BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Mislim da je jedino Grčka ušla u EU kao vrlo vrlo zadužena zemlja. Nisam siguran da će to nama uspjeti ako se obistine predviđanja uvaženog Guvernera – gospodina Rohatinskog. Mislim ako se ova tvrdnja obistini da možemo reći bye bye EU barem na neki extendet period dok to ne uvedemo u redu:

http://business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Rohatinski-Dug-ce-2010.-dosegnuti-100-posto-BDP-a

Kako će burza reagirati na to kada ljudi shvate?

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

A u Americi je GDP $14.441 trillion

a deficit države samo ove godine je oko 1,5 trilliona dolara…..

Kada će neki shvatiti da ima manipulatora i namjerno rade kako bi obezvrijedili vrijednosti kompanija…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Zna li tko kad će prestati ova tortura s "maestro" reklamama? Pa to traje već 2 tjedna i ne staje,a učitavanje stranica mi je užasno sporo i s greškama otkad je ovo krenulo [angry]
Valjda je do sada svatko koga "maestro" zanima pročitao sve što ga zanima ili ovi idu na iscpljivanje korisnika [angry]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
Zna li tko kad će prestati ova tortura s "maestro" reklamama? Pa to traje već 2 tjedna i ne staje,a učitavanje stranica mi je užasno sporo i s greškama otkad je ovo krenulo [angry]
Valjda je do sada svatko koga "maestro" zanima pročitao sve što ga zanima ili ovi idu na iscpljivanje korisnika [angry]

užas .. dođe mi da vratim maestro .. stvarno tortura!!! .. pa šta ga reklamiraš ..ionak ga svi imaju .. nije da vidim reklamu pa mi padne napamet .. uh i ja bi jedan

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Mislim da je jedino Grčka ušla u EU kao vrlo vrlo zadužena zemlja. Nisam siguran da će to nama uspjeti ako se obistine predviđanja uvaženog Guvernera – gospodina Rohatinskog. Mislim ako se ova tvrdnja obistini da možemo reći bye bye EU barem na neki extendet period dok to ne uvedemo u redu:

http://business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Rohatinski-Dug-ce-2010.-dosegnuti-100-posto-BDP-a

Kako će burza reagirati na to kada ljudi shvate?




Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
Zna li tko kad će prestati ova tortura s "maestro" reklamama? Pa to traje već 2 tjedna i ne staje,a učitavanje stranica mi je užasno sporo i s greškama otkad je ovo krenulo [angry]
Valjda je do sada svatko koga "maestro" zanima pročitao sve što ga zanima ili ovi idu na iscpljivanje korisnika [angry]

užas .. dođe mi da vratim maestro .. stvarno tortura!!! .. pa šta ga reklamiraš ..ionak ga svi imaju .. nije da vidim reklamu pa mi padne napamet .. uh i ja bi jedan
[/quote]
takodjer.dajem glas …malo je pretjerano

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Mislim da je jedino Grčka ušla u EU kao vrlo vrlo zadužena zemlja. Nisam siguran da će to nama uspjeti ako se obistine predviđanja uvaženog Guvernera – gospodina Rohatinskog. Mislim ako se ova tvrdnja obistini da možemo reći bye bye EU barem na neki extendet period dok to ne uvedemo u redu:

http://business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Rohatinski-Dug-ce-2010.-dosegnuti-100-posto-BDP-a

Kako će burza reagirati na to kada ljudi shvate?

mislim da roha malo pretjeruje .. pogledajte External debt (% of GDP) .. za francusku, njemačku, nizozemsku, finsku , švicarsku

švicarska 441% !!!!!

ekipa vanjski dug je sve .. recimo UCI da depozit ZABA-i .. vanjski dug
ISP da depozit PBZ-u .. vanjski dug, stranac uloži kapital ..vanjski dug ..

… mi smo mala beba prema nekima .. i ispada da bi trebali povecat vanjski dug i da to nije loše .. bez vanjskog duga nema rasta!!!

Naravno važna je STRUKTURA vanjskog duga!!

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_external_debt

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

ZSE EQUITY PREVIEW
Zagrebačka burza: Građevinari u deset dana prosječno srušeni više od 10%
27.10.2009 9:34:10

ZAGREB – CROBEX u desetak dana nije izgbio puno (5,9%), ali je s iznimkom pozitivne nule od petka pao osam puta uzastopno.Dionice građevinara su aut velikih poslova nema a malih je sve manje. Riješavati se ovih dionica.

Baš me zanima hoće li dišo reći da ne budemo glupi i rasprodajemo podcijenjene dionice nego DOKUP.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

ne mogu ne primijetiti da se zadnjih dana pojavilo masu starih nickova koji su neko vrijeme bili neaktivni. pozdrav kolegama!

Baš me zanima kako se osjeća ekipa koja trguje preko FIME…..?




Lucky mislim na "sutra". Ali da koalicija nije uzdrmana je…

Netko, negdje je rekao "Svaka država ima svoju mafiju, Hrvatska je mjesto gdje mafija ima svoju državu"
[/quote]

ne bi rekao mafija, to nije točan izraz, jer i mafija ima neki svoj kodeks časti ili sl.
ova naša banda je bez trunke časti…..
[/quote]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Tipični muški tukac………….uzmi si cekera i idi u dućan …….. nedruželjubivi čobanine,
da vidiš koliko košta duženje sa obitelji i posjete , cvijeće , ostalo itd.itd…….pa ,
obiđi malo svoje roditelje, djecu, braću i sestre……..
Ako to ne radiš…… trguj u samoći….tko ti je kriv!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Malo po malo, sve je bliže pad Vlade…………………..situacija je kompleksna [huh]

Preokret: HSS naglo odustao od proganjanja potpredsjednika Vlade
Friščić spašava Polančeca jer je i sam pod istragom
Ovo je veliki preokret u aferi Podravka: sve upućuje na to da Polančeca spašava Joža Friščić koji ga je dosad, bruji na Markovu trgu, bio spreman utopiti u žlici vode.

Autor: Nikola Sever Šeni, Mladenka Šarić27.10.2009 18:49 Na čijem će se terenu u konačnici odigrati odlučna bitka između Damira Polančeca (HDZ) i Josipa Friščića (HSS)? (Foto: Darko Gorenak)Predsjednik HSS-a Josip Friščić je od premijerke Jadranke Kosor zatražio da se slučaj potpredsjednika Damira Polančeca, umjesto u Vladi, rješava u Saboru, i to već prekosutra.

Ovo je veliki preokret u aferi Podravka: sve upućuje na to da Polančeca spašava Joža Friščić koji ga je dosad, bruji na Markovu trgu, bio spreman utopiti u žlici vode. Neslužbeni izvori govore kako je Friščić meta istražitelja baš kao Polančec i još nekoliko visokopozicioniranih političara te da ga je na samoubilački pothvat spašavanja Damira Polančeca natjerala “sila i prijeka potreba”

New Report

Close