BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dečki, kako ovo raste ko ludo, jupi juhu još samo 120% i na nuli sam

Cookie Monster

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

2007 U 11 MJESECU UŠTEDOM OD NEŠTO VIŠE OD 500000 KN,UŠAO SAM U SVIJET DIONICA.uLOŽIO U BELJE,TISAK,LEDO,…pOŽALIH ŠTO SAM TAJ POTEZ URADIO.pRIJE 2 MJESECA SVE SAM RASPRODAO I ULOŽIO U ATPL.ŠTO MISLITE JER SAM URADIO NEŠTO PRIHVATLJIVO,ILI…KAKVA SU VAŠA PREDVIĐANJA ZA OVU DIONICU.NAVODNO SAM DOBAR POTEZ URADIO,ALI ŽELIM ČUT I VAŠA MIŠLJENJA…GDJE JE VIDIMO ZA 1,2, ILI 3 GODINE.HVALA VAM UNAPRIJED

ostavi se burze prijo i sve ulozi u kladionicu

Postanite Eu-robovi


PRIJE 2 MJESECA SVE SAM RASPRODAO I ULOŽIO U ATPL.ŠTO MISLITE JER SAM URADIO NEŠTO PRIHVATLJIVO,ILI…KAKVA SU VAŠA PREDVIĐANJA ZA OVU DIONICU.NAVODNO SAM DOBAR POTEZ URADIO,ALI ŽELIM ČUT I VAŠA MIŠLJENJA…GDJE JE VIDIMO ZA 1,2, ILI 3 GODINE.HVALA VAM UNAPRIJED

Imati sva jaja u jednoj košari je dobar potez samo ako kasnije ispadne da si bio sretne ruke.
Po meni je neki minimum za barem kakvu-takvu sigurnost da si u 3 dionice. S druge strane ima likova koji imaju i preko 25 dionica, što je besmisleno jer je tada teško po performansama nadmašiti Crobex pa onda takvo ulaganje gubi smisao. Puno utrošenog vremena i živaca a radi eventualno marginalno boljih rezultata, lako moguće i lošijih.


ostavi se burze prijo i sve ulozi u kladionicu

A zakaj??? [huh] Nikad nemam više od tri dionice u portfelju a vrlo često samo jednu. To je moj stil ulaganja i jako mi se sviđa [proud].Kupiš i čekaš target….prodaš….čekaš nekoliko dana i u sljedečoj korekciji kupiš nekaj drugo za sve pare…baš je super [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)



što sete se sad svi razgalamili,a kad sam kupovao po 1900 kn tokom 7.mjeseca nije vas bilo nigdjena ovom forumu a sad se svima zahvaljujete.Pa ako vjerujete u 10-12000 kn kroz koju godinu prodajte stanove i sve uložite u Janaf.Poslije toga možete na Havaje….

Da vam i ja odgovorim, ako se radi o 7 mjesecu i cijeni od 1 900 kuna, dobro da nisam tada kupovao, jer sam u međuvremenu imao veće prinose na ostalim dionicama, ponajviše ADPL ( preko 70 % ) i PBZ ( preko 80 % ), tako da sam se ovdje na vrijeme ukrcao, kao što se vidi iz priloženog.

Srdačan pozdrav

[/quote]
kolega,do nedavno ste pisali na ADPL da to ide na 140 kn.Znači ipak ste tamo drukali da bi izašli i ušli u JANAF?
Bravo za vas,očito da ste kandidat za ulagača godine
Svi smo ponosni na vaše dobre procjene.
Samo nekako mi se čini da one uvijek dodju na forum onda kad se iskcravate,a ne kada kupujute.

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)



Ma sve ok kolega,i ja ovo prvenstveno doživljavam kao igru,i novac koji sam uložio u dionice,dugoročno uopće ne računam na njih,ali ponekad mi samo smješno zvuči kad netko 20 puta spomene nekome to što je prodao na 2000 kn.Čemu napuhivati stvari?

a je li? a nije ti glupo kad netko 20 puta spomene mene ili kolegu Plavog ili nekog trećeg kako "drukamo da bi se istresli?" i tako već mjesecima…To ti nije glupo? I to upravo od ovakvih koji su svoju imovinu prodali u bescjenje? nevjerojatno… nevjerojatno je da moderatori uopće puštaju takve provokacije da prolaze cenzuru. Kao da namjerno žele stvaranje loših tenzija. zbilja neke stvari ne razumijem…
[/quote]
Vi i gospodin Plavi ste nekako mi se čini jedan nick ili ste braća blizanci.
Uvijek pišete na forumu jedan za drugim.
I to mi sve vuće na vaše navlačenje naivnih po forumu.
Vidim sad ste intezivno u Janafu,a utihnuli na nekim drugim dionicama.

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/saravanja-bdp-iduce-godine-pada-1%2c5%25,58377.html

http://www.bankamagazine.hr/default.aspx?TabId=102&View=Details&ItemID=54671 ,ima se para….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

‘a od srijede započinje novo razdoblje obvezne pričuve’
??
Nisam u tijeku pa molim nekoga d anabaci nešto o ovome. šta se mijenja??

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://jutarnji.hr/novac/vas_novac/clanak/art-2009,9,21,,177030.jl

to ce nam napunit blagajnu, lokalna uprava povecava prihode i zaposljava nove ljude!!!

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Samo da se zna, dizel velki da ledo raste svaki dan po malo, istina, no zaboravlja da je 1.10 utukao 70k kuna u ulpl ili ti 100 komada.
Tak da neznam kaj je tak sretan, kao što sam rekao već, jednu pogode, dvije fulaju.
Kao i svi drugi…[undecid] [shocked] [kiss] [thumbsup]

MatLalic2, 13.10.2009. u 12:21
01.10.09. | 15:28 DlZELAS | profil
korisnik od: 04.05.2009.

upalo mi 90 ulpl

01.10.09. | 15:36 DlZELAS | profil
korisnik od: 04.05.2009.

evo još 10 hihihihi

New Report

Close