BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Kolega ako Vlada padne biti će to razlog za rast a ne pad koliko se ja u to razumijem.
Ili misliš da mogu doći gori od ovih?

Kolega verdi, padne li kojim slučajem sadašnja vlada, ne da će dionice pasti nego će nastati takav financijski i gospodarski armagedon kakav Hrvati ne pamte!

Strane investicije su i tako na minimumu a na prvi mig če pobijeći glavom bez obzira, proizvodnja i izvoz su nam na koljenima, skoro sve se uvozi i na taj način se, osim PDVa sa kojim se krpaju proračunske provalije, financiraju strana gospodarstva, tečaj će otići u q…., ponovo će nas preuzeti sivilo, lokalni šerifi i politički močnici koji će krenuti u takav grabež Drž imovine kakav još nismo vidjeli a neće ih imati tko zaustaviti, zaposlenici drž. i javne uprave će ostajati bez posla, penzije se neće moči isplačivazi jer će u međuvremenu i gospodarstvo kleknuti a krediti i jamstva samo dolaze i dolaze na naplatu.
Dok netko drugi preuzme vođenje države (ne znam samo tko bi to mogao biti) proći će previše vremena a inercija događanja će postati nesaglediva….
Jadranka je dobro krenula, jedino ona trenutno ima kakve takve šanse pospremi ovu državu, da napokon profunkcionira pravna i transparentna država te smatram da je treba podržati na sve moguće načine!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


@Barbosa
,
armagedon je nastao kad su oni došli na vlast. Ovo što sad gledamo su samo zakašnjele posljedice.

who dares, wins

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Kolega ako Vlada padne biti će to razlog za rast a ne pad koliko se ja u to razumijem.
Ili misliš da mogu doći gori od ovih?

Kolega verdi, padne li kojim slučajem sadašnja vlada, ne da će dionice pasti nego će nastati takav financijski i gospodarski armagedon kakav Hrvati ne pamte!

Strane investicije su i tako na minimumu a na prvi mig če pobijeći glavom bez obzira, proizvodnja i izvoz su nam na koljenima, skoro sve se uvozi i na taj način se, osim PDVa sa kojim se krpaju proračunske provalije, financiraju strana gospodarstva, tečaj će otići u q…., ponovo će nas preuzeti sivilo, lokalni šerifi i politički močnici koji će krenuti u takav grabež Drž imovine kakav još nismo vidjeli a neće ih imati tko zaustaviti, zaposlenici drž. i javne uprave će ostajati bez posla, penzije se neće moči isplačivazi jer će u međuvremenu i gospodarstvo kleknuti a krediti i jamstva samo dolaze i dolaze na naplatu.
Dok netko drugi preuzme vođenje države (ne znam samo tko bi to mogao biti) proći će previše vremena a inercija događanja će postati nesaglediva….
Jadranka je dobro krenula, jedino ona trenutno ima kakve takve šanse pospremi ovu državu, da napokon profunkcionira pravna i transparentna država te smatram da je treba podržati na sve moguće načine!

[/quote]
da moglo bi biti grdo a ne mislite da je ljudima dosta ovakve bahatosti kojoj svakodnevno svjedocimo?
mislim da trebamo novu vladu pa ako ne znamo bolje od ovoga ondak ni ne zasluzujemo bolje…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Nikada pored sebe ne bi imao negativca koji ne vidi put, i kojeg stalno treba uvjeravati.
Pogotovo to sam rekao tijekom prošle godine, one negativce koji namjerno pišu zlonamjerno, koji žele da unište a ne da izgrade, jer u svojim postovima nije cilj konstruktivnot, već nered i pad, i stoga njima ne bih davao pravo glasa niti imaju pravo da izlažu daljnje svoje mišljenje…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize




Informanka.

– uspijela sam ju obraniti na 3.512kn, dosta skupo.
– bilo je teško ali uspiješno.
– Hvala na razumijevanju.

– I love this game.
Pozdrav !

Ne brinite, ako vas probiju, nastupam ja.

Ne bojte se.
[/quote]

ako i vas probiju ja sam vam potpora na 3.300 i sitno [thumbsup]
[/quote]
e pa ako Vas pobiju……….vjerojatno cete pomisliti da cu ja biti potpora
…ne ne…….dragi moj vidra ako Vas vidra probiju znaci da je brana pukla
pofuk
p.s. kaj se nervirate oko te dionice,iako je nemam ta mi se dionica u ovome trenutku jedina zdrava cini uz jos par njih
sretno
p.p.s.makr mislim da kad vidra postavi branu da je to to

Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize





Informanka.

– uspijela sam ju obraniti na 3.512kn, dosta skupo.
– bilo je teško ali uspiješno.
– Hvala na razumijevanju.

– I love this game.
Pozdrav !

Ne brinite, ako vas probiju, nastupam ja.

