BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Sad je 00:15

moji prijatelji on line:

wunderkind
ivana7
governor
Conan OBri
DATA
zvone101
Leconte
PersJesus

Baš smo ovisnici. E pa draga Ivana, i dragi prijatelji ja odoh. Laka Vam noć. Mirno spavajte. Nije sve ni u novcu. :)))) A sutra će nadam se, biti mirnije i zelenije nego ova dva zadnja dana. :)))))

Sretno svima

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Sad je 00:15

moji prijatelji on line:

wunderkind
ivana7
governor
Conan OBri
DATA
zvone101
Leconte
PersJesus

Baš smo ovisnici. E pa draga Ivana, i dragi prijatelji ja odoh. Laka Vam noć. Mirno spavajte. Nije sve ni u novcu. :)))) A sutra će nadam se, biti mirnije i zelenije nego ova dva zadnja dana. :)))))

Sretno svima

– sada je 3:00 sati.
– još uvijek radim.
– punooooo radim.
– ne možete imati brutalne rezultate bez brutano velikog rada.

– ovisnica.
– da ovisna sam o brutalnim zarade koje ostvarujem.
– što ih je više to imam i veću volju i želju za još više i više.

– kako to mislite zarađivati neznanjem.
– ako niste sigurni u ovoj igrici nemojte ju niti igrati.

– ali zar nije bolje ovo, ali ako uživate u ovome, nego neko šljakanje za nekoga poslodavca koji vas nikada neće platiti pošteno.
– pa kolike su te plaće koje dobijate i zbog kojih će te se danas morati jako rano dići.
– hoćete li na svom poslu moći raditi s dionicama ???????
– nećete, bar većina.
– zbog toga će vam biti skupi ulazi i jeftini izlazi iz dionica.

– većina vas zbilja nema pojma što će danas biti na burzi.
– a meni je sve poznato.
– s velikom sigurnošću mogu odrediti sutrašnje kretanje crobexa.
– a još sam sigurnija koje će dionice rasti.
– znam koje će dionice sigurno padati.
– ali za sve to treba i jako puno rada.

– za razliku od vas ja danas mogu spavati i do podne, pa i poslijepodne, pa i prošetati se ako treba.
– ili ako procijenim kako će biti interesantno na otvaranju budim se u 9.45 sati,
– ali ako i zaspim neće se dogoditi ništa strašno.
– pa koliko puta ste me u do podne dok sam spavala iznenadili brutalnim dobitkom na burzi.

– trenutno mi je 99% love u dionicama koje će rasti ili defenzivnim koje neće padati.

– stvarno je lijepi osijećaj znati kako ću za dan dva sigurno zaraditi vašu godišnju plaću.
– i to točno znam na kojim dionicama.
– noć je zbilja najbolja, i za raditi, i za kocku, i za provode.

– I love this game.
Pozdrav !

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)


Ovdje i sutra vrlo vjerojatno vruće. Po meni još pregrijano fest. Očekujem u petak nakon dobrog izvještaja kratku ofenzivu prema gore i onda malo žešću kapitalizaciju. Obzirom na vjerojatno loš outlook daljnjeg razvoja makroekonomske situacije i dan po dan kako će blijediti sjećanje na dobar izvještaj tako će krenuti i pullback.

Sve u svemu imate još par dana utrenirati najbrži prst. Petak će ovdje biti zanimljiv. Naravno, postoji mogućnost da se stvari i malo drugačije razviju ali to ću ostaviti za sebe da ne dižem bunu ovdje prerano. Ruku na srce nisam siguran da je ostalo puno prostora i vremena da oni koji su ulazili danas dosegnu razinu neke opipljivije zarade.

Pa neki dan si pisao kako je super kupnja na 3500 i dabi trebalo kupiti…

Moderatori zašto se ovo dopušta? Zašto se dopušta osovinama zla da drukaju na istoj dionici ovisno na kojoj su poziciji u tri različite strane u tjedan dana. Ne razumijem… mene moderirate jer napišem kako je Ledo dobra firma ili da g. Ivica Todorić ima poslovno znanje i umijeće a ove grozote puštate da navlači jadan, napaćeni i neuk burzovni narod ovisno kako im paše. Strahota. Ne znam moderatori… ali trebali biste se zamisliti koja je zapravo vaša funkcija ovdje osim da banirate nekoga kad spomene sladoled.

Meni je osobno svejedno di će JNAF. Oće gore? super.. oće dolje? super. Ali brate mili kad čitam ovog tipa stvarno mi dođe da se zapitam koja je funkcija moderatora. Ali ona prava funkcija… da se iskorijeni zlo.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)

Pa neki dan si pisao kako je super kupnja na 3500 i dabi trebalo kupiti…

Moderatori zašto se ovo dopušta? Zašto se dopušta osovinama zla da drukaju na istoj dionici ovisno na kojoj su poziciji u tri različite strane u tjedan dana.

