BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

plavi, 28.10.2009. u 13:14
Ja niti pijem kavu, niti igram mali nogomet, tako da je sve jasno.

Ne piješ, ne pušiš, ne xxxx, što onda još radiš osim što boksuješ?
[/quote]

Ja ne boksujem, ako ćemo borilački sport onda je to Tae kwon do.
Pušim povremeno, ovisno o prilici, ako sam negdje vani gdje je zadimljeno onda zapalim, ali nisam ovisnik.

Volim popiti dobro vino, a XXX ne znam što je?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




Došlo 55 komada na kupnju Janafa i to po 3570. [rolleyes]

Jeli to tvoj fond ili ti to šapće kolega iz fonda, priznaj s kim surađuješ. Nema šanse da u ovoj baruštini u sveopćem crvenilu baš tvoje dionice rastu , cro je selo i svako svakog pozna, zar ne?
[/quote]
je, jako je bitno s pravim društvom ić na kafu, u peoples il na mali nogomet [smiley]
[/quote]

Ja niti pijem kavu, niti igram mali nogomet, tako da je sve jasno.
[/quote]
ja sam to rekao onako općenito, nisam mislio na tebe [kiss]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Anonimno, 28.10.2009. u 13:16
Ja niti pijem kavu, niti igram mali nogomet, tako da je sve jasno.

Ne piješ, ne pušiš, ne xxxx, što onda još radiš osim što boksuješ?
[/quote]

Ja ne boksujem, ako ćemo borilački sport onda je to Tae kwon do.
Pušim povremeno, ovisno o prilici, ako sam negdje vani gdje je zadimljeno onda zapalim, ali nisam ovisnik.

Volim popiti dobro vino, a XXX ne znam što je?
[/quote]
kolega je stavio jedan x premalo.. [smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ZSE INTRADAY UPDATE
Zagrebačka burza: Institut IGH, Tehnika i Ina srušili CROBEX 1,5%
Autor/izvor: SEEbiz

ZAGREB – Negativno raspoloženje prijepodne na Zagrebačkoj burzi. CROBEX je prijepodne u minusu 1,5 posto i nalazi se na 2.139 bodova.
Ukupni promet iznosi mršavih osam milijuna kuna, a samo su dva izdanja u klubu milijunaša. Najtrgovaniji je ponovno HT (ZSE:HT-R-A) s prometom od 1,97 milijuna kuna. Cijena je u plusu 0,2 posto, na 272,6 kuna, što je trenutno i najviša dnevna razina. Najveći gubitnik prijepodneva svakako je Institut IGH (ZSE:IGH-R-A) koji je potonuo 4,4 posto, na 3.620 kuna, najniže u dva mjeseca uz promet od 1,07 milijuna kuna čime je drugo najtrgovanije izdanje tržišta. I ostali su grđevinari na meti prodaje. Negativan niz nastavlja Ingra (ZSE:INGR-R-A) koja je u minusu 1,9 posto, na 50,765 kuna dok je najviše izgubila Tehnika (ZSE:THNK-R-A) koja je potonula 6,5 posto, na 1.953,51 kunu.
Podnošenje zahtjeva za uvrštenjem dionica na Službeno tržište katapultiralo je Belišće (ZSE:BLSC-R-A) 10,3 posto, na 387,9 kuna, uz 146 tisuća kuna prometa. Pozitivan niz uspijeva držati Ledo (ZSE:LEDO-R-A) koji je rastom od 0,9 posto stigao do 7.159 kuna, uz gotovo pola milijuna kuna vrijedne trgovine.
Devetomjesečni rezultati Uljanik plovidbe (ZSE:ULPL-R-A) očito su dobro prihvaćeni od investitora pa su dionice trenutno u plusu 2,5 posto, na 690 kuna, uz gotovo 200 tisuća kuna prometa. Ostali su brodari na meti prodavatelja pa je tako Atlantska plovidba (ZSE:ATPL-R-A) spuštena 1,9 posto, na 1.060 kuna, najniže još od sredine srpnja.
Ususret objavi rezultata u petak nastavljeno je potonuće dionica Ine (ZSE:INA-R-A). Današnjim minusom od 2,4 posto dionice su spuštene na 1.662 kune, najniže u mjesec dana. Bježanje iz građevinara u dionice Leda se nastavlja.


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2009/10/28/0030006.html?pos=n0

Kreće i u Hrvatskoj.
Polagano ali sigurno.
Gdje su ona vremena kada se za stan u centru zgb starom 90 godina dobilo 3000e po m2?

hehehe bojim se nikada više…ljudi kriza nam tek kuca na vrata…sve ono kaj su ameri proživjeli sada ćemo mi…ali mi nemamo Obamu mi imamo nikog…

a ja mulac još uvijek u dionicama…plus se polagano topi..ja pišem kako nije dobro a ne prodajem…pa ti vidi tko je ovdje lud


nemojte tako kolega stan u berlinu je prije dvije godine bio 1550€
cim udemo u uniju sve bude cvalo, najvaznije je spremno zakoracit a mi smo na dobrom putu…
cijene komunalija ce zasigurno gore, dobicemo i porez na nekretnine, TK,….
treba nam eu ali ponajvise zbog nasih navika i strani kapital zeli braniti svoje interese u nasem grotlu korupcije i lopovluka
da li cemo bolje zivjeti u eu?
[/quote]
stanova u Berlinu još uvijek ima po 1500 ojra kvadrat (ima i po 1000 u onim blokovima iz 70ih..) ima ih i 2500 ali to je neka gornja granica.. tu je negdje ko ZG.. bio je mali bum prošle i ove godine, ali to je vjerojatno sada gotovo

p.s. hvala Bogu nemamo Obamu, ali zato imamo JFK [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Malo po malo, sve je bliže pad Vlade…………………..situacija je kompleksna [huh]

tom liku na faci vidis da je lopov iz aviona
on kad progovori to je kao da pustis kanalizaciju

a polancec ni malo ne zaostaje

bojim se da su oni samo vrh jedne gomile balege ove usrane drzave

Postanite Eu-robovi

tko nije bio u Finskoj ili Poljskoj možda bi i povjerovao tom "istraživanju"

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ako se s poslovnog ne makne ovaj kretenski banner od maestra, necu ga vise citat

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

jaca prodaje pola svaudrijske vale za naših 3 mlrd eura u ljubljanskoj banci

http://seebiz.eu/hr/politika/pahor-pitanje-ljubljanske-banke-tek-nakon-dogovora-o-granici,59712.html

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


jaca prodaje pola svaudrijske vale za naših 3 mlrd eura u ljubljanskoj banci

http://seebiz.eu/hr/politika/pahor-pitanje-ljubljanske-banke-tek-nakon-dogovora-o-granici,59712.html


ovo su novi parametri da nam pomognu u odluci
ne favoriziram jacu ali sabor daje potpis na sporazum
tada vise nemamo pravo kukat kak nas je neko preveslal

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


ako se s poslovnog ne makne ovaj kretenski banner od maestra, necu ga vise citat

Pridružujem se prosvjedu, pisao sam već ali me pobrisali, ovaj glavonja i ona drunfa od maestra mi popili svu krv na tanku slamicu u zadnjih nekoliko dana, maknite ga barem ustranu da ne sere tu po stranici nakon svakog otvaranja poslovnog

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


ako se s poslovnog ne makne ovaj kretenski banner od maestra, necu ga vise citat

U POTPUNOSTI SE SLAŽEM, I TAJ I OVAJ IZLOOG!!!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close