Ne bojte se.
[/quote]

ako i vas probiju ja sam vam potpora na 3.300 i sitno [thumbsup]
[/quote]
e pa ako Vas pobiju……….vjerojatno cete pomisliti da cu ja biti potpora
…ne ne…….dragi moj vidra ako Vas vidra probiju znaci da je brana pukla
pofuk
p.s. kaj se nervirate oko te dionice,iako je nemam ta mi se dionica u ovome trenutku jedina zdrava cini uz jos par njih
sretno
p.p.s.makr mislim da kad vidra postavi branu da je to to
[/quote]

Kolega pofuk malo ste pogrijesili: naime vidre ne rade brane nego dabrovi. Vidre love u bistoj vodi i to najbolje ribe tipa pastrve, losose i to sve u zezanciji i igri.

Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize






Informanka.

– uspijela sam ju obraniti na 3.512kn, dosta skupo.
– bilo je teško ali uspiješno.
– Hvala na razumijevanju.

– I love this game.
Pozdrav !

Ne brinite, ako vas probiju, nastupam ja.

Ne bojte se.
[/quote]

ako i vas probiju ja sam vam potpora na 3.300 i sitno [thumbsup]
[/quote]
e pa ako Vas pobiju……….vjerojatno cete pomisliti da cu ja biti potpora
…ne ne…….dragi moj vidra ako Vas vidra probiju znaci da je brana pukla
pofuk
p.s. kaj se nervirate oko te dionice,iako je nemam ta mi se dionica u ovome trenutku jedina zdrava cini uz jos par njih
sretno
p.p.s.makr mislim da kad vidra postavi branu da je to to
[/quote]

Kolega pofuk malo ste pogrijesili: naime vidre ne rade brane nego dabrovi. Vidre love u bistoj vodi i to najbolje ribe tipa pastrve, losose i to sve u zezanciji i igri.
[/quote]
imate prav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hvala Vam
ali……ali ipak ali…………….zasto vidre ne bi mogle raditi brane ako ja pofuk vrtim dionice?????
pofuk

Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize






Informanka.

– uspijela sam ju obraniti na 3.512kn, dosta skupo.
– bilo je teško ali uspiješno.
– Hvala na razumijevanju.

– I love this game.
Pozdrav !

Ne brinite, ako vas probiju, nastupam ja.

Ne bojte se.
[/quote]

ako i vas probiju ja sam vam potpora na 3.300 i sitno [thumbsup]
[/quote]
e pa ako Vas pobiju……….vjerojatno cete pomisliti da cu ja biti potpora
…ne ne…….dragi moj vidra ako Vas vidra probiju znaci da je brana pukla
pofuk
p.s. kaj se nervirate oko te dionice,iako je nemam ta mi se dionica u ovome trenutku jedina zdrava cini uz jos par njih
sretno
p.p.s.makr mislim da kad vidra postavi branu da je to to
[/quote]

Kolega pofuk malo ste pogrijesili: naime vidre ne rade brane nego dabrovi. Vidre love u bistoj vodi i to najbolje ribe tipa pastrve, losose i to sve u zezanciji i igri.
[/quote]
da…………cujte pa onda bi najbolje bilo ovom nasem vidri da pobegne odavde jer sam ja stekao dojam da je tu sve samo ne bistra voda
pofuk

Meso se danas u Hrvatskoj kupuje samo na promocijama’, tvrdi Puljić.

Upozorila je da raste prodaja osnovnih živežnih namirnica, što znači, tvrdi Puljić, da domaćice ponovno mijese kruh.

‘Cijena je osnovni faktor izbora, a zabrinjava što je pao udio plaćanja hrane u gotovini’, istaknula je Puljić.

http://www.seebiz.eu/hr/analize/puljic-agrokor-2010.-ne-planira-akvizicije%2c-najveci-potencijal-vidi-u-srbiji-i-bih,59522.html

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

kakva nam je država,takva je i burza,potjerat će i ovo malo investitora šta je ostalo..kad nema mačke,čitaj stranih investitora,miševi kolo vode,a njihova je himna>svi smo mi krivično..mislim da su skroz pretjerali,i da je ova manipulacija slučaj za uskok..dosta je više ovoga terora..mislim da ću se obratiti nekoj ustanovi,mada smatram da je to sizifof posao…brate,šta je previše,previše je…

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


kakva nam je država,takva je i burza,potjerat će i ovo malo investitora šta je ostalo..kad nema mačke,čitaj stranih investitora,miševi kolo vode,a njihova je himna>svi smo mi krivično..mislim da su skroz pretjerali,i da je ova manipulacija slučaj za uskok..dosta je više ovoga terora..mislim da ću se obratiti nekoj ustanovi,mada smatram da je to sizifof posao…brate,šta je previše,previše je…

apsolutno se slažem kolega…..međutim, kome se žaliti,podnesti prijavu za što i protiv koga, kako dokazati nešto?….naravno, ima institucija ali što če one učiniti?……kod nas u državi je bedak onaj koji ukažuje na manipulacije ili kako uopće ovo nazvati???…..po meni je ovo što se događa na našoj burzi čista pljačka……ili je zatvoriti i gotovo ili o roku odmah prekinuti sve ovo i ukloniti ovaj šljam što ovo radi……naravno burza je nepredvidiva ali ovo što se kod nas događa je izvan svake pameti……ova burza je izgubila svaki smisao postojanja……

Za početak novog tjedna i radnog dana:

http://www.youtube.com/watch?v=w5EFEQ9aY6o&feature=player_embedded#

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

New Report

Close