predsjednice Vlade Jadranke Kosor sa članovima koalicije i opozicije, otkazana je jer Kosor nije
Ovaj sporazum nepovoljniji je za Republiku Hrvatsku, a najviše dvojbe izaziva kontakt Slovenije s otvorenim morem.
Danijel Srb, HSP
dobila podršku stranaka potrebnu za parafiranje sporazuma sa Slovenijom.

Posljednja je iz Banskih dvora izašla predsjednica Vlade Jadranka Kosor koja je sastanak sa članovima opozicije i koalicije nazvala dobrim i konstruktivnim. Istaknula je kako će se već u petak sastati sa članovima oporbe predvođenim predsjednikom SDP-a, Zoranom Milanovićem te kako se nada da će tada otvoriti i zatvoriti to pitanje koje traje već dugo. Nada se kako će razgovor s oporbom omogućiti rješavanje tog pitanja i odvajanje pregovora s Europskom Unijom od arbitražnog pitanja. Istaknula je kako je i u razgovoru sa slovenskim premijerom Pahorom bilo teško, ali da su ovim sporazumom svi pobjednici. Na novinarsko pitanje hoće li hrvatsko odbijanje sporazuma sa Slovenijom značiti i blokadu pregovora s EU, Kosor je rekla:

– To bi bio vjerojatni scenarij.

– Slovenskom premijeru nisam ništa potpisala, ni garantirala dok ne dobijem potporu Sabora. Ako potporu ne dobijem, ništa – rekla je Kosor.

Kako je rekla Kosor, najavljena izvanredna sjednica Vlade nije propala jer je njeno održavanje ovisilo o dogovoru s koalicijom i opozicijom.

-.–.-Zoran Milanović i Ivo Josipović
Zoran Milanović i Ivo Josipović
Milanović: Potrebno još razgovora

Međutim, iako je Kosor razgovore ocijenila dobrima, o sadržaju sporazuma o arbitraži sa Slovenijom, dojmovi sudionika sastanka bili su ipak podijeljeni. Predsjednik najjače oporbene stranke, SDP-a, Zoran Milanović rekao je kako će o sporazumu još morati razgovarati u stranci i s predsjednicom Vlade.

S druge strane, HSP-ov Daniel Srb rekao kako je sastanak bio težak i nisu doneseni nikakvi zaključci.

– Ovaj sporazum nepovoljniji je za Republiku Hrvatsku, a najviše dvojbe izaziva kontakt Slovenije s otvorenim morem – rekao je Srb dodajući kako će se o sporazumu još raspravljati u Saboru.

HDSSB-ovac Vladimir Šišljagić rekao je kako postoje dvojbe vezane uz tekst i sadržaj sporazuma te da će o njemu još raspravljati u Saboru.

– Prijedlog se ne može mijenjati, on je "uzmi ili ostavi". Meni je žao da sam ga vidio tek prije dva sata – rekao je Šišljagić dodajući kako taj prijedlog sporazuma treba iščitati i prepustiti na proučavanje ekspertima.

– Ovaj prijedlog sporazuma izaziva dvojbe jer ne ide u ruke međunarodnom sudu, nego arbitraži, a njena je odluka konačna – rekao je Šišljagić.

Memedi: Sve je dogovoreno

S druge strane, članovi koalicije uvjereni su kako su razgovori u Vladi dobro prošli.

Slovenskom premijeru nisam ništa potpisala, ni garantirala dok ne dobijem potporu Sabora. Ako potporu ne dobijem, ništa.
Jadranka Kosor
– Sve je dobro, sve je dogovoreno – rekao je Nazif Memedi, zastupnik nacionalnih manjina.

SDSS-ovac Milorad Pupovac ponovio je kako će se o sporazumu još raspravljati te rekao da zadovoljstvo jedne strane u pregovorima, nije jednako zadovoljstvu druge strane.

Potpredsjednica Vlade, Đurđa Adlešić najavila je kako će sjednica Sabora na kojoj će se raspravljati o prijedlogu sporazuma sa Slovenijom biti početkom sljedećeg tjedna. Iako je bila najavljena izvanredna sjednica Vlade, ona se ipak nije održala.

Polančec: A zašto bih otišao?

Ministri su iz Banskih dvora izlazili neraspoloženi za izjave, a jedini koji je zastao na trenutak bio je potpredsjednik Vlade i ministar gospodarstva Damir Polančec. Na novinarsko pitanje hoće li i dalje biti na toj funkciji, Polančec je uzvratio protupitanjem.

– A zašto ne?

Sličan odgovor dala je i premijerka Jadranka Kosor.

– Ja 24 sata na to pitanje odgovarati ne mogu – odgovorila je premijerka.

Naime, razlog zašto se premijerki ‘žurilo’ postići dogovor sa strankama oko arbitraže sa Sloven

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


sutra s padobranom na burzu. Prodajne naloge mogu zaboraviti, a kupovne još spustiti. Ili?

Jos malo do odluke vlade, hoce li sada prihvatiti arbitrazu sa Slovenijom, pa ako sada nakon trazenog, pa onda neprihvacenog sporazuma Drnovsek-Racan, pa onda trazene arbitraze, pa Rudolfovog suda, opet izigramo dogovore, bojim se da cemo trebati nesto jace od padobrana. Odaljivanje od EU nas spusta, priblizavanje dize.

U suprutnome, da pokazemo vjerodostojnost, mozda bi mogli i poletjeti.

Da mi je znati što rade bikovi? :))

http://video.yahoo.com/watch/6255496/16235186

Zadnji od sunca zlatni trak vrh Učki je okrunil, dolčići mići gusti mrak škurinun je napunil. Pala je noć na kućice...

**************Dragi forumaši i forumašice ,sretna Vam 80 godišnjica velikog kraha Burze****************

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ovoliko pozitivnosti nismo imali već skoro 2 godine,

Šuker se zadužio za 1,5 milijardu dolara uz kamatu od 6,75 posto zbog članstva u NATO bilo interesa od čak 3 milijarde dolara, najavljeno olakšanje bankama za poduzeća i privatni sektor
Proračun je likvidan može plaćati obveze prema građevincima i drugim poduzećima
Kosor izjavila da će potpisati sporazum o arbitraži
Izašla mnoga izvješća kompanija u RH koja su bolja od očekivanja
Nadan Vidošević danas izjavio sprema se 10 velikih projekata s Sirijom
Američki GDP rasplamsao daljna ulaganja diljem svijeta
Vozarine u super plusu……

I to sve u jednom danu…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close