Uvaženi kolega Guverner,

inteligentan investitor mora uvijek biti spreman za brzi zaokret sukladno činjenicama i informacijama kojima raspolaže. Burza je čudljiva i varljiva. Ulažite u znanje.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)


Pa neki dan si pisao kako je super kupnja na 3500 i dabi trebalo kupiti…

Moderatori zašto se ovo dopušta? Zašto se dopušta osovinama zla da drukaju na istoj dionici ovisno na kojoj su poziciji u tri različite strane u tjedan dana.

Uvaženi kolega Guverner,

inteligentan investitor mora uvijek biti spreman za brzi zaokret sukladno činjenicama i informacijama kojima raspolaže. Burza je čudljiva i varljiva. Ulažite u znanje.
[/quote]
Prije bih rekao da se u tvome slučaju radi o izlasku iz dionice, i sad bi htio "inteligentno" kupiti po nižoj cijeni. [thumbsup]

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)


Pa neki dan si pisao kako je super kupnja na 3500 i dabi trebalo kupiti…

Moderatori zašto se ovo dopušta? Zašto se dopušta osovinama zla da drukaju na istoj dionici ovisno na kojoj su poziciji u tri različite strane u tjedan dana.

Uvaženi kolega Guverner,

inteligentan investitor mora uvijek biti spreman za brzi zaokret sukladno činjenicama i informacijama kojima raspolaže. Burza je čudljiva i varljiva. Ulažite u znanje.
[/quote]

To je kolega Guverner dobro primjetio kolega Viribus! Pretpostavljam da sudi po sebi doneki dan je trubio na sva zvona kako je to super kupnja i da če dugo držati a onda se zaboravio i priznao da je prodao 40 posto janafa.
Moderatori zašto se to dopušta?

Resistance is futile! You will be assimilated!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2009/10/28/0030006.html?pos=n0

Kreće i u Hrvatskoj.
Polagano ali sigurno.
Gdje su ona vremena kada se za stan u centru zgb starom 90 godina dobilo 3000e po m2?

hehehe bojim se nikada više…ljudi kriza nam tek kuca na vrata…sve ono kaj su ameri proživjeli sada ćemo mi…ali mi nemamo Obamu mi imamo nikog…

a ja mulac još uvijek u dionicama…plus se polagano topi..ja pišem kako nije dobro a ne prodajem…pa ti vidi tko je ovdje lud


nemojte tako kolega stan u berlinu je prije dvije godine bio 1550€
cim udemo u uniju sve bude cvalo, najvaznije je spremno zakoracit a mi smo na dobrom putu…
cijene komunalija ce zasigurno gore, dobicemo i porez na nekretnine, TK,….
treba nam eu ali ponajvise zbog nasih navika i strani kapital zeli braniti svoje interese u nasem grotlu korupcije i lopovluka
da li cemo bolje zivjeti u eu?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

čim uđemo u EU?
pa kolega trebali smo 2006 pa 2008 pa koje 2009?

pa 2010..pa 2011 sada kažu ne prije 2012

Slijedeće godine dug će nam biti 100% BDP..

majstore koja mrtva EU? nisi ti baš svijestan koliko smo mi daleko od EU..plus sigurno ulazimo u paketu s Srbijom i Bosnom…stoga opusti se…to su priče za malu djecu…

ima vremena za EU

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Baš me zanima kako se osjeća ekipa koja trguje preko FIME…..?



Lucky mislim na "sutra". Ali da koalicija nije uzdrmana je…

Netko, negdje je rekao "Svaka država ima svoju mafiju, Hrvatska je mjesto gdje mafija ima svoju državu"
[/quote]

ne bi rekao mafija, to nije točan izraz, jer i mafija ima neki svoj kodeks časti ili sl.
ova naša banda je bez trunke časti…..
[/quote]

A isto kao i prije, mada već neko vrijeme gajim osjećaje da promjenim brokeraj, sad su smanjili naknade, a 49% sam pri odluci da ih promjenim, a onaj 1% za njih je samo na tome što sam već 5 godina njihov zadovoljan korisnik pa se držim njih na temelju starih zasluga.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Došlo 55 komada na kupnju Janafa i to po 3570. [rolleyes]

Jeli to tvoj fond ili ti to šapće kolega iz fonda, priznaj s kim surađuješ. Nema šanse da u ovoj baruštini u sveopćem crvenilu baš tvoje dionice rastu , cro je selo i svako svakog pozna, zar ne?
[/quote]
je, jako je bitno s pravim društvom ić na kafu, u peoples il na mali nogomet [smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




Došlo 55 komada na kupnju Janafa i to po 3570. [rolleyes]

Jeli to tvoj fond ili ti to šapće kolega iz fonda, priznaj s kim surađuješ. Nema šanse da u ovoj baruštini u sveopćem crvenilu baš tvoje dionice rastu , cro je selo i svako svakog pozna, zar ne?
[/quote]
je, jako je bitno s pravim društvom ić na kafu, u peoples il na mali nogomet [smiley]
[/quote]

Ja niti pijem kavu, niti igram mali nogomet, tako da je sve jasno.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

El Febo, 28.10.2009. u 13:11
Ja niti pijem kavu, niti igram mali nogomet, tako da je sve jasno.

Ne piješ, ne pušiš, ne xxxx, što onda još radiš osim što boksuješ?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close